reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Mam nadzieje, że szybko miną...

Agata na pewno ma świetną opiekę i odpoczywa! :tak: jak znajdzie chwilę to na pewno do Nas coś naskrobie...

Ja idę wziąć prysznic i włączę sobie jakiś film... Żeby nie myśleć za dużo...

Miłego wieczoru i kolorowych! Do jutra :*
 
też mam taką nadzieję :biggrin2: i mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku :biggrin2:

ja idę sie myć i do łóżeczka, dziś zlatałam pół miasta i mam dość

dobranoc brzuszki miłych snów :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
witam!
dziewczyny ratujcie!
mam grype zoladkowa, zaraz umre, jestem tak oslabiona i jednoczesnie wycienczona ze juz nawet lezec nie moge, corcia i maz wlasnie przeszli ta grype mialam nadziejej ze mnie nie dopadnie a tu prosze i na mnie zapolowala, bylam u lekarza nic mi nie przepisal:-(, musze duzo pic i jak nie bedzie poprawy to znowu kazal przyjsc
zycze WAM duzo zdrowka i pozdrawiam wszystkie brzuszki!
 
evaUSA1 fajnie macie:-) Mojego D siostra od lat mieszka w stanach też w Chicago.W jakim stanie mieszkasz?? Oni w Illinois(nie wiem czy dobrze napisałam:sorry:) Może kiedyś polecimy ich odwiedzić...chciałabym(nie widzieliśmy jej już 9 lat a jej córeczki i męża jeszcze nie poznaliśmy ani ja ani mój D)...
Co do Twojej grypy jelitowej to strasznie współczuję.Jedz dużo ryżu i marchwi to powinno pomóc troszkę.Trzymam kciuki aby szybko przeszło.

Ja też się z Wami już żegnam brzuszki na dzisiaj :*
Z dnia na dzień widzę ,że coraz szybciej wymiękam i po 22 już ledwo na oczy patrzę...
Dobranoc:*
 
reklama
Jakoś dzisiaj z niczym zdążyć nie mogę. Wpadłam powiedzieć, że żyję, ale może jutro uda mi się poczytać co u Was i napisać jak po wizycie...

Cinamonku - czytałam Twoje rewelacyjne wieści. Mówiłam, że dobry lekarz woli sprawdzić, niż nie dopilnować czegoś. Bardzo się cieszę, że jesteś jużpo wszystkim i że Aniulka ma się świetnie /chciałabym powiedzieć, a nie mówiłam :-)?/!!!! Teraz szukaj wózeczka i podziel się jak już coś wybierzesz, bo ja ciągle jestem przed zakupem :-)
 
Do góry