reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Zebrra, Ramari, Dagamit, Marta24, Traschka .... Dziewczyny mocno trzymam za Was kciuki. Będzie dobrze!

a mnie teraz tak mdli że chyba odwiedzę łazienkę :(
 
reklama
Witam po weekendzie :) Ledwo znalazłam siłę, żeby pojechać na cmentarz. Te wymioty i jadłowstręt bardzo mnie osłabiły :) Nie wiem, czy dam radę nadrobić :)
 
Chyba moge teraz oficjalnie dolaczyc do grona czerwcowych mam :)
Termin wyznaczony jest na 25 czerwca, w zeszlym tygodniu bylo podejrzenie, ze ciaza jest obumarla, dzisiaj na usg sie pojawil pecherzyk, ma teraz ok. 3 mm.. mam nadzieje, ze sie szybko rozwinie dalej... jestem teraz w 6tym tygodniu ciazy :)

Na razie nie mam zadnych objawow ciazowych, no moze odrobine bolace piersi, kiedy u Was pojawily sie nudnosci?
 
Larvunia, przy krwiaku trzeba leżeć, bo tego się nie leczy, nie ma leków by go wchłonąć, natura decyduje. U mnie o tyle był problem, że krwiak był wielkości pęcherzyka i uciskał na pęcherzyk, co powodowało jego zniekształcenie....na szczęście teraz jest ok :tak:
 
Witajcie wtorkowo :)

Jak zaczynacie temat przekąsek to od razu robię się głodna :) Ja w niedzielę na kolację zrobiłam racuchy z jabłkami (przepyszne), ale nasza trójka nie była w stanie zjeść całej porcji na raz, więc jeszcze zostały :)
Od wczoraj swędzi mnie skóra na piersiach i brzuchu. Z jednej strony się cieszę, bo to oznacza, że "rośnie", ale z drugiej strony jest to uciążliwe.
Ciekawa jestem, co jutro powie ginka na wizycie. Zwolnienie mi się kończy 5 listopada...

Miłego dnia dziewczyny - czekam na info po waszych dzisiejszych badaniach :)
 
reklama
Do góry