reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dzastina.... gratuluję pięknych krech...
Larvunia.... Benjamin przez j ... bo jakoś nie chcieliśmy Bena i Amina...hehe....przez j dla nas ładniej wyglądało....a zdrobniale mówimy Beni....babcia woła - Bendżiś.... ale często mówimy normalnie....
 
reklama
Larvunia, ja na szczęście tylko jeden kupiłam ;) Bo pewnie bym sikała bez opamiętania jakby było więcej ;)

A co do imion, macie jakieś pomysły? Ja wiem, że to wcześnie, ale niektóre mamusie już od dawna wiedzą jak ich dzieci będą się nazywać :)
 
dzień dobry

Dzastina gratuluję kreseczek

Ogitu ja też mieszkam w uk i właśnie się zdziwiłam jak pan doktor kazał mi czekać aż do 12 tygodnia na kolejną wizytę no ale na razie nie panikuje i grzecznie czekam

larvunia ale masz porannego ptaszka w domu

Ja dziewczynki dziś już o wiele lepiej rewolucje ustały piersi mniej bolą tylko spać bym spała cały czas hehehe

Blusia no tak z tymi imionami to wcześnie ale ja zawsze chciałam Karolka jak będzie chłopczyk i Emilke albo Juleczkę tylko jak ostatnio rozmawiałam z moim mężem to wojna się zrobiła bo jemu sie nie podobały moje imiona a mi jego no tragedia nie doszliśmy do porozumienia zostawiliśmy sprawę na później hehehe
 
nio ja mam pelno imion i co chwile zmieniam zdanie hehehehe...
ja szukam imienia niepospolitego, ale takiego by nie skrzywdzic dziecka ;-) typowe imiona dla mnie sa nudne.... :sorry:
dla dziewczynki moze... (ciagle zmieniam hehe) Matylda, Emilka, Iga... nie wiem
dla chlopca za duzo z nowu imion do wyboru hehehe Antoś, Leon, Tytus, Ihnaś, Kornel, Eryk, Cyryl, Feli, Gabriel.... i ciagale nowe mi do glowy przychodza :-D
 
Kurde ale galopujecie...już imona wymyślacie...też mam swoje typy....Malwinka lub Igorek...napewno do tej listy z biegiem czasu coś dopisze:-)
 
Witam i ja :)
Coś żadko tu zaglądam :zawstydzona/y:
postaram się poprawić :tak:
Wy już o imionach a ja jeszcze u lekarza nie byłam - wizytę mam w piątek :)

życzę miłej niedzieli :)
 
Witajcie niedzielnie dziewczyny:-)

Ja rozumiem Dzastina222 że wstała dzisiaj tak wczesnie:-):-):-)
GRATULACJE
ale reszta:baffled: macie problemy ze spankiem?????

Tak sobie pomyślałam ze co do imion to osobny wątek powinnysmy założyc.
Tak żeby kazda miala jakies propozycje imion np,ja nie jestem jeszcze zdecydowana na imie nie mam pomyslu i chetnie skorzystalabym z podpowiedzi.
Benjamin to bardzo ładne imie,chciałam żeby sie Aleksander tak nazywał ale mąż mówił że wymyslam.:no::no::no: Być może tym razem uda mi sie go do tego imienia namowic.
Mia-Maria dziewczynke wymyslilam sobie wstepnie dwu czlonową(drugie imie po prababci)
Ale to sa propozycje a droga do realizacji daleka i nie latwa:tak::tak::tak:
 
Dzień dobry! :-)

Ale się rozpisałyście... Witam nowe mamusie i gratuluję pięknych II kreseczek!!!

Ja wczoraj byłam na czczo na badaniach i potem cały dzień męczyły mnie mdłości :-( Widać muszę zjeść tuż po wstaniu i już! Dlatego dziś było śniadanko do łóżka :-D


Miłego dnia dziewczynki!
 
reklama
Do góry