reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

edit spojrzalam sie na suwak Mikolaja, jejku jeszcze tydzien i mlody skonczy 1,5 roku :szok: niewieze, strasznie szybko zlecialo....
tez bylam w szoku wczoraj jak to szybko nam zlecialo :-) zdrowka dla chlopakow oby katar szybko przeszedl :tak:

adorea a ktora maszyne wybralas? Tez mysle zeby kupic bo nam piekarnik cos szwankuje :confused2: Udanych zakupow :tak:

nadika jak kaszel u Natanka??
 
reklama
Ja nie mam teraz jak chodzic na rehabilitacje bo nie mam co zrobi z Krzyśkiem i boję się że to się źle skończy, ale przecież nie wezmę go ze sobą a rehabilitacja jest u nas od 8 do 17 czynna a to akurat wtedy wszyscy pracują.
Mój Krzysiek też słoiczków nie tknie za nic, zresztą on wogóle jest niejadek najchętniej by jadł tylko drożdżówki, parówki i makaron w każdej postaci tzn, z sosem, jakim kolwiek, zupą pomidorową rosołem albo ryż ale z sosem z torebki Knorr takim do kurczaka meksykańskiego albo w sosie miodowym.
Lenka z Wiki musi by wszystko OK skoro tyle osób trzyma kciuki i się za nią modli-ja rónież
Emila piszę tu rzadko bo mój szpieg ciągle czuwa i wole aby mojego nowego nicku nie namierzyła debilka jedna.... chociaż w sumie pewnie ani jej ani teściowej długo nie zobaczę więc powinnam mieć to głęboko
Zyraffka trzymam kciuki za wizytę

A do mnie właśnie zawitał kurier z nowiutką maszynką do chlebka, jak mój mąż wróci to jadę na łupy lumpkowe-jak co czwartek, to kupie co trzeba i od razu wieczorkiem chlebek upiekę. I przy okazji muszę jeszcze zasłonki do małego pokoju da do obszycie to jego pokuj wreszcie będzie gotowy bo jeszcze tylko firanek i zasłonek brak.
Pochwal się maszynka;)masz na myśli taka do wypieku??

Przedstawiam Wam mojego psa- Hania założyła mu swoje okulary :-D

Zobacz załącznik 412637
Lady Rose:)hehe dzieci maja pomysły:)
 
maszynkę kupiłam philipsa dokładnie tę i od tego sprzedającego Wypiekacz Do Chleba Philips HD9040 HD 9040 Gwar! (1957348807) - Aukcje internetowe Allegro jest 100zł tańsza niż u innych a zdecydowała się ta tą bo będzie mi pasowa do czajnika który dziś zamówię wieczorem o taki Czajnik Philips HD 4686 /90CZARNY Promocja GRATISY (1951883897) - Aukcje internetowe Allegro po za tym ekspres mam jeden czarny (dostałam na prezent na nowe mieszkanie) drugi czerwony sprzęt do wody sodowej też mam czerwony więc doszłam do wniosku że będzie się wszystko ładnie komponowało :):-D:-) Wpadło nam trochę kasy z jabłek to zaszaleliśmy trochę a teraz czas przystopować bo w końcu nie będzie za co żyć.
 
hejjj mamusie
ja wpadam znowu do was z pytaniem
pewnie wiekszosc z was tez szczepila ostatnio swoje dzieciaczki. Jak reakcje? moj maly mial wczoraj szczepienie (racza raczaka nozka) nie bralam skojarzonej. Jak wrocilismy do domu po poaru godzinach ubolewal ze go nozka boli, na noc dostal goraczke. Myslalam ze jak wstanie bedzie wszystko ok, jednak teraz dostal znowu goraczke i spi. Powiedzcie mi czy to mozliwe zeby dwa dni go trzmaly taki brzydkie skutki szczepienia? pozdrawiam
 
koriander dziekuję u Natanka juz wszystko ok, nie ma kaszlu,nie ma katarku,jest zdrowy :))))) a jak u Lilii???? :-)
tez nie ma kataru tylko czasami po nocy cos tam jeszcze odkaszlnie :-) Ale generalnie jest ok. Ciesze sie ze im obu juz przeszlo, najgorszy ten kaszel w nocy :confused2: Oby wiecej nie wrocil !


adorea elegancko ;-) Jestem ciekawa jak sie sprawdzi, podziel sie wrazeniami
 
Adorea maszynka do pieczywa super:) powiedz czy te przepisy sa latwe? czy jakies wymyslne? hmm bo moze tez w przyszlym roku sie na to skusila:)
przepisy są banalne ale jest ich mała po polski chyba po angielsku jest więcej muszę to sprawdzic i sobie przetłumaczyc, dziś ją przetestuje to napisze co i jak już bym to zrobiła ale nie mam w domu mleka w proszku a do każdego przepisu jest potrzebne.
 
Witam was kochane czerwcowe MAMUSIE, widzę, że maleństwa rosną jak na drożdżach - to wspaniałe tak poczytać jak sobie dorastają..

Kreatorko,
napisałaś na epitafium Jagódki coś... napisz proszę kim jest ten chłopiec, mam nadzieje, że Ciebie nic tak ciężkiego i smutnego nie spotkało.

Kochane- dziękuję wam za pamięc o mojej Jagódce, wiecie ja mam wrazenie jakby to wszystko działo się pare dni temu, tak ciężko się z tym wszystkim żyje...;(

coś suwaczek Jagódki mi źle liczy bo minęły 2 lata a nie dwa miesiące. Nie wiem jak to naprawić ;(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lenko ja niejestem troszke w temacie Wiki,moze dasz jakis link gdzie pisalas o histori Wiki? trzymam kciuki za operacje!

Krakowianka dla twojego aniolka
[*]
 
Do góry