reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Luisiana, Ramari trzymam kciuki za wizytę, aj też dzisiaj mam pierwsze USG... dopiero na 17:30... boję się...

Dagamit też dzisiaj ma z tego co pamiętam, więc kciuki!

Witam nowe Mamusie i szczęśliwych ciąż życzę!

U mnie weekend u teściów minął spokojnie, wczoraj po powrocie musiałam wykąpać psa, masakra... Padłam od razu...

Miłego dnia!
 
reklama
Witam serdecznie!

Kurcze, napisałam posta i zniknął...nie lubię pisać drugi raz tego samego...

Ja wczoraj pobiegałam po cmentarzu i padłam zmęczona jak po maratonie! Trochę mnie to zmartwiło. Ostatnio rzeczywiście z powodu kręgosłupa i mdłości odpoczywam ile mogę ale tak sobie myslę, że trzeba coś z tym zrobić, bo jak tak dalej pójdzie to nie będę miała sił, żeby podnieść Maleństwo! Trzeba jakoś dojść do formy. Co myślicie o basenie w ciąży? Ja słyszałam dużo dobrych rzeczy, ale trochę się boję jakichś grzybków i zarazków. Może jestem przewrażliwiona? Kurcze no nie wiem...

Ja dziś też pędzę do lekarza, o 14.00 mam USG. Trochę się martwię czy na pewno wszystko będzie w porządku... Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, a jest ioch dość sporo :)

Witam wszystkie nowe koleżanki i życzę wszystkim miłego dnia :)
 
traschka też właśnie myślę o basenie, zamierzam dziś zapytać o to lekarza; podejrzewam jednak że przy ciąży wysokiego ryzyka może mi nie pozwolić, bo w tych miejskich basenach pływają takie rzeczy że szkoda gadać...a infekcja jest bardzo niebezpieczna...no ale zobaczymy co mi powie;

fajnie, że dziś będzie tyle relacji z usg - obysmy wszystkie wróciły zadowolone

u mnie wczoraj był straszny kryzys z mdłościami wieczorem - rano nie mam, ale po poludniu i wieczorem masakra; aż się popłakałam wczoraj tak mnie mdliło; na szczęście nie wymiotuję
od czasu do czasu pobolewa mnie ciągle ten brzuch - zaczynam dziś 11 tydzień i nie wiem, czy takie bóle są prawidłowe - zobaczę, co mi dziś na to powie gin
 
Witam się wtorkowo!!!

Zebrra, Ramari, Dagamit, Marta24, Traschka Trzymam Kciuki!!!!!!! Wszystko będzie dobrze!!!!!!! Dajcie znać po!!! Czekamy na wyniki i zdjęcia!!!!!!


ojej od rana rybka?
ja nie lubie ryb :sorry:
wogole chleb mi sie skonczyl i chyba musze isc do sklepu :confused2:
jajku jaka mgla za oknem...
Powiedzcie mi czy lekarz rodzinny wypisze skierowanie na krew i mocz potrzebne do ciazy?
Pytam bo w poprzedniej ciazy latalam prywatnie ze wszystkim, byla kasa wiec sie nie martwilam... ale teraz... zycie.

Ja miałam tez badania wypisane na kartce.poszłam więc do lekarza rodzinnego, który dał mi skierowanie do laboratorium ale tylko na niektóre z tych badań zleconych przez gina. O ile dobrze pamiętam to: mocz, morfologia, glukoza, wr, hbs. I to chyba wszystko. Niestety reszta badań jest płatna i to wcale nie mało. Ja robiłam płatnie jeszcze toxo, cytomegalie iGg i iGm, hiv, jekieś tarczycowe badania krwi, różyczka.

Chciałam się przywitać ;-)- z moich obliczeń wynika, że jestem w 7 tygodniu ciąży. Wiem od 15 października (test ciążowy). Termin wizyty u mojego lekarza wyznaczono mi dopiero na 3 listopada. Wyobrażacie sobie te dwa tyg. oczekiwania???:szok:
To moja druga ciąża.... Jestem mamą wspaniałej niespełna dwu - letniej Oli.:-D:-D:-D

Mam nadzieję, że moje przewidywania i obliczenia co do wieku dzieciaka i terminu ciąży (okolice 20 czerwca) są zgodne z prawdą.
Dowiem się już niedługo............:cool2: Trzymajcie kciuki.
Dzięki za wątek o brzuszkach - trochę sie podbudowałam.... uff... bo już zaczęłam myśleć, że może to bliźniaki....:-p

Witam nową mamusię


Witajcie Brzuchatki :-)

Ja właśnie delektuję się rybką po grecku - nooo miód malina w gębie :-D

Milutkiego dnia Wam zyczę i dbajcie o siebie!

a ja rybą w occie....

cześć :-)

Melody gratuluje zafasolkowania !!

Ewelinko ty delektujesz sie rybą po grecku a ja gołąbkami hah :-D
fajne mamy śniadania :p

a ja za 2 goodzinki na USG, już ie mogę się doczekać :-)

trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Daj znać!!!

Hej Kobiety! Witam Was z rana....na tym L4 jest mi tak dobrze że nie uwierzycie...dobrze zrobiłam...ale macie smaki z rana...ja wcięłam rogalika z dżemem...nockę zaliczam do ciężkich mdłości+zgaga. Dzisiaj mam zamiar leniuchować na całego.

Miłego leniuchowania!!!!!!
 
:-):-):-) Ale dzisiaj się szykuje wizyt !!!
dziewczyny, mocno trzymam &&&& za wszystkie !!! koniecznie dajcie znać jak będziecie po :tak:

Trashka, basen w ciąży suuuper sprawa ... moja ginka bardzo polecała !!!
ale tylko dobry i sprawdzony basen, bo jak w ciąży raz chwycisz infekcję, to się cholerstwa do końca nie pozbędziesz :sorry:
 
reklama
Witajcie :)

Któraś z Was wspomniała o papierosach... Przed ciążą kopciłam jak smoczyca, a teraz - mdli mnie, kiedy Tatuś Fasolka wróci z papierosa - mimo mycia zębów i gum do żucia. Strasznie długo trzyma się ten smrodek!

Trzymam kciuki za Wasze wizyty. Ja mam jutro, bez usg, ale nareszcie zrobią mi wszystkie badania krwi.

 
Ostatnia edycja:
Do góry