reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
hejka! Ale z Was ranne ptaszki....co tam u Was ciekawego? Myśmy wczoraj powiedzieli naszemu pierworodnemu...ale się ucieszył...hehe...powiedział: Mamo ja to wiedziałem, bo jakoś wina nie piłaś u babci, tat Ci kupił jakieś f16 ( tł . feminatal 800) i wszystko pasuje"....hehe...bystry chłopak...Miłej niedzieli Wam życzę
 
Witam niedzielnie!!!

To chyba najpiękniejsza niedziela w moim życiu!!!! Zrobiłam test są piękne II krechy!!! nie mogę się na niego napatrzeć... ciągle gały w niego wlepiam:-D:-D
Czyli beta przyrast prawda???
Ostatnie testy mi wychodziły z bardzo bladymi kreskami takimi ledwo widocznymi... a ten jest piękny!! Ta druga kreseczka tak różowiutka!!! Jeny jak się cieszę...:-):-D

Ogitu- ja w maju straciłam bliźniaki... w 5tc. I sama ledwo uszłam z życiem, straciłam bardzo dużo krwi, byłam 2 dni nieprzytomna i leżałam na Intensywnej terapi... to co przeszłam było straszne... nie zyczę tego najgorszemu wrogowi... i wiem że ci było ciężko.. ale dzwigniesz ten ciężar tak jak ja!!! Ciesz się chwilką obecną jakby jutro miał się skończyć świat... nie warto rozdrzpytać starych ran.. trzeba walczyć dzielnie o swoje szczęście!!! Bo jeśli ty tego nie zrobisz to nikt za ciebie tego nie zrobi..
I musisz wierzyć że teraz bedzie dobrze...a będzie zobaczysz;-);-) i gratuluję ci jak najmocniej...
 
No kochana w koncu ma juz 9 lat ;-) Powiedz Benjamin jak sie zdrabnia? Benio? I dlaczego nie Beniamin? Tylko przez J ?? Z ciekawosci pytam bo zdrobiale Benio mi sie baaaardzo podoba :-)

dzastina222 swiete slowa!!! No i gratuluje II kreseczke , u mnie tez dzis mega widoczne obie :)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Ogitu! ja też straciłam ciążę i też miałam pusty pęcherzyk; tylko dowiedziałam się o tym już w 7tc. Dziwne, że tak długo nikt nie zrobił Ci usg...
Mam nadzieję, że tym razem obie się doczekamy! Pozdrowienia!

Dagamit, w Belfascie, jak w calym uk nie robi sie zadnych badan do pierwszego usg w 12 tyg, wiec poniewaz nic mi nie bylo tak to trwalam w nieswiadomosci 3 mce. Ale tym razem zarzadalam wczesniejszego usg i mam nadzieje ze zobacze co tam slychac ok 7-8 tyg.
Poza tym dziekuje za wszystkie posty wsparcia, naprawde przemilo tu z wami byc i oby tak dalej:-D
Wszystkim zycze powodzenia w oczekiwaniu na maly cud :laugh2:
 
Larvunia, mój dziś po 6 wstał, ale tatuś już był na nogach więc jeszcze pokimałam do 7:20 ;)

Misialina, spostrzegawczego masz syna :)

Dzastina, gratulacje :) Tyle przeszłaś, że teraz na pewno będzie dobrze :)

Czy to tylko ja zrobiłam jeden test sikany? ;)
Jutro dzwonię do ginki i pewnie od razu poda mi listę badań do zrobienia.
 
reklama
Blusia ja zrobilam 3 sikacze ;-) Pierwszy byl watliwy... a pozostale dwa co by sie nie zmarnowaly bo juz dawno mialam kupione to je wysikalam i mamz glowy ;-)
 
Do góry