reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ewelinka - obejrzyj jej dokładnie buziaka - u nasteż czwórki idą i jeszcze dwa dni temu było tak samo , am, a po 2-3 łyżkach ryk i odmowa. Jak dokładnie obejrzałam buźkę okazało się, że ma afty na języku a to boli jak diabli - jedyne co jadła to serki danio :D. włączyłąm leczenie i już jest lepiej :D
Żyrraffka - doskonale Cię rozumiem, ja już jutro wracam do pracy na pełen etat i Agatka idzie do żłobka. Jeśli jest to możliwe to polecam powolną adaptację - najpierw pobyt w żłobku z Tobą, żeby poznać dzieci i okolicę, a potem dopiero zostawianie samego na 2-3 godzinki. Wydaje się, że u nas to się sprawdziło i Agatka robi aferę tylko przy oddawaniu przez jakieś 5 minut a potem jak tylko nas zobaczy przy odbieraniu skarży się, że to nie rodzice się nią zajmowali, a tak to jest grzeczna i zadowolona. Zobaczymy jeszcze co to będzie się działo od poniedziałku, ale jestem dobrej myśli. Oddajesz do prywatnego czy publicznego żłobka? My do prywatnego bo do publicznych są takie kolejki, że koleżanka zapisała swoje nienarodzone dziecko będąc w 14 tyg ciąży i była ----- UWAGA ---- 352-ga!!!!!!!! w kolejce.
 
reklama
sealet z tymi publicznymi to jakaś maskara, u nas nie można zapisać na przód, tylko jest rekrutacja, my tez się nie dostaliśmy:no:
fajnie, że Agatka się powolutku zaadaptowała, powodzenia jutro
 
u mnie pierwszy dzien bez deszczu, caly ten lipiec jest jakis pokrecony, dobrze ze sie konczy
Koriander dojechaliscie? jak podroz? zazdroszcze pobytu w Toruniu, pozdrow Kopernika ode mnie:)

widzialam zdjecia na zamknietym, dzieciaki rosna i pieknieja w oczach
tak a propos, Ewela czemu tak malo chwalisz sie Dzinksem, super chlopak

pewnie jeszcze troche potrwa zanim znow wczytam sie w forum ale postaram sie byc na biezaco
 
cześc:-)

Kasiulka dobrze że choc trochę była pogoda. A jeden dzień w tą czy w tamtą to nic takiego.

Emalia wszystkiego najlepszego dla Oleńki:-)

sealet powodzenia w pracy, dobrze że Agatka zaadaptowała się w żłobku. nie wszystkie dzieci chcą.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Przyjaciółki:)

My już cali i wybawieni po weselu...wiele atrakcji było...m.in picie wódki z chochli:)
Super zabawa weselna, goście przesympatyczni, mąż obtańczony a brzuszek napełniony:)
 
lena- cieszę się że zabawa udana:) zazdroszczę

koriander- jak Lilusia się czuje??? bidulinka mała, mam nadzieję, ze to nic poważnego!!


sealet- nie mam niestety możliwośći pobyć z nim kilka dni w żłobku ale nie będzie tak źle, bo przyjedzie moja mama i w pierwszy dzień Łukasz zostanie godzinkę sam i tak stopniowo coraz dłużej, ja muszę do pracy niestety, Był w lipcu tydzień adaptacyjny, można było przyjść z dzieckiem ale niestety byliśmy wtedy w Dziwnowie. Życzę Ci powoidzenia w pracy, mam nadzieję ze szybko przestawić się na nowy tryb.
My dostaliśmy się do publicznego żłobka.
Dziwne ze można zapisywać dziecko będąc w ciąży, w telewizji niedawno słyszałam ze zeby zapisać dziecko do żłobka (przynajmniej publicznego) dziecko musi mieć imię, nazwisko oraz datę urodzenia i PESEL.


Mężuś pojechał, tak szybko czas leci jak jest z nami, za każdym razem łezka w oku jak wyjezdza a Łukasz zawszae płacze :((( już zasnął mój szogunek kochany.

W środę przyjdą do mnie koleżanki, szykuje się wieczór przy winku:)) niemogę się doczekać, wkońcu nagadamy się za wszystkie czasy:)))
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Ale pusto tu dzisiaj...
lena - super, ze wesele sie udalo :)

Ja dzisiaj najpierw miałam teściową w odwiedzinach, a potem znajomych - paaaadaaaam :( Ide się połozyć, bo mój brzuch warzy chyba tone...
 
Ja tylko na chwilkę z życzeniami
Dla wczorajszej jubilatki Lencji i dzisiejszej Badiacka


-------(--- (---- (--- (
------ () --() -- () - ()
-------|| - || - -||--||
-----*~*~*~*~*~}
-----@@@@@@@@
-----{~*~*~*~*~*}
-----{~*~100lat*~}
-----@@@@@@@@
---------)---------(
---------)---------(
--@@@@@@@@@@@
--{~*~*~*~*~*~*~*}
--{~*~100lat~*~*~*}
--{~*~*~*~*~*~*~*}
--@@@@@@@@@@@
-----------)---------(
-----------)---------(
@@@@@@@@@@@@@@
{~*~*~*~*~*~*~*~*~*~}
{~*~*~*~*~*~*~*~*~*~}
{*~*~*1oo lat~**~*~*~*}
{*~*~*~*~*~*~*~*~*~*}
{*~*~*~*~*~*~*~*~*~*}
@@@@@@@@@@@@@@
-----------)---------(
-----------)---------(
--_____,-----------,____
---________________|
Wszystkiego Naj :*
 
reklama
Do góry