reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Słoneczne witaski.

Ja ciagle w łóżku, po wczorajszej wizycie boje sie do łazienki wstawać. Mój Antos to chyba jest bardzo duży bo z wymiarów ma wage 2380g, wiec wydaje mi sie ze to troche za dużo jak na ten moment, bo jeśli bym urodziła w terminie czyli 24.06 to ile moje dziecko by ważyły? Ze 4 kg; ale tak na serio to dobrze ze tyle waży, to zwiększa szanse na dobre wyniki po porodzie. A no i wczoraj dowiedzieliśmy sie ze mam oswajać sie z myślą CC, bo synek nadal siedzi( ułożenie miednicowe), od miesiąca nie zmienił ułożenia. Wiecej na wizytowym.

Pierwszy raz w życiu, nic nie robie na święta. Uczucie bardzo dziwne; w kuchni krzata sie moja babcia z mama; wczoraj M przywiózł zakupy z listy zrobionej przez starsze panie i bardzo sie zdziwił ile czego trzeba kupić. Ale dzięki temu od wczoraj bardzo mnie podziwia ze przez tyle lat ja to robiłam a on biedny nie był świadomy tego ze żeby przygotować święta dla naszej rodzinki to trzeba sie dobrze nadzwigac, wystac w kolejkach a potem mieć sile przerabiac to na potrawy. On by sobie z tym nie dał rady, bo Juz jest zmęczony samymi zakupami a gdzie jeszcze sprzątanie. Mój M chodzi i mnie podziwia a ja leze i obrastam w piórka.

Nie wiem czy i wy tak macie ale ja mam ciągła potrzebe spania, zjadlam śniadanie, pisze do was i juz chce mi sie spać.

Miłego, pełnego słońca dnia wam wszyskim zycze.
 
reklama
Asinka, he he, no tak, z prawkiem to rzeczywiście ;-)

Ale w moim szpitalu pozwalają rodzić w soczewkach. A ja noszę je kilka ładnych lat i przerwy robię... ekhm... na noc :-p Jak jestem bardzo chora, to zakładam tylko okulary - a tak w ogóle to ich nie cierpię, są obrzydliwe, jak denka od butelek [kojarzysz Stępnia z 13.posterunku? :-p] Na szczęście oczyska moje pozwalają mi na to i daję radę :-)
 
właśnie się .....obudzilam :szok: masakra, a poszłam spac o 22 :zawstydzona/y:

jestem jak pijana, przespałam się za długo i głowa mnie boli EH :( a roboty od cholery ! musze troche ogarnąc dom, upiec babkę i popracować

wczoraj się dowiedziałam ze sasiadka w 22 tygodniu ma już rozwarcie Eh :( nie fajnie...musze dziś do niej podejść i zapytać co będzie ze świetami bo jak nie mogą nigdzie jechać to niech przyjdą do nas :-)
 
I ja się witam :-)
Znowu mam dziś dzień załatwienia spraw w urzędach. Dobrze, że jadę z Mamą to chociaż będzie autem pod wejscie podjeżdzać to będzie szybciej. Coś mi się brzuch od rana napina, ledwo wstałam :-(. Wziełam nospę ale przed wyjściem chyba wezmę drugą.
Ale zakupy mi odpadły, bo Mama pojechała z moimi Małolatami i większość rzeczy mają kupić. A resztę jutro mój M bo ma już wolne :-)
 
Witam słoneczkowo wszystkie słoneczka. U mnie też śliczna pogoda od rana ale na razie oglądam ją przez okienko. Jak będę wracać z pracy to przynajmniej miły spacerek będzie.

Zolza Misia ja mam nadzieję, że uda mi się nie wrócić do papierochów. W sumie też nie paliłam dużo ale jak doszło do spotkanka przy piwku .....no to paczka szła. Za bardzo mnie nie ciągnie mimo że M na balkonie pali. Najbardziej od powrotu do palenia powstrzymuje mnie cena fajek.
No a co do rozmiarów butów to ja byłam przerażona jak słyszałam, że w czasie ciąży może stopa się powiększyc nawet o rozmiar. Wiecie ja normalnie miałam zawsze problem z kupnem butów bo żeby były wygodne musiałam szukac 41 więc jak by jeszcze rozmiar podskoczył to na boso musiałabym chodzić. Na szczęście na razie stopy pozostają bez zmian.

Marta nie dziwie ci się wcale bo ludzie w kolejkach są okropni. Ja też mam ubaw w autobusie. Wszyscy wzrok wbity w szybę a jak jedna osoba che mi ustąpić miejsca t wielkie poruszenie i nagle staje się zauważalna dla reszty.

Larvunia świetne zdjęcia no i rodzinka superowa. Widać, że mały czuje klimat.

Justynka a ciebie co tak mało wczoraj było.
Agata to u ciebie piękne dni, jeszcze dzwoneczek koło łóżeczka i pełen wypas. Kochana odpoczywaj ile się da, skoro masz kogos do roboty to nic tylko wylegiwać sie z małym. A Antoś nich sobie rośnie ile mu pasuje duże dziecko ma wilele plusów. Ze spaniem ma podobnie, mogłabym kimać w każdej pozycji. Zawsze lubiałam spć i się dłuuugo wysypiać ale teraz dopada mnie to ze zdwojoną siłą. O oglądaniu filmu wieczorem to już wogóle mogę zapomnieć.

Mamusia no dzisiaj cos późno dołączyłaś do BB a tu szaleństwo od rana. Gratuluję dobrego humorku i oby był zaraźliwy.
Ironia dzień doberek pracusiu, widzę że dzionek juz rozplanowany. No a z sąsiadką faktycznie nieciekawie a zaproszenie na święta bardzo miłe.
 
Cześć dziewczynki, ja też się witam;-)
Zołza Ty masz -8 i mówisz, że w okularach wyglądasz jak "Stępień" to co powiesz na wadę mojego brata -11 i -13, całe szczęście też soczewki nosi bo w okularach wygląda tragicznie:szok:

Ja dziś lepiej, znów obyło się bez porannych zawrotów głowy, tylko w nocy przy siku trochę mną zabujało. Na Święta jestem jeszcze daleko w polu, nic nie posprzątane nawet listy z zakupami nie mam zrobionej. Nie wiem jak sie wyrobie:baffled:
 
reklama
A ja posprzątałam już sypialnię i łazienkę , ale pozostał salon i kuchnia, czyli więcej sprzątania. Nie wiem po co skoro święta i tak u cioteczki. Muszę tylko żurek zrobić i sernik na zimno. No może jeszcze sałatkę. A no i dziś koniecznie na zakupy, a na 14 do dentysty, bo o dziwo zaczęłam w ciąży zęby leczyć.
Doris uważaj z tym brzuszkiem prosze Cię !!!
Mamusiu czerwcowa fajnie że humorek dopisuje! mi też jakoś tak wesoło!
Ironia spać do tej pory!? no proszę co za szczęściara. Ja musiałam oczy otworzyć o 7 bo jasiek już krzyczał że piękny dzień się zaczyna. Ale głowa mnie też rano bolała więc może to kwestia ciśnienia.Miło z Twojej strony że tak dbasz o sąsiadkę!
Zołzuniu to nie powinnaś mieć cc ze względu na wadę wzroku? Nie znam się na tym za bardzo ale jak byłam w szpitalu to jedna dziewczyna właśnie miała przez to planowane cc
Agatko no to Antoś przyszalał z rozmiarami ale to fajnie. Zawsze lepiej kiedy dziecko większe. Przynajmniej do porodu . Bo podczas porodu to nie za bardzo. Ale jak masz mieć cc to bez znaczenia. Moja Ania jeszcze ciągle się przekręca i chyba nie może się zdecydować jaką pozycję zająć :)
 
Do góry