reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

zolza mój mąż pracuje zazwyczaj od 20-8 rano...:-(
Dzisiaj rano mnie zaskoczył...wpadł, wyszedł z psem...ja w tym czasie zawiozłam Igora do otola a on poodkurzał mieszkanie i czekał na mnie i na śniadanko :-)
Pod tym względem mam z nim naprawdę super!!Ale czasem mnie wkurza bo jest pedancikiem!!
 
reklama
doris faktycznie masz rację :-) nie myślałam o tym w ten sposób co Ty...Ale faktycznie od jutra zaczynam 23 tydzień...jak ten czas leci!!

i nagle masz tydzień starsze dzieciątko ;-)
Nie ma ideałów, ale fajnie, jeśli potrafimy się dogadać i zaakceptować nawzajem swoje wady - to jest dla mnie ideał :-)

A ja nie mam tv i słucham sobie muzyki :-D


 
Ostatnia edycja:
Kati - współczuję nocki:( A jest jakiś sposób na te skurcze w łydkach? Może magnez?

No i macie rację dziewczyny, że nie powinnam tak "kozaczyć", ale mam wszystko bardzo bliziutko. Obiecuję, że szybciutko załatwię co trzeba i wracam do Was! Dziękuję Wam za troskę. Nawet chyba mój mąż tak o mnie nie dba jak Wy:***
 
mi gin mowila zeby liczyc tymi skończonymi no i nie mam sie siły z nia kłocić bo zawsze nam inne tygodnie ciazy wychodzą hehe :) wiec juz to olałam i licze ze dziś zaczynam 22 tydzien :))


a ta dyskusja o cyckach no coż ile ludzi tyle racji...mnie to raczej nie przekona do karmienia przy innych...wiadomo moze sie tak zdarzyć bo co zrobić jak się dziecko rozryczy w sklepie? ale chyba bym się gdzieś schowała .... :)
np jak szwagierka karmila to mialam wrazenie ze mi chlapnie zaraz tym mlekiem do kawy :]
 
To nie są tak naprawdę skurcze tylko taki ciagły tępy ból, kupiłam sobie taki żel AA mama i ja ale nie wiem , czy on pomaga
 
hejka .ja już oporządziłam dom:-D,posprzątane,ciasto na banany w cieście zrobione,czekam na koleżankę do kawy je podam:tak:,chociaż ona wiecznie na diecie:rofl2:
miałam dziś dwa sny w tym jeden okropny o moim Antku....nie piszę,chyba,że chcecie poczytać-skończył się dobrze,ale jak się obudziłam po nim to od razu przytuliłam małego:-(
drugi był o fasolce,że byłam na USG i poprosiłam o sprawdzenie płci i okazało się,że...są jajka wielkie jak te "dzwony":-D,i łzy mi się zakręciły,bo się psychicznie nastawiłam już na Kalinę,ale podobno sny się tłumaczy na wspak,więc i Antkowi nic nie będzie i dziewczyna byc powinna:tak:
 
reklama
Do góry