reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam sie i ja.
sealet - powodzenia jutro w pracy no i Agatce życze udanego dnia w żłobku, a gdzie mała idzie do żłobka?Jak ja się cieszę że moja mama jest dyspozycyjna i zajmuje się małym bo faktycznie tu u nas to jakiś koszmar ze żłobkami, znajomi na Morenie zapisali syna i też byli na 240 miejscu, a pamietam jak Wiktoria miała 2 lata (czyli 6 lat temu) nie było takich problemów
gosiagro - w nowym mieszkanku ciągle się urządzamy:) i oitrwa to jeszcze pewnie trochę, najgorsze to rozpakowywanie worków z ubraniami, stały długo w garażu więc muszę wszystko prać, a pogoda wiadomo jaka była. Czekamy na meble do kuchni i wtedy już będzie po mału koniec. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do nowgo mieszkania ale Wiktoria i Oskar zadomowili się na całego:) Oskar wkońcu ma gdzie biegać a najlepiej mu na balkonie:)
trzymam kciuki za siostrę i życzę szybkiego porodu
moja szwagierka ma na dzisiaj termin, ale nic się narazie nie zapowiada:) a to drugi poród (córka ma 1,5 roku)

Oskar odpadł dzisiaj już o 19:30, zazwyczaj idzie spać o 20:20 i spi do 7:15 a jutro pewnie wstanie o 6. Jestem na urlopie i miałam nadzieje się wyspać a tu nici z tego:)
Spokojnego wieczoru życzę
 
Ostatnia edycja:
gosiu- to tylko czekać na wspaniałą wiadomość, daj znać jak siostra zacznie rodzić, trzeba trzymac kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:))

anik- to super, ze dzieci już zadomowione:)) Łukasz u dziadków też uwielbiał przesiadywać na balkonie, teraz w domu balkon w remoncie narazie nie mozna z niego korzystać, nad czym ubolewam
 
lena- cieszę się że zabawa udana:) zazdroszczę

koriander- jak Lilusia się czuje??? bidulinka mała, mam nadzieję, ze to nic poważnego!!


sealet- nie mam niestety możliwośći pobyć z nim kilka dni w żłobku ale nie będzie tak źle, bo przyjedzie moja mama i w pierwszy dzień Łukasz zostanie godzinkę sam i tak stopniowo coraz dłużej, ja muszę do pracy niestety, Był w lipcu tydzień adaptacyjny, można było przyjść z dzieckiem ale niestety byliśmy wtedy w Dziwnowie. Życzę Ci powoidzenia w pracy, mam nadzieję ze szybko przestawić się na nowy tryb.
My dostaliśmy się do publicznego żłobka.
Dziwne ze można zapisywać dziecko będąc w ciąży, w telewizji niedawno słyszałam ze zeby zapisać dziecko do żłobka (przynajmniej publicznego) dziecko musi mieć imię, nazwisko oraz datę urodzenia i PESEL.


Mężuś pojechał, tak szybko czas leci jak jest z nami, za każdym razem łezka w oku jak wyjezdza a Łukasz zawszae płacze :((( już zasnął mój szogunek kochany.

W środę przyjdą do mnie koleżanki, szykuje się wieczór przy winku:)) niemogę się doczekać, wkońcu nagadamy się za wszystkie czasy:)))

szczerze to żałuje ze juz po:(Było super!!!

Dziewczyny z Warszawy i okolic jak sytuacja u Was bo ogldałam wiadomości i licfzne podtopienia:(
 
Poczytałam trochę i smutno mi się zrobiło :-(
Mam świetny pomysł, załóżmy trzy fora- czerwcówki pokorne, niepokorne i średniopokorne i obgadujmy sobie tam tyłki nawzajem. Zostawmy w spokoju sprawy naszych dzieci, nasze dumy i radości rodzicielstwa, nasze rozterki, zwykłe codzienne zmartwienia, piękne wspomnienia i zajmijmy się tym co jest dla nas przecież najważniejsze - własnym EGO.....

:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Witajcie u nas ciag dalszy jesienie....

Klementinka wlasnie o Tobie myslalam ze przepadlas. jak sie czujesz?

Lena super zabawa jak widze

Sealt powodzenia w zlobku to juz jutro wpadnij koniecznie zdac relacje

Zyrafka udanego wieczoru. ja polecam cos z serii little people Fisher Prica np cos takiego
FISHER PRICE LITTLE PEOPLE MUZYCZNY POCIAG M0532 (1723451506) - Aukcje internetowe Allegro

Anik dzieci jednak szybko sie przyzwyczajaja do dobrego a Ty pewnie jeszcze sie czujesz jak w hotelu :)) skas to znam:)

Kajdusia wiesz tez o tym pomyslam :) chyba jestem tu najstarsza a czasem podstawowka zalatuje tak jak pisze Sealt

Gosiargo trzymam kciuki za siostre powodzenia. Zelazo Eryk ma brac przez 6 tygodni

Ja dzis wyskoczylam na chwile na zakupy z mama i kupilam chlopakom 2 identyczne koszulki tyle ze w roznych rozmaiarach szkoda ze nie udalo sie kupic 3 dla tego najwiekszego
 
reklama
gosiagro- trzymam kciukasy za siostrę
lena- ale zazdroszczę weselicha, oj, kiedy ostatni raz ja tańczyłam.... :-(

Poznanianki- są chętne na spotkanie??? Bo jestem tu do piątku.... najchętniej w czwartek.....????
 
Do góry