reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Witam wszystkich.
Anii:wspolczuje,ja tez sie dzisiaj fatalnie czuje,od 6 rano mecza mnie mdlosci (wymiotowalam),teraz zbieram sie do pracy i nadal mi jest niedobrze na przemian z zawrotami glowy.nie wiem czy to ciaza czy moze jakis wirus...
oj tak mi sie nie chce pracowac,ale na zwolnienie nie moge sobie pozwoli,jeszcze nie teraz,bo w pracy nic nie mowilam,dopiero 5 listopada mam wizyte u lekarza i jak potwierdzi,ze wszystko ok to wtedy moge powiedziec.mam jakies dziwne przeczucie,ze cos nie tak...pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszle mamusie i zycze milego dnia:)))
 
emiolka bedzie dobrze ja tez dzisi ide na 16.00
to pierwsza moja wizyta z badaniem bedzie ;-)
mam stresa... a jesli mi usg nie zrobi? ciekawe jaka bedzie ta ginekolog.. i czy z Fasolka wszystko oki?

dziewczyny ide sie szykowac! Do wieczorka...

dla tych co nie wiedza wybieramy MODERATORA ! w odpowiednim watku rozmowa...
 
mataka24 - bardzo mocno przytulam :-(

Witam nowe mamusie !!

emiolka24, Larvunia
trzymam &&&& za wasze fasolki :-)

ja będe strała sie nadrobić wszytskie zaległości.. tu sie tyle dzieje.. dni mijają a fasolki coraz starsze hehe :-D

mdłości mi przeszły, wymiotów brak.. zyc nie umierać :p ale ospała strasznie jestem i wgl nic mi się nie chce :-) a wy jak tam dziewczyny ? dolegliwości dalej męczą ?

pozdrawiam!!
 
Powodzenia dziewczynki na badaniach, nie moge sie doczekac jak wrzucicie jakies zdiatka:)) czekam na wiesci.

Anii bieda to pojecie wzgledne ale wspolczuje ci bo wiem co oznacza liczyc sie z kazdym groszem. Kiedy przyjechalam do uk nie mialam rodziny, wielu obowiazkow, ale teraz to juz inna bajka, i szczerze to nie stac nas na podroze do polski bo za taka kase to caly mc sie zyje. A z daleka od rodziny to calkiem inny swiat. wszystko zalezy od nas. Ale nie zamienila bym sie na polske, pod tym wzgledem zgdzam sie z Tusenfryd. to jak z deszczu pod rynne.
 
reklama
mataka24 - bardzo mocno przytulam :-(

Witam nowe mamusie !!

emiolka24, Larvunia
trzymam &&&& za wasze fasolki :-)

ja będe strała sie nadrobić wszytskie zaległości.. tu sie tyle dzieje.. dni mijają a fasolki coraz starsze hehe :-D

mdłości mi przeszły, wymiotów brak.. zyc nie umierać :p ale ospała strasznie jestem i wgl nic mi się nie chce :-) a wy jak tam dziewczyny ? dolegliwości dalej męczą ?

pozdrawiam!!

Ja mam mdłości straszne... choć dziś jest jakby ciupke lepiej. Ale i tak mam problem z jedzeniem bo wszystki mi śmierdzi i nie smakuje..
Jem same jogurty owocowe i banany bo po nich mnie nie mdli...dodatkowo jem chrupki kukurydziane i biszkopty. Na obiad dziś wmusiłam 4 pierogi ruskie. Zazdroszcze że ci wszystko przeszło:):) czekam dnia kiedy i mi przejdzie:)

A odnośnie tygodni ciązy to ja dziwny przypadek jestem. Bo jak biore zdjęcie z ostatniego usg to było 22 października i względem właśnie usg mi wyszło 5t6d więc licząc od tamtąd mi wychodzi w sobotę 7 tydzień a na suwaczku mam 6t3d. Czasami mam wrażenie że suwaczek się obija i nie dolicza dni... jak to jest możliwe??? W sumie licząc od ostatniej @ to faktycznie mam dziś 6+3 tc. Może nie potrzebie się w to zagłębiam ale chciałbym żeby ten czas szybciej leciał... i te mdłości minęły.. Wyczytałam gdzieś że mdłości powoli przechodzą między 50 a 80 dniem cyklu:) ja mam dziś 46 dc... wiec mam nadzieję że lada dzień będą ustępywać:):):) pozdrawiam:)
 
Do góry