reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kochane kobietki z pięknego Poznania!!!!!!!!!!!!!
jest szansa że w dniach 27-28 mąż zabierze mnie na targi do Poznania! czy jest szansa na jakieś spotkanie??? bo nie wiem czy kombinować ( nie wiem czy będzie nocleg w hotelu-bo na czas targów wszystkie ceny poszły w góre o 100%-nie mówiąc już o tym że rezerwacje 5 miesiący do przodu )
to na razie nic pewnego okaże się w ciągu tygodnia.

A sami chcecie przyjechać czy z dziećmi? Mogę się spytać w jednym miejscu o hotel jak chcesz, ale muszę wiedzieć na ile osób
 
reklama
A sami chcecie przyjechać czy z dziećmi? Mogę się spytać w jednym miejscu o hotel jak chcesz, ale muszę wiedzieć na ile osób
mój mąż na hotel tylko nie wiem czy uda mi się do niego wkręcić.
przyjechalibysmi sami więc jak mogłabyś sie spytać to byłoby super :-) tylko dla mnie
 
mój mąż na hotel tylko nie wiem czy uda mi się do niego wkręcić.
przyjechalibysmi sami więc jak mogłabyś sie spytać to byłoby super :-) tylko dla mnie

Jest wolne, jak chcesz to zadzwoń, 601 150 552, z tego co pamiętam to 100zł ze śniadaniem, ale dzwoń od razu.

Powiedz, że dzwonisz z polecenia Kasi Przybylskiej jakby co
 
hej,

od rana męczyłam się z Cake popsami i wyszło mi takie nie wiadomo co:laugh2::laugh2::eek::eek::eek: chociaż Majusia jak zobaczyła to powiedziała bzzzz :-D:-D
Pszczolki.jpg

Kahna - wow to masz raj ze spaniem Julka, Maja o pdobnej godzinie zasypia i wstaje a w dzien spi tylko 1,5 h

sealet - fajnie, ze do nas zajrzałaś, a co się dzieje z Agatki zdrowiem??? U nas nic się po szczepionce nie działo
 
trochę pospałam, odespałam późne pójście spać i obudzenie przez męża w środku nocy. Teraz nie mogę dojść do siebie tak mnie ten sen zmęczył :-D
 
reklama
Do góry