reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witaj Ogitu! ja też straciłam ciążę i też miałam pusty pęcherzyk; tylko dowiedziałam się o tym już w 7tc. Dziwne, że tak długo nikt nie zrobił Ci usg...
Mam nadzieję, że tym razem obie się doczekamy! Pozdrowienia!
 
reklama
heeeeeej
jak Wam mija sobota dziewczyny?
ja zasmarana popoludnie w wyrku spedzilam. Cos mnie lapie na maxa, mezus wyzdrowial i mnie zczyna brac :baffled:
 
Kobitki trzeba być dobrej myśli :)

Tusenfryd, i jakie pyszności na obiadek mama zaserwowała? :)

Larvunia, zdróweczka dla Ciebie. Mnie też coś zaczynało brać w zeszłym tygodniu, ale na szczęście rozeszło się po kościach.
 
Kobitki w życiu nie miałam takiej biegunki jak dziś nawet do sklepu nie wyszłam bo się bałam opuścić domek zadzwoniłam do przyjaciółki i poprosiłam żeby mi kupiła borowki o bo to na biegunkę najlepsze koło 13 zjadłam ich dość sporo i poszłam spać nawet sie udało usnąć tak na godzinkę wstałam no i trochę mi lepiej tzn już mnie nie goni ale w żołądku jakieś rewolucje mam cały czas, prawie nic dziś nie jadłam a teraz wsuwam marcheweczkę

Ogitu współczuje kochana ale zobaczysz teraz będzie wszystko dobrze, ja ciągle mam takie obawy i ciągle się modle żeby wszystko było w porządku


Misialina ja według tego kalendarza mam na 5 czerwca według lekarza na 6 a tu pewnie wyjdzie jeszcze inny dzień hehe
 
larvunia, Blusia, Ogitu gratuluję :) Na pewno wszystko będzie dobrze! A za dziewięć miesięcy będziemy tu wszystkie wspierać się narzekając na nieprzespane noce :)

co do dziewczyn, którym testy wychodzą mało zadowalające... po pierwsze nie traćcie nadziei! Jeśli nie teraz to i tak na pewno już niedługo. A nawiasem mówiąc to u mnie w dniu spodziewanej @ test był negatywny... dopiero następnego dnia wieczorem pojawił się magiczny plusik (dla odmiany, zamiast dwóch kresek). Także jeszcze nic nie jest przesądzone.
 
Rosellita; ja w tamtym tygodniu tak miałam, moze nie tak bardzo jak ty ale w pracy jak coś zjadłam to od razu do WC. Teraz przeszło.

Ja zaczynam się coraz lepiej czuć, piersi już mniej bolą, mdłosci mało i spać już jakos tak bardzo sie niechce.
Dziewczyny jak jest z cytrusami w ciąży; można? Bo mi coś się śni, ze nie za bardzo i sie zastanawiam czy jeść.
 
Larvunia, mój na szczęście też dziś szybko poległ, niestety mam z nim problem jeśli chodzi o wieczorne zasypianie - nie chce się kłaść i histeryzuje :/

Rosellita, życzę żeby rewolucje żołądkowe szybko ustały :)

Czy Wam też już brzuszek "wywala"? Słyszałam, że w kolejnej ciąży szybciej widać, ale bez przesady :baffled: Chyba będę musiała powiedzieć w pracy szybciej niż myślałam.
 
reklama
Do góry