reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gosiu Jas tez niewiele mowi, mamy w nowym roku zglosic sie do lekarza na kontrol i pewnie skonczy sie logopeda,zreszta on ine wymawia tez T wiec pewnie bedziemy cwiczyc
w sumie to sie tym jeszcze nie przejmuje bo do 3 urodzin dzieci maja czas a w ciagu pol roku wiele moze sie zmienic
fakt ze Jas poszedl do niemieckiego przedszkola wiec pewnie jeszcze trudniej mu z tego wzgledu bo w domu mowimy tylko po polsku

Kasiulka super wiesci

Perfecta no! i po co bylo sie strsowac, slicznusie malenstwo w tobie rosnie, co do firmy to niech sie rozwija i szybko wchodzi na rynek zagraniczny bo chetnie bym z takiej garmazerki skorzystala

Zyraffko piekna masz corcie

milusia i oby tak dalej, az sie buzia smieje jak sie ciebie czyta

Milka i jak Olaf wypadl w konkursie?

Ita ja tez mam wrazenie ze jak zachorowali we wrzesniu tak sa ciagle chorzy:no:


o matko, Kajdusiu co wy przechodziliscie z przedszkolem Piotrka? gdzies mi umknelo bo tez sie marnotrawna zrobilam i czesto musze nadrabiac bb
dobrze ze zmieniliscie mu przedszkole, jak to mozna czlowieka zniszczyc juz na samym starcie
my tez musielismy zmienic przedszkole a wlasciwie zlobek dla Jeremka, ciagle zgrzytalo miedzy nami a paniami, ktore bardzie chcialy miec spokoj do picia kawki niz bardziej wymagajace dziecko, ktorym trzeba sie zajac, czym zrobily z siebie posmiewisko

Lencja nawet mi nie przyszlo do glowy zeby chronic kredki przed Jaskiem, czyli ze z Neli moze byc jakis talent skoro tak dala wyraz swojej wenie:-D


a co u nas? Jas ma wspaniala grupe w przsdszkolu, super panie, tam sie ciagle cos dzieje, za to z Jeremciem zostalam postawiona w bardzo okropnej sytuacji, na 2 tygodnie przed rozpoczeciem pracy panie mi powiedzialy ze musze zabrac dziecko bo ciagle placze i nie ma do nich zaufania
oczywiscie juz tam nie poszedl wiecej
cale szczescie mam w swoim otoczeniu zyczliwych ludzi i szybko znalezlismy mu drugie przedszkole, zaczyna od stycznia
nie bede pisac o tych paniach bo temat wymagal ode mnie i meza przegryzienia przez kilka dlugich wieczorow, teraz bedzie juz dobrze bo wiemy czego wymagac od personelu zlobka
dobrze ze szybko historia sie zakonczyla i nie odcisnela sie za bardzo na Jeremku
 
reklama
Ewa czy dobrze zrozumialam ze świeta bez Karolici ?

Zyrafka ja nie pomoge moje smyki zawsze czyly wstert do mm i ciagnely cyca jeden 1,5 roku drugi 1,8 :)

Trosze przeczytalam w tyl zarejestrowalam pytanie o gre my kupilismy Erciowi Fischer Price Reks teraz w realu kosztuje 109 zł nietania ale mysle ze Ercio sporo sie nauczy

MATTEL T8733 REKS PODAJ ŁAPĘ GRA MÓWI PO POLSKU (2828888776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak u Was po Mikolaju ? Eryk nie pozwala mi siadac na fotelu na ktorym usiadl Mikolaj bo moze wroci :))

Dziekuje za kciuki za Olafa niesety wynikow nadal nie mamy wiem tylko ze mial 20 min na dwie strony A4 dzialan liczbowych i z pol strony nie zdazyl zrobic

Po części tak tzn. w poniedziałek (17.12) jadę do nich będę do 22. W sobotę 22.12 mam nockę i w Wigilię dzień.
Po tym dyżurze pędzę na pociąg/busa do radomia. 25-27grudnia spędzimy tam razem. A potam jeszcze nie zostało ustalone bo ja 28 i 30 dzień i w sylwestra noc :( mam
 
Oj Ewa znam ten bol sluzby zdrowia u nas w tym roku stanelo na dyzuze 25 a potem 31 i 1 a nij maz ma dyzury 24godzinne na szczescie w weekendy i swita na telefon wiec szanse sa:)

Klementina z nieoficzjalnych wiadomosci 6 miejsce ale dzieci startowalo okolo 15 wiec jestem mega szczesliwa to pierwszy raz w stresie i na czas wiec poszlo mu niezle :)
 
Niestety sama sobie wybrałam zawód, więc teraz muszę pracować gdy inni świętują.
Moja siostra również jest pielęgniarką i ma 25dzień i 26noc więc lipa.

Milka a co to za konkurs? coś ominęłam
 
Dziewczyny chciałam Sylwi zrobić inhalacje. Mam inhalator i chciałam zapytać czy ta para może lecieć na całą twarz bo maseczki jej nie naloze, czy jeśli ta para bedzie leciała w oczka to się coś stanie?
 
Jeśli jest to inhalacja z soli fizjologicznej, to może "buchać" na całą buźkę :tak: Jeśli inhalacja jest z lekiem, to lepiej by nie podrażniała oczu. Mnie udało się kupić dawno temu świetny inhalator, który oprócz maseczki ma jeszcze nebulizator w kształcie pingwinka, którego nosek dziecko wkłada do ust i lek bezpośrednio działa na gardło/oskrzela/płuca.Pingwinek może być zakończony zarówno ustnikiem (przez nas stosowany) lub maseczką, o różnej wielkości , wtedy działa i na jamę nosową( w zestawie są trzy maseczki).
Póki co stosowałam jednak tylko sól fizjologiczną. Gdy Helenka nie chciała "oddychać pingwinkiem" po prostu bawiąc się wdychała tę sól- pingwinek stał obok. Zaletą jest też bardzo długi wężyk, więc gdy dziecko się bawi, wystarczy poruszać się za nim i dyskretnie trzymać gdzieś w okolicy buźki. Minusem tego modelu jest głośna praca- nie mam jednak porównania z innymi....

Pozdrawiam i życzę zdrówka.

*Inhalator dla dzieci Pingwin Medel Mebby Nebulbaby | Comarch iSklep24
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny chciałam Sylwi zrobić inhalacje. Mam inhalator i chciałam zapytać czy ta para może lecieć na całą twarz bo maseczki jej nie naloze, czy jeśli ta para bedzie leciała w oczka to się coś stanie?
zyraffko my inhalujemy salbutamolem i on nie moze isc do oczu, sol fizjol. moze
ostatnio lekarka przepisala nam taka tube, jest o niebo lepsza, szybciej sie robi wdechy i caly lek idzie do oskrzeli
ale my juz mamy leki na astme wiec to inna historia

Ewa moj maz tez pracuje w sluzbie zdrowia i w tym roiku cale swieta w pracy, cale szczescie zmianny ranne
wspolczuje dyzuru swiatecznego

Milka mi sie wydaje ze sam udzial w konkursie to duzy sukces a 6 miejsce jest super, gratulacje:-)

wszystkie juz w garach siedza ze taka cisza?
 
Cześć dziewczyny,
jaka tutaj cisza..;(

ciężaróweczki jak się czujecie???

Ja się czuję jak kaleka.. wszystko mnie boli,do tego brzuch twardnieje, jakieś dziwne kłucia w pachwinach.. muszę jeszcze wytrzymać przynajmniej 4 tyg. Brzuch wydaje mi się już bardzo nisko ułożony.. ogólnie zaczynam się strasznie stresować. Wizytę mam w piatek i jestem ciekawa czy mam jeszcze szyjkę.. boję się..
Relanium miałam brać doraźnie a teraz biorę już przynajmniej pól dziennie.

A jeszcze do tego nie mam imienia dla mojego synka ;/ może Daniel, Adrian..
 
reklama
Hej! szkoda że nikt nie zauważył mojego posta :-p trudno się mówi kocha się dalej! :-D

Ponieważ od jutra nie będę w zasięgu internetu, pragnę Wam wszystkim złożyć gorące życzenia!

swieta.jpg

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz:
12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni miłości,
8784 godzin wytrwałości,
527040 minut pogody ducha,
1622400 sekund szczęścia ...
życzy Kasia, Mariusz i Damianek
 
Ostatnia edycja:
Do góry