reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

ja mam 61 d.c to moze dlatego mi mineło :-)

mojej koleżancke na każdym USG wychodził inny termin porodu :-D

także ja niewiem nie znam się , ale jak byłam na pierwszym Usg.. w poniedziałek to taki sam termin z USG jak i z mioch obliczeń
 
reklama
hej
ja juz po wyzycie...
wiec
fasolinka ma 0,9mm wg usg to jest 6 tydz i 6 dzien a wg miesiaczki jak w suwaczku ;-) Serducho bije jak dzwon! wszystko ok gdyby nie to ze cos mi sie odkeja i jest ryzyko poronienia :-( strasznie mnie ta informacja zmartwila, ale pani doktor powiedziala ze mam sie nie martwic, oszczedzac, ze ona widzi ciaze dobrze rozwijajaca sie ze jest oki i mam byc dobrej mysli :sorry:
zaraqz sprawdze dokladnie bo cos mi nie gra ile dzidzia ma juz heheh

edit:
nie no wg usg wychodzi ze dzidzia ma 6 tydz i 6 dni.... tak mi napisala ;p
 
Ostatnia edycja:
larvunia nareszcie...myślałam o was:) szkoda że jednak jest coś nie tak. ale trzymaj się i słuchaj lekarza...dobrze że fasolka jest i rosnie...to podstawa...uszy do góry
 
Witajcie.
Ja też już po wizycie, ale usg nie miałam bo gin stwierdził,że na następnej wizycie zrobi mi prenatalne już :-)
A ja też nie nalegałam. Powiedział, że macica się bardzo ładnie rozrosła, więc się nie martwię :-)
Dziewczyny czy wam też wyskakują krosty na twarzy? Mnie okropnie wysypało :-(
Larvunia wszystko będzie ok, nie martw się :-) Odpoczywaj dużo :-)
 
reklama
emiolka, larvunia - cieszę się że jesteście już po wizytach i szczęśliwe

ja też się witam i tez z dobrymi wieściami :)
Mój dzidziuś ma prawie 2 cm!!! myślałam, że w tym czasie to gdzień 1,5mm, no tak czy inaczej gin zrobił usg, usłyszałam serduszko :) uspokoiłam się... choć tak jak u larvuni coś się odkleja, czy nie dokleiło... sama nie wiem z nerwów zapomniałam, ale gin powiedział, że na tym etapie ciąży to nic niepokojącego i to częste, więc nie martwię się na zapas - larvunia - może u Ciebie kochana to samo się dzieje, i wystarczy o siebie dbać bardziej niż zwykle. Nastepna wizyta 24-ego, mam dalej luteinę 2x2 przez 2 tyg. a kolejne 2, 1x2. Głodna jestem :tak:;-) buziaki
 
Do góry