reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

misialina zestaw ekstra...sama bym taki chętnie kupiła!!A jaki Doris wypatrzyla?bo coś mi chyba umknęło...
justynka ja tez miałam dzisiaj durny sen:zawstydzona/y:Sniło mi się ,że mój mąż mnie zdradził ja go wykastrowałam za karę!!I w między czasie widziałam jak wygląda moje dziecko nowo narodzone bo miało wtedy 4 dni(pamiętam to)...:-)Obudziłam się taka wściekła!!!A malutka mnie tak strasznie kopała...pewnie przezywałam ten sen strasznie i dziecko zdenerwowałam tym wszystkim...
 
reklama
Doris...ja też jestem nakręcona na ten wózek...napisz nam coś więcej o nim

kati...a jaka cena była w tym sklepie tego wózka?
 
Ostatnia edycja:
Doris łóżeczko fajne bo z funkcją kołyski przy okazji...ja też planowałam wstępnie taki zakup ale wszyscy mi odradzali bo dziecko przyzwyczaję do bujania.:-(
 
jak bylam mala mialam takie łozeczko i ponoc nie był to dobry pomysł :) tata szybko zdemontował funkcje kołysania :)
bo uciekałam z łozeczka :)
 
Misialina - Wózek moim zdaniem jest rewelacjny, ma sporą gondolę w której jest nawet regulacja podgłówka, spacerówka też jest bardzo ładna. całość bardzo porządnie zrobiona. Wózek ma regulację rączki, przedni hamulec, skrętne tylne koła, które można zablokować. W budce jest okienko. Poza tym dostałam bardzo dużo gratisów do tego wózka, m.in. dwie folie przeciwdeszczowe, moskitiery, torbę, parasolkę i wielki zimowy śpiwór. Co prawda parasolka przyszła w różowym kolorze ale w innym odcieniu ale mi to nie przeszkadza wcale, bo jest w kolorze wzorka na wózku. Spiwór jest w kolorze czarnym ale można zamówić w kolorze wózka. Wózek nie skrzypi, lekko się go prowadzi, ma duże pompowane koła. Nie wiem co jeszcze chciałabyś wiedzieć więc pytaj :-). Acha, przesyłka jest darmowa!
 
reklama
Kurde podoba mi się jak nie wiem co...i widziałam że w tych aukcjach które podalaś jest mnóstwo gratisów...chyba się skuszę tylko nie wiem jaki kolor...podoba mi się cały czarny z białymi kólkami
 
Do góry