reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

He he he ja tez właśnie popijam Pepsi hehehe

Jakoś mi sie tak zachciało... mi ginek powiedział kiedyś że w ciązy można jesć wszystko tylko z umiarem... cytrusy uczulają ale jak się zje jedengo czy dwa pomarańcze to nie...ale jak całe 5 kilo to tak:) oczywiście wszystko miesa surowego nie wolno.. typowiego tatara.. serów pleśniowych i jajek.. bynajmniej mi zabronił... ciekawe jak bedzie teraz:)
 
reklama
Ssabrinaa, szkoda bardzo :( ale mocno trzymam kciuki za następny cykl :)

Co do jedzenia, to ja też uważam żeby nie popadać w przesadę ;) Jeść co się chce, byle zdrowo :) Ponoć nie powinno się jeść serów pleśniowych - z tym nie miałam problemów, bo nie lubię ;) No i uważać na surowe mięso, dobrze myć warzywa i owoce.

Wiecie, ja na razie (odpukać) dobrze się czuję. Poza tym, że z dnia na dzień coraz bardziej bolą mnie piersi, na szczęście tylko przy dotykaniu i w miarę znośnie :) I rano trochę dziwnie, ale po zjedzeniu lub wypiciu przechodzi.
Jak sobie przypomnę jak ciężko znosiłam początki ciąży z synkiem, to teraz marzę o tym, żeby znów mnie nie dopadło ;)

To jeszcze pochwalę się teścikiem, zrobiony w 31dc o godzinie 5 rano ;)
 
Witam Dziewczyny!
Ja rowniez dolaczam do naszych oczekujacych czerwcowek choc nie wiem co mam myslec. test wyszedl z dwoma kreseczkami ale jestem pelna watpliwosci, a to dlatego ze w czerwcu stracilismy nasza nadzieje na dzidziusia. otoz na usg w 12 tyg wykazalo ze ciaza jest pusta... nie wiem czy ktos mial podobne doswiadczenie (pewnie tak) ale to byl ogromny szok, szczegolnie ze przez 3 mce bylismy przekonani ze rosnie tam malenstwo. Tym razem wiec, pomimo ze widzialam 2 kreski nie moge sie w pelni ciaszyc. Mam ogromnego stracha ze bedzie powtorka z rozrywki. Mam isc na scan ok 7-8 tydz dzieki Bogu, bo chyba dluzej bym nie dala rady. Ale to wciaz prawie 2 tyg i mnie wykancza niepewnosc. :((
 
ogitu oszczedzaj sie, monitoru i najwazniejsze to nie denerwuj sie a bedzie dobrze, zobaczysz !!!!!

blusia roznce mamy w 1 dniu ;-)

ja tez czuje sie ok, nic nie dokucza nie doskwiera ;-) nawet cyce nic..
 
Ogitu, gratuluję :) Rozumiem co czujesz, bo jak zaszłam w ciążę z synkiem i zaczęłam plamić to ryczałam, że to koniec, byłam pewna, że skoczy się jak poprzednio. Trafiłam na dobrą lekarkę, dała mi leki na podtrzymanie i chyba ona bardziej wierzyła, że się uda. Na pewno nerwy w niczym nie pomogą, tak naprawdę pozostaje czekać do wizyty i mieć nadzieję, że będzie dobrze. Ściskam mocno. Sama mam obawy jak to będzie, ale wierzę, że będzie ok i dotrwamy do czerwca :)
 
Dziekuje Dziewczyny za slowa wsparcia i ciesze sie ze moge nareszcie sie wywnetrzyc nie co bo nie chce snuc powtornie dymu bez ognia wsrod famili jak poprzednio. dodam tylko ze mi tez nic specjalnie nie jest, mam nieco zgage ale na tym prawie koniec no moze troche skurcze jak na @ ale mam nadzieje ze to pozytywne skurcze i ze niunia tym razem tam rosnie :)) ale piersi ok, zadnego powiekszenia, nieco wrazliwe nie tak jak z moja cudowna coreczka 2 lata temu gdy umieralam z bolu.
 
reklama
Tusenfryd... Ty też idziesz ze mną w łeb w łeb....
Ogitu.... musisz być dobrej myśli....nasz Aniołek też poleciał do nieba 30 lipca i teraz też jestem pełna obaw i strachu...ale nie możemy się zadręczać bo zwariujemy...ciesz się....jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy...ale nas skręca....poczekam do 1 listopada
 
Do góry