reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Feminatal N też ma jod :)

spacer.gif
Kwas foliowy 0,8 mg
spacer.gif
spacer.gif

B-karoten 3mg
spacer.gif

spacer.gif
Witamina B1 1,5 mg
spacer.gif
spacer.gif

Witamina B2 1,6 mg
spacer.gif
spacer.gif

Witamina B6 2,2 mg
spacer.gif
spacer.gif

Witamina B12 2,2 mcg
spacer.gif
spacer.gif
Biotyna 100 mcg
spacer.gif
spacer.gif

Witamina PP (niacyna) 20 mg
spacer.gif
spacer.gif
Kwas pantotenowy 10 mg
spacer.gif
spacer.gif
Witamina C 180 mg
spacer.gif
spacer.gif

Witamina D 400 j.m.
spacer.gif

spacer.gif
Witamina E 12 mg
spacer.gif
spacer.gif
Jod 150 mcg
spacer.gif
spacer.gif

Magnez 70 mg
spacer.gif
spacer.gif
Żelazo 28 mg
spacer.gif
spacer.gif
Cynk 15 mg
spacer.gif
spacer.gif

Miedź 1 mg
spacer.gif
spacer.gif
Mangan 1 mg
spacer.gif
tprodukt_43.gif
tprodukt_44.gif
tprodukt_45.gif
 
No ja mam nadzieję, że zobaczę to serduszko w czwartek!!! To będzie chyba najpiękniejszy moment, i będę wiedziała, że wszystko gra. Chociaż zasadniczo chciałabym być już w połowie ciąży, wtedy czułabym maluszka codziennie!!!
 
No ja mam nadzieję, że zobaczę to serduszko w czwartek!!! To będzie chyba najpiękniejszy moment, i będę wiedziała, że wszystko gra. Chociaż zasadniczo chciałabym być już w połowie ciąży, wtedy czułabym maluszka codziennie!!!
Na pewno siedzisz jak na szpilkach :-) Ja też tak miałam. Pierwsze usg robiłam w 5,0 tc i nie było nic widać, oprócz malenkiego, milimetrowego zarodka. Na serduszko musiałam poczekać do dziś, czyli 7,0 tc. Więc nawet jak nie zobaczysz, to się absolutnie nie stresuj!!
 
Tusenfryd, przeczytać się da, gorzej z odpisaniem ;)

Yusta, popieram dziewczyny, lepiej dla swojego spokoju sprawdzić te plamienia u lekarza.

dlatego wszystkim starającym się polecam SAMOOBSERWACJĘ
ja też :tak:

Marta, piękny prezent dla córci na urodziny :)

Aestima, w poprzedniej ciąży smarowałam się, bo jak brzuch rósł to i swędzieć zaczął. I przez całą ciążę ani jednego rozstępu a w ostatnich dniach kilka się pojawiło :wściekła/y:

Dzastina, 43 tygodnie? :szok: Szacunek dla Ciebie. Ja miałam świra na punkcie przenoszenia ciąży, już mi tak ciężko było pod koniec. Na szczęście młody dosyć terminowy, urodził się dzień po terminie wyznaczonym z om :)
Gratuluję wyniku bety :)

Setana
, zdróweczka życzę :)

Dziewczyny, to beta jest na skierowanie? Fajnie, może uda się naciągnąć ginkę ;)

Dusiorek, najlepiej nie czytać i nie sugerować się tym jakie która dziewczyna ma objawy. Każdy organizm jest inny. Będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie :)

Dagamit, Miśkaa gratuluję serduszek :)

Magda, ja łykam kwas foliowy, który ma 400ug jedną tabletkę dziennie.

Dziewczyny Wy tak narzekacie na odległe wizyty, a ja dziś dzwoniłam i idę dopiero 4 listopada! Idę pierwszy raz do tej ginki, ale czytałam w necie, że fajna. Chciałam na nfz ze względu na badania, bo niestety w poprzedniej ciąży jak chodziłam prywatnie to trochę kasy popłynęło :/
To będzie 8 tydzień, myślicie że to trochę późno?

No to wypociłam posta, tak to jest jak się dopiero wieczorem zagląda ;)

Mam jeszcze pytanko, jak cytujecie tyle wypowiedzi w jednym poście ?
 
reklama
W kwestii kwasu foliowego - sama teraz posprawdzałam, czy nie piszę czego bez sensu - ale tak: popularny folik ma 0,4 mg i to widocznie zależy od producenta - teraz mam Acidum Folicum Richter i widzę na własne okulary 15 mg.. w jednej tabletce..jakaś końska dawka..
Ok, dzięki za wszystkie odpowiedzi, do tej pory nie zwracałam uwagi na cyferki i jakoś mię naszło,żeby zapytać. "Przefoliowanie" chyba Dzieciątku nie grozi:)

A jeszcze w kwestii zaparć - otreby, dziewczęta, otręby w każdej postaci, z wszystkim ,co się da!

Dobrej nocy wszystkim!
 
Do góry