reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

może nie przyswaja się tak jak trzeba:( mam nadzieję, ze szybko wyniki się poprawią.\
Ja muszę się wybraĆ z Łukim do lekarza, bo nie dość że mało je to 3 dni wcale nie chce jeść nic poza mlekiem. Nawet serków ulubionych :(( Tak się już stresuję :(( taki chudzielec się zrobił coś okropnego.
 
reklama
może nie przyswaja się tak jak trzeba:( mam nadzieję, ze szybko wyniki się poprawią.\
Ja muszę się wybraĆ z Łukim do lekarza, bo nie dość że mało je to 3 dni wcale nie chce jeść nic poza mlekiem. Nawet serków ulubionych :(( Tak się już stresuję :(( taki chudzielec się zrobił coś okropnego.

moje to samo!!!!!!!!!!!!!!od wczoraj nic...no teraz na npoc zjedli 2 banany i kolacje, a tak cały dzień nieett...ja robilam mocz, teraz zbieram kał(przez 3dni)na pasożyty, i będę robić morfologię(do alergologa mi potrzebne) ale i sama z siebie często robię im badania..:p
 
moje to samo!!!!!!!!!!!!!!od wczoraj nic...no teraz na npoc zjedli 2 banany i kolacje, a tak cały dzień nieett...ja robilam mocz, teraz zbieram kał(przez 3dni)na pasożyty, i będę robić morfologię(do alergologa mi potrzebne) ale i sama z siebie często robię im badania..:p

w poniedziałek się chyba zbiorę i pójdę po skierowanie i żeby uszy sprawdził bo też coś szarpie się za uszka :/

Ja to się boję ze on cały dzień w złobku nie będzie jadł :(((mam nadzieję że nie będą mu na siłę wciskać, czasem tak sobie myślę o tym żłobku jak to będzie, spać przez to nie mogę :(( Już sobie wyobrażam, ze stoją nad nim i wpychają mu na siłę jedzenie, dręczą go - nie wiadomo na kogo trafi
 
Ostatnia edycja:
w poniedziałek się chyba zbiorę i pójdę po skierowanie i żeby uszy sprawdził bo też coś szarpie się za uszka :/

Ja to się boję ze on cały dzień w złobku nie będzie jadł :(((mam nadzieję że nie będą mu na siłę wciskać, czasem tak sobie myślę o tym żłobku jak to będzie, spać przez to nie mogę :(( Już sobie wyobrażam, ze stoją nad nim i wpychają mu na siłę jedzenie, dręczą go - nie wiadomo na kogo trafi

się nie dziwię, też bym przezywała, ale jestem pewna że w gr innych dzieci jak zobaczy że one jedzą i on też nie będzie przecież gorszy:p zazwyczaj tak jest:)moje uszy tez ciągają...ale to juz od dawna, lekarka powiedziała że to świąd(co kolwiek to znaczy..) i nic sie z tym nie robi..


Kto pije??:DDDD
ja se popiwkuje, ale niestety nie przy bb, bo mi konfiskuja zaraz kompa:/
bedę oglądać filmiki:p
dobranoc:)
 
Ja mam zimnego lecha wkońcu sobota:-)niedługo założymy wątek czrwcówki aa:-D

zyraffka-moja od trzech dni prawie bez jedzenia wszystkiego po 3 łyżeczki już wszystko jej próbuje dawać a ona woła am a jak jej daje to już niechce ale u mnie to chyba 4 ida bo strasznie sobie wszystkim dziąsła trze
 
Dzień dobry

emalia - Sto lat dla dzisiejszej solenizantki Olusi i udanej imprezy:tak:

nadika- udanego urlopu, gratki dla chodzącego Natanka

konniczynka - śliczne zdjęcia a jaka ty szczuplutka jesteś:szok:

Anik - urządziliście się już na nowym mieszkanku?

Lencja - wróciliście już z wakacji?

eagle - tydzień szybko zleci i będziecie mieli przytulne gniazdko, a wiesz mnie z Mają też ciągle ciągneło do M'donaldsa i Coli:szok::szok:

Milka - a jak długo macie to żelazo brac?

zyrraffko - na pewno w żłobku będzie wszystko ok, dzieci lubią od siebie podpatrywać, więc pewnie Łukaszek będzie naśladował inne dzieci:tak::tak:
 
reklama
Cześć wszystkim - i tym co się lubią i tym co nie....
Pzrepraszam, że wtrącę swoje trzy słowa do sytuacji na forum, ale probując wrócić po raz kolejny na forum, niestety znów jest jakiś ferment. DZIEWCZYNY, WTF?!?!?! Wpadam tu , żeby czasem się pożalić, czasem pochwalić a przede wszystkim żeby poczytać co u Was i Waszych dzieciaczków, a nie po to, żeby czytać albo doszukiwać się usuniętych postów na których pojawiają się osobiste "wycieczki".
Forum to nie jest podstawówka, gdzie obrażanie się o niezłożenie życzeń, czy niezauważenie posta jest na miejscu! Szczerze, jako osoba może nie będąca na forum od samiutkiego początku, ale jednak od dłuższego czasu proszę - jeżeli ktoś ma do kogos jakieś pretensje - rozwiązujcie to jak dorosłe kobiety przez PRIV, a nie wciągajcie do własnych kłótni całego bardziej, lub mniej zaangażowanego forum, bo naprawdę przykro i smutno jest kiedy się czyta coś takiego lub pozostałości tego fermentu.
 
Do góry