reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiek trzymam kciuki za wizyte u lekarza:) a jak tam interes, idzie choc troszke lepiej?:)

Kasiu
nastepnym razem napewno sie pojawie! musze:) no tez autko na sloncu mam,wiec jeszcze chwila i bedzie ok:)

Zyrraffko ale jak jechalam to juz wyrzuty mialam sumienia;/ bo teraz tym bardziej jak P. na zwolnieniu,to ja sobie szaleje! ale tyle miesiecy sobie odmawialam,a teraz znow peklam i odezwalo sie we mnie "zakupochliczka";p od czasu o czasu tak mam, powstrzymuje sie ale jak wybuchne to kupuje bez opamietania heh;p

Dziewczyny moja corka na wszystko jest na "NIE" przejdzie jej to samo? czy trzeba cos z tym zrobic? no szlak czlowieka trafia jak slyszy tylko "NIE,NIE,NIE"...wrrrrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julia - u nas NIE mówi nawet kiedy czegoś chce... ;) Interes.... hmmm... nie ma się czym chwalić... raz troszeczkę lepiej, raz dużo gorzej... szlak mnie trafia, ale czekamy nadal!!!
 
Kochane kobietki z pięknego Poznania!!!!!!!!!!!!!
jest szansa że w dniach 27-28 mąż zabierze mnie na targi do Poznania! czy jest szansa na jakieś spotkanie??? bo nie wiem czy kombinować ( nie wiem czy będzie nocleg w hotelu-bo na czas targów wszystkie ceny poszły w góre o 100%-nie mówiąc już o tym że rezerwacje 5 miesiący do przodu )
to na razie nic pewnego okaże się w ciągu tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
moj syneczek tez uwielbia słowo NIE...ale myśle ze chyba jest mniej uparty niz córka ktora bedzie miala w lipcu 4 lata, a gdy byla mała wogole byla na tak a teraz..uhuhuhuhuh


julia zapodaj co sobie kupilas wklej jakąs foteczke:))))) a kiedy ty masz ślub???

milusia a ty kiedy ślubujesz?? ale masz fajnych bliźniaków:)
 
mi-mi prawdopodobnie jestem na tak:) bo ja wogole mieszkam 30km od poznania;p

kahna ok jesli chcesz to wrzuce foteczki:) dzis wieczorem to zrobie:)
To widze ze wszystkie dzieciaczki sa na NIE haha, a juz myslalam ze moje dziecko jest inne hehe;p
Slub planujemy na 12 pazdziernika:) jak narazie wszystko idzie pod gorke,jesli moj P. wroci na koniec miesiaca do pracy i dostanie odszkodowanie to jest szansa:) ale szczerze w razie czego jestem pogodzona z przesunieciem terminu,czas pokaze!

olavip
dziendoberek;p jak samopoczucie?:)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Melduje się dawno zaginiona czerwcówka!
Oznajmiam, że Agatka rozrabia na całego, chodzi do żłobka i jest szczęśliwym małym brzdącem. Mocno się pokomplikowało zdrowie malutkiej, ale nie mamy niestety na to wpływu i musimy czekać na rozwój sytuacji. Czasem tak bywa...
Widzę, że na forum głównie zostały "podwójne" mamusie :) GRATULUJĘ WSZYSTKIM !!!!!!!!
Teraz do końca tygodnia mam trochę czasu, bo siedzę w domku z anginą. W czasie normalnego tygodnia pracy nie mam szans na bb.
Wczoraj zaszczepiłam Agatkę na ospę - czy któraś z Was zaobserwowała jakieś odczyny poszczepienne? Na razie nic nie ma, ale wolałabym wiedzieć czego się mogę spodziewać.

milusia - Ślub? ale się pozmieniało od czasu kiedy tu ostatnio byłąm.... hohohohohoho...GRATULACJE!!!!!!!!
 
Do góry