reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kochane ja się nie będę mieszać w Wasze kłótnie, spory i inne obżydlistwa. Napiszę tylko, ze chciałabym sobie spokojnie tu pisać i czytać i nie być po niczyjej stronie bo każda napisała o kilka słów za dużo. I proszę jak chcecie się wymieniać nieprzyjemnymi komantarzami to może poza forum, myślę ze większość z nas nie ma ochoty czytać tego wszystkiego.
Takie jest moje zdanie!
 
reklama
zyrraffka tak, zgadzam sie z toba, szczerze niewiem o co tu w tym wszystkim chodzi...
Kiedys tu bylo innaczej ehhh...
a co u was? jak Lukaszek?:)
 
U nas wszystko dobrze, teraz jest mąż więc pewnie w niedzielę wieczorkiem popiszę.

Wczoraj była u nas anecznik z Kamilkiem i mężem- Bardzo dziękuję kochani za przemiłe spotkanie, Kamilek czarujący, świetny facet z niego wyrośnie:)) trenował dalej skoki??? hihi
było bardzo miło, chłopaki mieli paluszkową imprezę :) hehe fajnie tak spotkać się na żywo:))) fotki wkleję na zamkniętym w niedzielę, jak będę miała już troszkę luzu:))



lencjo- wszystkiego najpiękniejszego z okazji urodzin:))))


PS. Jak dobrze, że ktoś wymyślił mini mini :)

:-Dzgadzam się, przydaje się ostatnio
 
Ostatnia edycja:
nie wiem dlaczego na zamknietym napisano w jakim konkretnym celu jest ta ankieta a na ogólnodostępnym nie..
nie chodzi o to jaka jest atmosfera,i czy jest w porządku, tylko o to czy Koriander ma dalej kierować gr zamknięta.tak jesli ma kierować, nie jesli nie, jesli sie mylę to proszę mnie poprawić, bo sądzę że dziewczyny które nie są na zamknietym nie wiedzą o co w tej ankiecie dokładnie chodzi.pozdrawiam ciepło, miłej soboty zyczę
 
bo dziewczyny , które nie sa na zamkniętym proszone są o nie branie udziału w ankiecie.
Ankieta zaś została umieszczona na ogólnym , gdyż część osób , które tworzyło przez dłuższy czas zamknięty straciło do niego dostęp z rożnych przyczyn a powinny mieć możliwość zagłosowania.


Poza tym proszę o zaprzestania personalnych wycieczek na tym wątku.

Ankieta jest po to by określić preferencje większości a mniejszość będzie musiała je uszanować.
 
Witam już z Poznania, pogoda nad morzem po prostu syfna :-( Więc wróciliśmy wcześniej. Przykre jest to co się dzieje ostatnio tu na naszym forum - z grubsza poczytałam i jestem przerażona
 
Witajcie nie bede kompentowac bo juz mam dosc chcaialabym tu przynajmniej kolezenskiej atmosfery

Koriander jak Lili

Kasiulka a do kiedy mialas byc na d morzem ??

Lena Emalia udanych imprez

Lena ja ostatnio mialam spory problem z gatkami Olafa po tym jak urzadzil sobie slizgawke na piachu..... nawet nie wiedzialam ze po piasku zostana takie slady zlewalam ace i nic wkoncu kupilam ariel profesional zalalam w niedziele wypralam we wtorek a podobno trzeba po 10 min. slady dalej byly wczoraj zalalam jeszcze raz i dzis pralam w 60 st na razie na wilgotnych wyglada ok

Dalismy dzis pierwsza dawke zelaza 2,5 ml a docelowo ma dostawac 5 w smaku niezle slodkie nie przypominajace zelaza na ulotce jest napisane ze nie przebarwia zebow ale zapobiegawczo i tak je umylam po obiedzie w trakcie ktorego mam dawac zelazo
 
A wlasnie mailam tu wrocic zeby Ci Zyrafko pozazdroscic spotkania ja tu sama na tym slasku siedze:)) Robilismy Erykowi badania bo ma worki pod oczami a na urlopie wklesly wynikalo z tego ze to alergia ale zeby miec 100 % pewnosci trzeba bylo wykluczyc chorobe nerek, nerki ok ale jak lekarka przyjzala sie morfologii stwierdzila ze ma za malo hemoglobiny i to na pozoiomie kiedy trzeba wlaczyc leczenie. Troche dla mnie to dziwne bo on stale rusza buzia miesko i wedline uwielbia a spotykalam sie z opinia ze dziecko z anemia nie ma apetytu a ja mam wrazenie ze on je wiecej niz Olaf
 
reklama
A wlasnie mailam tu wrocic zeby Ci Zyrafko pozazdroscic spotkania ja tu sama na tym slasku siedze:)) Robilismy Erykowi badania bo ma worki pod oczami a na urlopie wklesly wynikalo z tego ze to alergia ale zeby miec 100 % pewnosci trzeba bylo wykluczyc chorobe nerek, nerki ok ale jak lekarka przyjzala sie morfologii stwierdzila ze ma za malo hemoglobiny i to na pozoiomie kiedy trzeba wlaczyc leczenie. Troche dla mnie to dziwne bo on stale rusza buzia miesko i wedline uwielbia a spotykalam sie z opinia ze dziecko z anemia nie ma apetytu a ja mam wrazenie ze on je wiecej niz Olaf
oby szybko wróciło do normy.nie wiedziałam ze jestes ze sląska:p myślałam że zagraniczna Ty:D
 
Do góry