reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
hehehe ja mam taki odkad nie pracuje hehehe... z tylkiem siedze i tyje heheh
a tak powaznie to nie wiem... kazda ciaze przeciez jest inna, ale na "chlopskie" rozumowanie to w brzusiu okruszek jest wiec nie ma co wywalac ;-)
 
Dzastina 222, kasiawilde Dzięki, też myślę,że to indywidualna sprawa, lekarz mnie zobaczy i się wypowie - co prawda się chyba zapowiada, że właśnie zmienię panią doktor, ale w sumie i tak mało się stresuję jak na te wszystkie okoliczności przyrody..:)
 
lil_maja - tak , plamienie mam zwykle 1 -2 dni przed @, więc sądziłam, że to właśnie to, bo to był 25-26 dc, więc moja norma, potem było jednodniowe małe krwawienie- czyli w dniu, kiedy niby spodziewałam się miesiączki, potem dzień suchości, a potem znów niezbyt nachalne,ale jednak - podbarwione na lekko brązowo plamienie - do dziś - czyli do 33dc. @ nie przyszła, temp wyższa cały czas, test wyszedł i tak to wygląda.
 
Tusenfryd, i jakie pyszności na obiadek mama zaserwowała? :)
.

Niedawno wrociliśmy.Była dziczyzna za ktora nie przepadam ,ale wyjatkowo mi dzisiaj smakowala.Po obiadku bylo biszkoptowe ciasto polane marcepanem i strasznie mnie mdlilo po nim.Pierwsze jak przyszlam zrobilam miete i przeszlo.
Nie piłam wina do obiadu ani koniaczku do kawki,jak to zwyklam robic zawsze na obiadkach u niej,mam sie nie pytala czemu lecz dziwnie mnie obserwowala.Moze czuje pismo nosem:D

Idę dziewczynki spac,jutro Was doczytam dokładniej bo teraz to tylko Blusi pytanie wpadlo mi w oczka.
Dobranoc wszystkim,kolorowych snów,kalaruchy do poduchy..........itd.........itp.......
 
Ta jes, karaluchy.
Małgosiu...37 - poniedziałek za pasem :)

Ogitu, życzę Ci spokoju, żebym mogła oddać Ci część swojego ,to z chęcią bym to zrobiła. To chyba dar Niebios, taki spokój w sercu. Czytam Wasze ,Dziewczyny, opowieści o stracie Aniołków, wiem, jakie są statystyki wczesnych ciąż - i jestem spokojna...
Naprawdę, wierzę,że cokolwiek będzie - będzie dobrze..

A teraz karaluchy i spać! Dobranoc!
 
reklama
Do góry