reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Anapi - witamy, fajnie tak powspominać (zanim się obejrzymy będziemy wspominały tak poród z obecnej ciąży...ale ten czas leci) i wszystkiego najlepszego dla córci z okazji urodzin :-)
 
reklama
Dzieńdoberek wszystkim:-) Ale nam się pięknie za okami robi, oby tak już się nie zmieniało :) Kurczę trzeba na dobre garderobę wymienić na nieco lżejszą i pochować grubaśne swetry i kurtki żeby nie przyciągnąć z powrotem zimnicy :)

AgatkoR
jak to dobrze, że masz pomoc obok siebie, jak tak myślę sobie o Tobie to aż mi głupio, że ja tak narzekam na pierdoły, a Ty dopiero masz na głowie. Ściskam Cię :)
Asinka i Trasia życzę przemiłego spotkania
Renotka Ty jeszcze pracujesz:szok: podziwiam Cię ;)
mamusia odrostom mówimy stanowcze NIE :-D
Doris uważaj na brzuszek!! Oby pomyślnie poszły sprawy urzędowe :)
Marta uwielbiam takie sytuacje, mój M to by chyba tą babę rozszarpał chociaż ja nadal mam jakieś opory z korzystania nawet z kas pierwszeństwa i w autobusach też mam wrażenie, że ludzie sobie myślą "o myśli, że jest w ciąży to ma pierwszeństwo"
Dubeltówka cieszę się, że u Ciebie już lepiej, ściskam mocno :)
Doggi pomyślnej wizyty u gin i mam nadzieję, że wszystko jest w porządku
Katamisz dzięki za pozdro
 
Kuma - no właśnie :-) mam nadzieję że nie będę wyglądać jak kurczaczek wielkanocny - farbowałam nową farbą palet białe złoto mam nadzieję że żółte mi nie wyjdą, no zaraz zmywam zobaczymy...:szok:
 
Doggi - witaj, ciesze się że dobrą nockę i całą przespaną miałaś. Jednak ten Twój ból brzuszka nie jest zbyt pocieszający, uważaj na siebie i nie brykaj za bardzo. Tobie również miłego dnia życzę. A dziś masz gina, tak? Dobrze zrozumiałam?

Tjaaaa wizyta dziś :/ strasznie tego nie lubię :/ Bo zawsze mi powie coś co mi się słabo podoba... A tu "tryb pudla kanapowego" albo "zero SEXU gwiazda" albo "leż nogami do góry i nie wstawaj" nosz ku***sz co wizyta to mi kolejnych rzeczy zabrania albo każe mi jesc, bo twierdzi że ja jestem niejadek i nie jem bo mi się tkanka tłuszczowa nie robi dodatkowa... ehhhh a ja jem jak porzebuje, cały dzień cos dziubie jak taka kura bo jednego dużego posiłku to ja niestety ale nie mieszcze w sobie bo Ola zmasakrowała sobą mój żołądek nooo :p
 
ja pierniczę dziewczyny jak za mną chodzą od kilku dni racuchy z jabłkami i jak dziś ich nie zrobię to język ucieknie mi do d...:-p chyba już ucieka. Muszę tylko znaleźć łatwy i szybki przepis żeby nie mogły się nie udać przy moich zdolnościach :-D
 
jezu jaka linia produkcyjna:-D
no to ja juz z kawusia i bula z twarozkiem i szczypiorkiem :-)
smacznego :cool2:
mniam,ale robisz smaka,ja dziś bułka z żółtym serem i kakao


mam sklerozę ciążową mocno rozwiniętą, a jak już sobie przypomnę, to się zawsze schody zaczynają.

Wczoraj mieliśmy fajną wizytę fajnych znajomych - oni pili piwko, ja wodę mineralną i było mi cudownie, dopóki nie wychodzili na fajkę - oj, wtedy to mnie skręcałooo... :-p Ale poranny kac mężulka [po 2 papierosach do kilku piwek] spowodował, że przestałam żałować, że nie mogłam zakopcić ;-)

oj dziewczyny co do sklerozy,to ja ostatnio zostawiłam Antka buty na dachu samochodu i .... odjechałam.skapnęłam się po ok 20 min i wróciłam to zbierałam je z ulicy jeden na jednej a drugi za zakrętem:zawstydzona/y::-D
a co do palenia to mi się też zaczyna chcieć,ale jak patrzę na D.na drugi dzień to też mam satysfakcję ,że nie palę
Mój Antos to chyba jest bardzo duży bo z wymiarów ma wage 2380g, wiec wydaje mi sie ze to troche za dużo jak na ten moment, bo jeśli bym urodziła w terminie czyli 24.06 to ile moje dziecko by ważyły?
ja też mam na 24 .06 :tak:
Justynka a ciebie co tak mało wczoraj było.
jak już słońce zaczyna świecić to my z małym uderzamy na spacery i dlatego teraz może mnie być mało;-)
Dziewczyny...macie wszystkie pozdrowienia od Katamisz! Dziś prawdopodobnie do nas zajrzy :-)
dziękujemy

ja zaraz po małego do przedszkola i na myjnię z VOLVO,bo święta ,a my brudny samochód mamy:-D
piękne słońce,zabieramy dziś Antiego na basen,niech się dziecko pomoczy:-)
miłego dnia
 
reklama
Dzień dobry wszystkim, ja tylko na chwilkę z doskoku. Wizyty wczorajsze opisałam w odpowiednim wątku, a teraz zmykam leżeć, bo od siedzenia mi brzuch się napina i mała uciska na szyjkę. Będę od czasu do czasu zaglądać, ale obawiam się, że nie za często :( mam zalecenia żeby jak najwięcej leżeć i odpoczywać, przygotowanie świąt mam zostawić mężowi i teściom :wściekła/y: a tyle jest do zrobienia
 
Do góry