reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej rano nie miałam za dużo czasu,więc wchodzę se a tu ni ma co czytać:wściekła/y::no: oj dziewczynki, dziewczynki! niu niu!

koriander - oj to nieźle zapracowana jesteś:szok: i super że Lilcia taka dorosła,że do przedszkola fajnie chodzi!
Emalia - starajcie się starajcie - może na Święta nam niespodziankę zrobisz:tak:;-)

u nas ok, jakoś tam leci... mój staruszek znowu pojawia się w domu co 2 tyg na weekend:dry: jutro w nocy wraca i robię mu imieninki bo miał 4grudnia iiii pełna chata ludziów cały weekend,to się mężulkiem nie nacieszę:baffled: aby się narobię, nasprzątam i tyle,ale cóż i to musi być...
a u nas Mikołaj udany...eeee bez komentarza,same zobaczcie:)
 

Załączniki

  • 100_7462.jpg
    100_7462.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 53
  • 100_7471.jpg
    100_7471.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 60
  • 100_7477.jpg
    100_7477.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 49
  • 100_7437.jpg
    100_7437.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 53
  • 100_7408.jpg
    100_7408.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 46
reklama
dziewczyny jak nauczyć małą pić z butli mm?? nie chce za żadne skarby a muszę ją dokarmiać bo za mało przybiera, już nie wiem co mam zrobić żeby jadła. Karmiłam ją łyżeczką tym mlekiem a z butli nie chce
 
dziewczyny jak nauczyć małą pić z butli mm?? nie chce za żadne skarby a muszę ją dokarmiać bo za mało przybiera, już nie wiem co mam zrobić żeby jadła. Karmiłam ją łyżeczką tym mlekiem a z butli nie chce

Maja też nie chciała pić z butli, a jak pamiętasz musiałam nagle przestać ją karmić cycem. Po prostu na siłę dawaliśmy jej butelkę aż w końcu z głodu pociągnęła. Trochę brutalne, ale u mnie nie było wyboru niestety.
 
Witam:-)

koriander super że Lilcia taka dzielna i tak pięknie zaadaptowała się w przedszkolu.
emalia powodzenia w staraniach, trzymam kciuki:tak:.

olavip dzieciaczki cudowne, Jagódka jaka szczęśliwa:-) artystka:-)

kasiulka pozdrawiamy również:-)

zyrafka niestety nie pomogę, Karolina sama wybrała butlę, pierwszą jaką dostała. Może poprostu jak będzie bardzo głodna podawaj butlę i w końcu złapie.
 
Ostatnia edycja:
Hejka
Siedzę z gilami do pasa , jak nie do kostek...:-( Jakieś kufffno krąży w powietrzu i złapałam wczoraj coś. Katar mega , samopoczucie do d...
Koriander- Cudownie że Lilunia przedszkolakuje się genialnie! Z tego co piszesz to identycznie jak Jaś reaguje... Jaś czasem nawet "papa" nie ma czasu powiedzieć bo "przedszkole i dzieci na mnie czekają" :)
Wczoraj poszedł do przedszkola na cały dzień prawie i nawet nie wspomniał o mamie. A gdy po niego przyjechałam to jeszcze poszłam do drugiego budynku na chwilę do znajomych i ten zobaczył mnie przez okno. Powiedział tylko "mama przyszła "i poleciał dalej się bawić:) A dziś rano wstał i do przedszkola i dzieci chciał bardzo. Ciężko było przetłumaczyć że dopiero w poniedziałek. Mi jest ciężko się cały czas przyzwyczaić do myśli że będę bez niego od rana do 15-16:( i strasznie mi z tego powodu smutno A im bliżej tym gorzej Jednak po dzisiejszym dniu wiem że on bardzo tego potrzebuje. Tak mi dał popalić dzisiaj że hej:) Nudzi się ze mną. Ja nie jestem w stanie mu tyle czasu poświęci co przedszkole.
Żyrafka spróbuj butelkę tommie tippi czy jak to sie pisze. Jaś od razu załapał.
Olu- Cudowne dzieciaczki!!!!!!!!!
Kasia- Piękna , zimowa rodzinka!!!!
Gosiu- Jak tam się miewacie????
Emalia- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Najmocniej jak potrafię!
 
dziewczyny jak nauczyć małą pić z butli mm?? nie chce za żadne skarby a muszę ją dokarmiać bo za mało przybiera, już nie wiem co mam zrobić żeby jadła. Karmiłam ją łyżeczką tym mlekiem a z butli nie chce

mam ten problem z Miśkiem, od ponad 4 mies próbuje go przekonać do butli i nic, a mamy już chyba wszystkie jakie są na rynku dostępne avent, nuk, lovi, TT, smoki też rożne silikon lateks i wielkie g.... dla niego istnieje tylko cyc
butla podawana przez mamę, tatę, siostre, babcie, dziadka, na śpiocha, jak jest "przegłodzony", jak pojedzony, zabawiany przed TV, nic.... w taki sposób to chyba do 2 lat będę go karmić :sorry2:
a żeby nie było smoka- zatyczkę uznaje jak najbardziej
i pomyślec że Tomek mając 8,5 mies sam się przestawił na butle bo chłopak potrzebował sie najeść




pozdrawiam wszystkie zaglądne później to coś więcej popisze

Kasiulka, Olavip śliczne dzieciaczki
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem ci robic, muszę ją chyba przeglodzic brutalnie. Sciagnelam moje mleko żeby chciala z butli pić a ona nie chce, płacze, wygina się, mąż próbował jej dac, to najpierw się bawiła a za chwilę tez krzyk :-(
 
reklama
No i Jas chory... Kaszel ma taki nieładny! Martwię się że się rozwinęło od czasu tej gorączki poniedziałkowo-wtorkowej.... wrrrrr
Ja z maga katarem pewnie mu pomogłam:(
 
Do góry