reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ehhh...nie mozemy zostawić ten temat i wrócić do ciekawszych rzeczy?
Ja wlaśnie wcinam sniadanko - troszke zgrzeszyłam, bo kakałko z ciachem, a mam niby ta cukrzyce...no ale czasami też trzeba mieć coś z tej ciąży :)
Kto się dołączy do kakałka?
PS. Jak dobrze, że ktoś wymyślił mini mini :)
ja kawusie popijam:)

Co poradzicie na plamy bo sokach??
 
reklama
emalia-dobrze to ujełaś:tak:;-)
lena-dobrej zabawy:tak:
asnecja-naprawde gdyby nie minimini to moje dzieci rozniosły by chyba chałupe a tak od czasu do czasu jest spokój

A my dziś po mojej pracy zmykamy do znajomych których w szpitalu poznałam dzieciaki poszaleją troche
 
Lena Ja mam problem z plamami po wszystkim ;-) coraz więcej emilkowych rzeczy się nie dopiera :dry:
Asnecja Kakao od kilku lat już nie piłam, w dzieciństwie było co niedzielę :-)
koriander Co z Lilą?

U mnie kopiowania zdjęć ciąg dalszy, za tydzień może wszystko już będzie zrzucone w jedno miejsce i zacznę wybierać i przygotowywać do druku przez kilka tygodni ;-):dry:
Ewelinka, lena Dobrej zabawy:tak:
 
Miałam nic nie pisać... ale nie wytrzymałam!!! nie samowite jak niektóre potraficie współczuć że zrobiłyśmy z jednej dziewczyny wiedźmę i jaka ona biedna, czy napewno przeczytałyście to co ona napisała? czy nie zdążyłyście zanim go skasowała? a te same osoby nawet nie zapytały co z Lilusią... nie macie serca... pozdrawiam wszystkie pokorne czerwcówki, życzę Waszym pociechom dużo zdrówka! ciężarówkom życzę łagodnego rozwiązania... :) OVER AND OUT
 
Nie było mnie dwa dni, a tu takie afery.

Nie zdążyłam doczytać tych postów kasi, bo pewnie bym się zgrzała, z drugiej strony nie rozumiem teraz posta emali i przytaknięcia Leny. Co czytać między wierszami?? Już z jednego zdania zacytowanego przez Lenę ( a potem skasowanego, ciekawe?? ) widać o co chodziło:(

Koriander nie jestem w temacie, co dokładnie się u was dzieje? Co z małą? Jesteś z kasią na jakieś bojowej ścieżce??

Może dobrze że nie mam już tak czasu na to forum, bo kurcze dziwne rzeczy się tu ostatnio dzieją. Widzę że dużo osób się autuje, jeszcze jakaś sonda administratora... Masakra...

A poza tym:

Lena miłej zabawy:) Idziecie sami czy Gajka będzie z wami chociaż przez chwilę?

koniczynka - super zdjęcia!:) A jaka laska z Ciebie, ty kiedyś rodziłaś????? ;)
 
witajcie kochane moje

z góry przepraszam że tylko o sobie ale brak czasu kompletny mnie dopadł ( nawet nie poczytałam nic co u Was?
teraz zrobiłam sobie chwilke przerwy, mama zabrała mi dzis dzieciaki z samego rana a ja zostałam na placu boju czyt. bałaganu;-)
remontu ciąg dalszy ale juz widac światełko w tunelu, myślę że jeszcze kilka dni góra tydzień i będzie po wszystkim
co do reszty bez zmian, dzieciak łobuzuja na całego, w środę wybieramy się z Tomkiem do szczepienia, a mnie dopadają smaki na niezdrowe jedzenie typu kebaby czy żarcie z M'donald's ( hihih podobnie miałam w ciązy z Asią) za to na zdrowe żarełko nie mogę patrzeć a już o ciemnym pieczywie typu graham moge zapomnieć,, dobrze że choć większość owoców jest zjadliwa :-)

cos miałam jeszcze napisac ale zapomniałam:zawstydzona/y:
mam nadzieje że u Was wszystkich i maluchów także wszystko dobrze,

postaram się już niedługo być na bieżąco ( przyznam że bardzo mi tego brakuje)
 
reklama
No cos mi Miki poprzestawial nacisnelam alt i cos jeszcze i mi posta wykasowalo! :szok:
i nie mam polskich liter! zna sie ktoras na tym? mam ustawione PL i Polski(programisty)

Lena, ewelinka udanej zabawy.
eagle jak sie czujesz?

Ide synu wstal, dam mu obiad, kimal prawie 2h, super:)
Wieczorem pewnie bede bo M do pracy na noc idzie.... ehhhhhhhhhhh
Za oknem leje!:no:
 
Do góry