reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ufff, jeszcze się wcisnęłam w granatową bluzkę. W czwartek idę z koleżankami na kolację do knajpy z okazji Dnia Kobiet a nie bardzo mam się w co ubrać, jak zwykle zresztą :-D chyba ze do czwartku brzuch urośnie i się nie wcisnę :baffled::-D.


uciekam spać

dobranoc
 
reklama
drugaaaaa:)))

WItam kobitki:)

zdec nie chcialam cie zranic, moze wogole nie powinnam tego tutaj pisac ale nie pomyslalam, chcialam sie wyżalic co przytrafilo sie mojej kuzynce:(

gosia julus zasypia ok 12 spi do 15:30 i o 19 idzie spac na noc:)i o 6 wstaje...byly czasy ze wstawal o 5:p

żyrafka wlasnie mialam mówic ze nawet nie zauwazylam brzuszka u ciebie;)) wiec napewno sie wciśniesz:)))

ok 14 napisze wam przepis:)))


DZIEWCZYNKI Z PRIVA wyslalam zaproszenia;)
co do pieczarek ja dopiero na 3.5 roku zaczelam podawac córce przy pizzy:) wiec julus tez w tym okrsie dostanie, myśle ze z pieczarkami nie ma co sie spieszyc tym bardziej z grzyby zalecane sa od 3 roku zycia:)
 
Ostatnia edycja:
I ja się witam z rana. Hania ostatnio wstaje o 6:35 - jak z zegarkiem.

Znowu miałyśmy problem z kupką, ale wczoraj popołudniu w końcu się Hani udało po 3 dniach - masakra

U nas pięknie i słonecznie ale niestety mroźno
 
To i ja się witam z rana!
Jagoda tez ostatnio wstaje o 6!!!! Chyba przez to słoneczko, choć ma zasłonięte okno w pokoju to i tak jasno jest...

Facebook nie działa czas umierać!
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z rana:)

Kasiu jak spotkanie?:) u nas tez bylo mrozno w nocy;/ szyby w aucie zamrazniete;/

ZYrraffko napewno sie wcisniesz:) ja tez sie wybieram na dzien kobiet:) a na drugi dzien urodziny mam...kiedy ten czas zlecial?...heh
Jejku jak wam ten czas zlecial z tymi ciazami;p juz polowa drogi!
a co do zakupow to ja tez ostatnio zaszalalam;p kupilam sobie kurteczke na wiosne blekitna i czarna koronkowa czarna kiecke:) i super buty na koreczku:)
I co znalazlas cos na allegro.pl?:)

Kahna wiesz co ja nawet niemyslalam o podawaniu pieczarek,ale tez sie wstrzymie jesli sa od 3 roku,a szczerze to nawet niewiedzialam ze niemozna podawac;/

Agast to ranny ptaszek jest z twojej Jagodki;p my dzis wstalismy przed 8:)
 
To nie będę gorsza i też się przywitam :)

Idę dziś do lekarza z tym kaszlem. Zobaczymy co mi powie.

Byłam wczoraj w żłobku... mój mąż ich chyba źle zrozumiał, bo wczoraj nic takiego nie mówili... poza problemem z jedzeniem to wczoraj Damiś był grzeczny i płakał tylko jak go mąż zostawił. Znaleźliśmy rozwiązanie na to by cokolwiek zjadł jak tam jest i dałam im zapasową butle i kaszkę, więc Damiś zadowolony przed drzemką wypił całą butlę. No i też może dlatego był fajniejszy, bo nie marudził bo nie był głodny... Dziś siedzi w domku z mamusią i rozrabia na całego. Ta piąteczka jeszcze nie do końca mu wyszła, i dziś znów podczas jedzenia leciała krew... boziu, ile te dzieci się muszą namęczyć...

Sorki że tylko o sobie, ale nie wyrabiam z odpisywaniem i czytaniem :*

Miłego dnia!
 
reklama
Dzień dobry!

Łukasz płakał znowu jak go oddawałam do złobka :-:)-(

kahna- jakoś kilka dni temu wyrzuciło mi brzuch do przodu i jest dosyć spory.

Facebook nie działa czas umierać!

:-D:-D na szczęście mi działa :-D.

julia
- to zaszalałaś faktyfcznie i dobrze, od czasu do czasu trzeba. Nic nie wypatrzyłam na allegro poza podgrzewaczem do butelek któy właśnie kupiłam przyjaciółce- za jakieś 3 tyg. rodzi.
 
Do góry