reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kahna przeziebienie, , brak sil normalnie;/
agast moze zrob test? bądz bete.... albo @ pojawi sie z opóźnieniem...? :*

Miki jakos niewiele mówi ;P teraz zaczyna wiecej kumac ale to i tak malusio ;P
Nie to wogole nie mowi :D chociaz z tym mam dobrze:D
 
kto zrobi za mnie obiad plissss, ja chcę wrócić do pracy :-( miałam wtedy jakoś więcej energii, więcej zrobiłam, teraz jak mam tyle czasu to w sumie na nic go nie mam, a to jeszcze godzinka, a to jeszcze pół godzinki...


gosiu- skoro Majeczka wiedziała co autor miał na myśli, to cake popsy wyszły idealne :-). ciekawe jak smakują
 
Ostatnia edycja:
Sealet fajnie ze sie odezwalas...my po tej szczepionce zadnych objawow nie pozadanych nie mielismy... a co sie dzieje z Agatka i jej zdrowkiem?:(

Agast22 trzy dni?...moze watro test zrobic, jesli ci sie spoznia to test powinien juz pokazac co jest grane! czekam na wiesci. Mam nadzieje ze bedzie po twojej mysli:)

Lizko super ze juz ci lepiej:)

Zyrraffko widzisz tak to jest jak w domku sie siedzi;p ale ty masz prawo do lenia bo w ciazy jestes;p a mnie nic nie usprawieliwia!;/
Teraz zaraz sie biore za obiadek...polozylam Mele do lozeczka ale niewiem czy zasnie;/ coraz czesnciej nie spi w dzien!
 
kahna- gdzie mój przepis ?:-D

obiad podszykowany tylko zapiec w piekarniku chwilkę. Zaraz jedziemy po Łukaszka ciekawe jak dzisiaj się zachowywał, pewnie i tak się nie dowiem, te jego panie mają kłódki na buziach :-:)no::crazy:.

gosiu
- jakie arcydzieła tworzysz, super! Czy Majeczka chętnie je takie wymyślne potrway? U Łukaszka nie pomaga niestety, próbowałam już buźki, pojazdy, pociągi itp.
 
Ostatnia edycja:
Sealat hej Kochana,co z Agatka sie dzieje?ja nie szczepilam to nie pomoge,a co do naszego ślubu,to fakt szybko sie pozmienialo to moje zycie...ale nie mam watpliwosci:)


Agast kurcze no to czekamy w napieciu na wiesci od Ciebie
 

gosiu
- jakie arcydzieła tworzysz, super! Czy Majeczka chętnie je takie wymyślne potrway? U Łukaszka nie pomaga niestety, próbowałam już buźki, pojazdy, pociągi itp.

zależy jaki ma dzień i co zrobię, ale przeważnie je wybrane elementy:-D:-D
z dzisiejszego misia zjadła ryż i jabłko, tylko skórkę zostawiła; ale miałam śmiechu po pachy jak po ziarenku ryż jadła:-):-) oczywiście połowa na ziemi wylądowała;-)
a z indyka zjadła 2 cząstki mandarynki

zawsze coś tam zje, a jak nie zje to mamusia ma jedzonko gotowe:-D
 
Jezusieńku juz się zastanawiać zaczęłąm gdzie my trzecie łóżko wstawimy :szok:

Tylko mi nie piszcie zebym test zrobila bo nie zrobie!!!
 
reklama
Z Agatki zdrówkiem popsuło się na tyle, że ma wadę wrodzoną jednej z nerek i w badaniach okazało się, że ona prawie nie pracuje :( Jeśli będą się pojawiały zakażenia układu moczowego lub nadciśnienie to najprawdopodobniej czekać ją będzie operacyjne usunięcie tej nerki. Jeśli do tego dojdzie to nie wiem jak ja to przeżyję
Agast - może faktycznie zrób ten test dla świętego spokoju, bo Cię dziewczyny zamęczą pytaniami :)
 
Do góry