reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja sprzątam w domu, firanki piore , okna pomyte juz nie mam sily a jeszcze musze ciuchy poskladac;///

krakowianko milo Cie tutaj widziec.... :****
Co do suwaczka to dobrze pokazuje za 2 mies, 2 tyg i 3 dni bedzie druga rocznica... :-(
[*]
 
reklama
Witajcie, ja tylko na chwilę, nawet nie próbuję podczytać, tyle co krakowianka napisała. We wtorek był pogrzeb, przypadła mi rola opieki nad Julcią, bo chciała z Ninką siedzieć. Dlatego w miarę się trzymalam, zeby dziewczynki nie zaczęły ze mną płakac. Rozkleiłam się dopiero w domu. A wystawienie ciała- straszne, takie maleństwo w trumnie, do tej pory nie moge się otrząsnać :-(

Witam was kochane czerwcowe MAMUSIE, widzę, że maleństwa rosną jak na drożdżach - to wspaniałe tak poczytać jak sobie dorastają..

Kreatorko,
napisałaś na epitafium Jagódki coś... napisz proszę kim jest ten chłopiec, mam nadzieje, że Ciebie nic tak ciężkiego i smutnego nie spotkało.

Kochane- dziękuję wam za pamięc o mojej Jagódce, wiecie ja mam wrazenie jakby to wszystko działo się pare dni temu, tak ciężko się z tym wszystkim żyje...;(

coś suwaczek Jagódki mi źle liczy bo minęły 2 lata a nie dwa miesiące. Nie wiem jak to naprawić ;(
Witaj kochana, Maks był synem siostry mojego męża i chrzestnego Niny. Miał 9 miesięcy i 4 dni jak zmarł. Był chory od urodzenia, w ciąży nic nie wykryto, okazało sie, ze to zespół Zellwegera. Malutki miał bardzo krótkie i smutne zycie, praktycznie się nie rozwijał. Wiem, ze jeśli coś istnieje - cokolwiek to on ma lepiej niż my. Ciężko tylko myśleć, że jest tam samotny, dlatego mam nadzieję, ze ktos sie nim tam opiekuje. :-( Na śmierć dziecka nic nie jest w stanie przygotować, nawet jeśli jest śmiertelnie chore:-(

Suwaczek odliczna CI jaki czas jeszcze do danej daty pozostał, a nie pokazuje ile juz minęło, musisz zmienic suwaczek.

milusia, koriander, nadika, gefi, ola_fasola, julia,hefi,agast,Liza
- dziękuję za pamieć, miło wiedzieć, ze ktoś o mnie pomyślal w cięzkim dla nszej rodziny dniu

Co do dziewczyn w ciąży - ja mam po Ninie sporo ubrań, jeśli będziecie mieć dziewczynki to część mogę odsprzedać taniej :tak:
 
Ostatnia edycja:
Krakowianko- Miło że do nas zaglądasz , Dla Aniołeczka
[*]
Liza- zdrówka dla całej trójeczki:-( coś często Ci gromadka choruje

Kreatorko- tulam mocno, strasznie smutne twoje posty. Jeszcze raz dla aniołka
[*]:-(

Olavip-;-):-)
 
kreatorka naprawde to musialo byc straszne, ja sobie nawet tego nie wyobrazam.... :-( :*
emalia a no niewiem, Hania ze szkoly przynosido domu i łapią wszystkie :-( ciezko jest ale damy rade, dobrze ze chlopaki maja tylko katar...

O której żyraffka miala miec to badanie? juz sie nie moge doczekac mam nadzieje dobrych wiesci....:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja tak z innej beczki:
ulubione zajęcie mojej córci i zachwycające słowo "CIASTO". To jest dla niej fenomen w każdym calu!
a i na ostatnim - idziemy na spacer!:-D
 

Załączniki

  • Kopia 100_5820.jpg
    Kopia 100_5820.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 50
  • Kopia 100_5824.jpg
    Kopia 100_5824.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 47
  • Kopia 100_5825.jpg
    Kopia 100_5825.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 45
  • Kopia 100_5828.jpg
    Kopia 100_5828.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 44
  • Kopia 100_5870.jpg
    Kopia 100_5870.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 47
Do góry