reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Gratuluję Wszystkim Mamusiom!!!!!!
Oby tak dalej!!!!!!!!!! Byle do czerwca!!!
A ja teraz będę się stresować do 25 listopada, bo dopiero 25.11 mam USG (13 tydzień - USG genetyczne). Wcześniej mam wizytę - 15 listopada ale tylko samo badanie, bez USG.
I jak tu doczekać??????????????? Jeszcze tyle dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
moje Drogie - powiedzie mi czy odczuwacie obecność swoich fasolek w brzuszku? ja mam uczucie jakby mi dziś wielka bomba zegarowa pikała w dolnej części brzuszka i tak sobie myślę, może to moje drugie serduszko no ale wydaje mi sie to takie irracjonalne. Jak u Was?
 
Cześć dziewczyny, ja po wizycie, cała w euforii:)) Już lecę na wątek "nasze wizyty" zdać relację i wkleić fotkę mojego maluszka:))

traschka - basen super sprawa w ciąży, szczególnie pływanie na plecach. Ja byłam w sobotę i w tym tyg. też się wybieram.
Dagamit- ja też po poronieniu i lekarz pozwolił mi chodzić na basen. A bólami brzucha się nie martw- ja też mam a z dzidziusiem wszystko w jak najlepszym porządku:))

miskaa- ponoć niektóre kobietki czują pulsowanie macicy, może to to??
 
Witajcie.
Ja juz po wizycie, wszystko napisałam w wątku "wizytowym", nie bedę się powtarzać, bo nie mam na to siły:(
Pytałam ginka o basen o srwierdziła, że to owszem, super sprawa, ale te zarazki i grzybki są dość groźne na początku i na moim miejscu poczekałaby jeszcze przez miesiąc. Może ma jakieś doświadczenie z bielskimi basenami? Podobno najlepsze są takie z ozonowaną wodą, ale gdzie ja taki znajdę w okolicy?
Ech, nie mam na nic siły, na nic ochoty, w ogóle mam wszystkiego dość. Najchętniej zamknęłabym się w ciemnym pokoju i zakryła pierzyną.
 
Witam Kobietki wtorkowo...przeczytalam wszystkie wasze posty i jeszcze raz gratuluje mamuśkom pieknych Fasolinek!!!
a ja dziś pierwszy dzień w pracy po l4...jak tylko wstałam zwymiotowałam. stresowałam sie okropnie, powiedziałam szefowi o ciąży i nie przyjął tego z wielkim entuzjazmem, to troche przykre i nie wiem co dalej /przypomnę że mam um do końca roku/
a jutro znów to samo. na sama myśl padam na twarz. acha i dodam że na samo wyjście z pracy tez rzuciłam pawia...a wrócilam do domu taaaaka głodna...w ogóle bez przerwy czuję głód...
pozdrawiam, miłego dnia jutrzejszego:)
 
Hej,gratuluje wszystkim mamusiom,ktore juz slyszaly serduszka,ja dopiero w piatek.Dzisiaj mialam straszny dzien,mdlilo mnie na przemian z biegunka.Wystraszylam sie,bo do tego mam klucia w prawym jajniku,czy wiecie co to moze byc?Czy to normalne?

Nadzieja- a gdzie mieszkasz,bo ja w Anglii,wiec moze Ty tez???
 
Gratuluję Dziewczyny udanych wizyt!

Traschka nie denerwuj się, jeszcze nic nie jest przesądzone! Trzymam kciuki!

Doris, ja też z niecierpliwością czekam już na następne USG, jutro mam wizytę, a usg dopiero 06/12 w 12tc... Kawał czasu... prawie 5 tygodni...
 
Witajcie czerwcowe Mamusie :)
Gratuluje Wam wszystkim... no i dołączam do Waszego grona:) Wczoraj byłam u gina... no i mamy 6 tygodni i 4 dni :) 6mm i bije nam serduszko :)
Od dzisiaj będę często z Wami pisać :)
Pozdrawiam Buziaki
 
Witam ...

młoda urządziła mi dziś pobudkę o 6 rano :szok: padam na pyszczek !!!
kawa śmierdzi niesamowicie, ale wypiję, bo padnę ;-)

Symcia, witam i gratuluję ślicznej fasolki :-):-):-)
Zebrra, przeleci zanim się zorientujesz !!! ja dopiero byłam na wizycie, a do następnej i usg genetycznego zostało już tylko 2,5 tyg ;-)
aniii, szkoda, że szef nienajlepiej zareagował na ciążę ... ale nie martw się !!! praca to tylko praca ... rodzinka jest najważniejsza :tak:
miśkaaa, na ruchy to na pewno jeszcze o wiele za wcześnie ;-)
 
reklama
dziendoberek...
ja juz po sniadanku z mlodym, dzis w domku siedzi nie idzie do przedszkola - zapalenie pluc :-( a ja czekam na tesciowa az do niego przyjedzie... musze swoje sprawy pozalatwiac... i musze dzis!
 
Do góry