reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej,

dziękuje za zapytania o nas :*** żyjemy i mamy się bardzo dobrze:-) teraz jakoś tak mało czasu bo juz powoli przygotowania do świat co przy dwójce nie łatwo, jeszcze przez caly ten miesiac jak Michaś jest z nami praktycznie oprócz pierwszego tygodnia bylam sama z dwójką, ale musze powiedzieć ze dawalam rade i to nawet lepiej niz jak tylko z Maja bylam, wiec potwierdzam juz slowa innych naszych czerwcóweczek, ze jest sie bardziej zorganizowanym. Od dzisiaj J. jest już w domu, wiec będę teraz korzystać i latać za prezentami, muszę pochwalić mojego męża bo był już w domu sam z dwójka i świetnie sobie poradził:-) zresztą on zawsze wszystko przy Mai robił wiec nie muszę się martwic będąc poza domem ze będzie dzwonił i pytał gdzie jest mleko, ubranko czy jakaś inna rzecz:-D
Wczoraj ubraliśmy choinkę, Majusia czynnie w tym uczestniczyła, każe co chwile palić światełka,a Michaś skończył już miesiąc i jest cudowny, zresztą Majusia tez żadnych problemów nie sprawia, w ogóle nie jest zazdrosna, a jak tylko Michaś zakwili to zaraz mnie wola i pokazuje ze mam do niego isć:-D:-D i każe śpiewać mu lalala, albo sama mu śpiewa:laugh2: czasami to mam niezły ubaw:tak:
jedyne co to Maja bardzo mało mówi w zrozumiałym języku, czy wszystkie dzieci czerwcowe już ładnie mówią??? Jak mówię jej jakieś słowo to pięknie sylabizuje ale nie potrafi już powiedzieć tego słowa w całości, tylko mówi swoim określeniem na dane slowo.
Michałek coraz więcej czuwa w dzien, niestety nie zawsze śpi w nocy, czesto ma przestoje dwugodzinne, po prostu nie chce mu się spać:sorry: Ale i tak jest przesłodki:tak::tak::tak:
To było było na tyle chyba co u nas, sorki ze tak tylko o sobie, teraz jak J. będzie w domu to postaram się poprawić:-)

ps. znacie jakiś sposób zeby schudnąc ale sie nie namęczyć:-p:-p:rofl2::rofl2::rofl2::laugh2::laugh2:


Buziaki :* :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry skończyłąm dzisiaj 5 miesięcy, pozdrawiam :)

5394w7.jpg


f9m3ib.jpg


a tu mój braciszek :-)
lubię mu zabierać resoraki

r04chs.jpg
 
Widzę że dużo się tu dzieje! Pomikołajowo najlepsze życzenia dla wszystkich dzieciaczków! Mam nadzieję że z prezentów wszystkie dzieciaczki zadowolone!

Chorym dużo zdrówka życzę. Zafasolkowanym spokojnej ciąży, a świeżym mamusiom dużo cierpliwości:)
Dobrze że do świąt już nie daleko:)

Może jakieś spotkanko we Wrocławiu by się kiedyś po świętach odbyło? Tak dawno was już nie widziałam i strasznie brakuje mi tego codziennego z wami pisania:) Ale niestety czasu nie ma.... a moja Natala jest strasznie nie dobra i jak tylko siadam do komputera to mi go ręcznie wyłącza:( Gaduła niesamowita, odpieluchowana w 100%, ostatnio kilka dni z biegunką, ale dzisiaj już przechodzi - i żadnego lekarstwa nie tknie:(

AAAAAAAAAaaaa idzie.... wyłączam się;P

Aaaa i zapomniałam..... Sylwunia jest cudowna!! Podziwiam większość zdjęc na FB:)
 
kasiulka- wspaniale!!



Dziewczyny chciałabym kupić łukaszowi domek taki typu dla litl pet shop albo takich właśnie małych ludzików czy zwierzątek. Najlepiej żeby miał jakieś ruchome elementy, windy czy nakręcane żeby się ruszało. Widziałam fajny wadera domek farmę, ale może znacie jeszcze coś w tym stylu. Dla littles pet shop jest dla mnie za drogi, te duże z ruchomymi elementami kosztują prawie 300 zł, więc kosmos jakiś a podoba mu się bo bawił się fajnie u swojej kuzynki. Więc chciałam jakiś tańszy zamaiennik.
 
kasiulka- wspaniale!!



Dziewczyny chciałabym kupić łukaszowi domek taki typu dla litl pet shop albo takich właśnie małych ludzików czy zwierzątek. Najlepiej żeby miał jakieś ruchome elementy, windy czy nakręcane żeby się ruszało. Widziałam fajny wadera domek farmę, ale może znacie jeszcze coś w tym stylu. Dla littles pet shop jest dla mnie za drogi, te duże z ruchomymi elementami kosztują prawie 300 zł, więc kosmos jakiś a podoba mu się bo bawił się fajnie u swojej kuzynki. Więc chciałam jakiś tańszy zamaiennik.

A lubi Twój syn Klub Przyjaciół Myszki Mickey? Może coś takiego? KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI-DOMEK-Myszka HIT 24h (2863483150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja bym kupiła, ale niestety siana brak :-(
 
reklama
Do góry