reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

witam z rana :)

Misialina świetny zestaw i jak tanio !

co do łózeczek kołysanych też mam mały dylemat :) ale Doris sliczne jest i tam chyba szuflada na dole jest? przydatna by była :)
 
reklama
Katamisz - ja ma trochę inne zdanie jesli chodz o bujanie. Moja Dominika była przez pierwsze miesiące bardzon płaczliwa, miała kolki i właściwie to stale płakała. Szczególnie między 22 a 2.30 w nocy więc w godzinach nie bardzo sprzyjających. :-). Uspokajała się tylko na rękach lub jak była bujana w wózku. W wózku kołysanie było naprawdę niewygodne wiec tak nocami jezdziłam z nią po mieszkaniu.
Z damianem natomiast nauczona doświadczeniem postanowiłam kupić kołyskę, i był to najlepszy zakup. Sprawdziła się w 100%. Po ok pół roku przełożyłam damiana do łożeczka i tam spał bez żadnego problemu bez kołysania.
Teraz ponieważ nie mam miejsca na zakup i łożeczka i kołyski kupuję 2 w 1. :-)
 
Misialina - ja wybrałam różowy ciemny z wzorkiem jasno różowym. jest piękny i taki typowo dziewczęcy a czarny...jakoś nie dobrze mi się kojarzy, ale to kwestia gustu :-). U sprzedawcy jest wystawiony ten sam model na róznych aukcjach i na każdej są inne kolory. Sprawdź, zebyś któregoś wzoru nie przeoczyła, bo np ten wzór co ja kupiłam był tylko na jednej aukcji :-)
 
Katamisz - ja ma trochę inne zdanie jesli chodz o bujanie. Moja Dominika była przez pierwsze miesiące bardzon płaczliwa, miała kolki i właściwie to stale płakała. Szczególnie między 22 a 2.30 w nocy więc w godzinach nie bardzo sprzyjających. :-). Uspokajała się tylko na rękach lub jak była bujana w wózku. W wózku kołysanie było naprawdę niewygodne wiec tak nocami jezdziłam z nią po mieszkaniu.
Z damianem natomiast nauczona doświadczeniem postanowiłam kupić kołyskę, i był to najlepszy zakup. Sprawdziła się w 100%. Po ok pół roku przełożyłam damiana do łożeczka i tam spał bez żadnego problemu bez kołysania.
Teraz ponieważ nie mam miejsca na zakup i łożeczka i kołyski kupuję 2 w 1. :-)

Doris mam bardzo podobne wspomnienia.Mój synek również miał straszne kolki-męczył się z nimi od 18-2 czasami-my byliśmy tak samo zmęczeni jak on.Na Igora świetnie działał leżaczek-bujaczek.Sama nie wiem.Całkiem możliwe ,że moja kuzynka odsprzeda mi kołyskę którą używa aktualnie ze swoim synkiem 3 miesięcznym- o taką ma

BAJECZNA KOŁYSKA/ŁÓŻECZKO Simplicity od SS (1413817574) - Aukcje internetowe Allegro
 
kati jasne kwestia gustu...ale może komuś się spodoba więc wkleiłam.Mi wpadł w oko.X-landery są fajne według mnie.
Tak wogóle to fajna jest ta stronka gumtree...można znaleźć wiele ciekawych rzeczy dla maluszków.
 
reklama
Do góry