reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dopiero co wstałam z łóżka...myślałam że już są jakieś nowe wieści od mamusiek co powędrowały na USG....u mnie dzisiaj apogeum jeśli chodzi o mdłości....nawet imbir nie pomaga...a ostanie dni były takie fajne...już miałam nadzieje wczoraj że to koniec mdłości...a tu masz babo placek :)
 
reklama
czesc...
niedawno do domku zladowalismy
ZJADLAM USZKA w koncu hehehehe z barszczykiem :-D
ze zlych wiadomosci mlody ma obustronne zapalenie pluc :-( wiec z przedszkola nici na conajmniej tydzien :-(
no i rodzinna dala mi skierowanie na moje badania krwi i moczu... uuff..

ide poczytac co u Was..
 
Witam się wieczorowo,
larvunia oby młody szybko wydobrzał.
ja to dzisiaj mam jakąś gastrofazę, cały czas bym jadła. A mdłości to i mnie nie oszczędzają, tylko u mnie głównie wieczorami.
Jestem już po wizycie. Wiadomość na odpowiednim wątku.
Miłego wieczora ciężaróweczki :)
 
Larvunia - ależ Ci się ten dzieciaczek rozchorował. Dużo zdrówka dla Marcelka.

Ja zjadłam całego (mały bo mały ale cały) kalafiora i teraz mnie wydęło jakbym była w 5 m-cu ciąży ;)
 
Ciao!!!
Nie pamietam kto wspominal o opryszczce ale ja tam atakuje ja zoviraxem bo probowala sie osiedlic juz dwukrotnie na moich ustach odkad jestem w ciazy, a to dosc czesto?
Zowirax jednak zabil ja po jednym maznieciu wiec nie ma obaw ze sie przeniosla gdzies indziej co zawsze bylo moja zmora, mysl ze zaraze inne wargi:))

Ja walcze z dolem zwanym niepewnosc ale co tam sie zalic, pewnie jak kazda z nas:)*
 
Dziewczyny, ja tylko na chwilkę :)

Serdunio jest, wali jak dzwon, widziałam i słyszałam :) Wychodzi 7t2dc, więc wszystko się zgadza, jestem bardzo bardzo szczęśliwa!!! Maluch ma 8,9mm :)

IMG_3485.jpg
 
reklama
izabela no i teraz muszę iść do sklepu po kalafiora;)
misialina szczerze mam nadzieje, ze Ci szybko przejdzie, bo te mdlosci to najgorsze co może czlowieka spotkać zaraz po borowaniu zęba:))
zebrra to super!!! Patrzę na to zdjęcie i wyobrażam sobie moja fasolinke bo miedzy nami tylko 2 dni różnicy. Pewnie wyglada podobnie na tym etapie
 
Do góry