reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dobry wieczór:)

Wszystkiego najlepszgo dla dzisiejszych, wczorajszych, czwartkowych i środowych Solenizantek i Solenizantów tych najmłodszych i tych większych:) 100lat!!!


Karolina dopiero mi zasnęła koszmar z jej usypianiem.
Niestety nie dam już rady podczytaC co słychaC - jestem padnięta.
Jutro teście wpadną to może z moim mężem wyskoczymy na jakąś kawkę i lody chciała bym bo tak dawno razem nie wychodziliśmy.
 
Avena - śliczny suwaczek i bardzo aktualny ;)

Ewa - no troszkę późno malutka zasnęła... a mój już się raz obudził... głupie zęby! wychodźcie łagodniej!!!

A tak w ogóle, to jak wasze dzieci zasypiają??? bo u nas nie ma mowy o odłożeniu do łóżeczka... muszę się z młodym położyć na naszym łóżku, ten zasypia i dopiero przekładam do łóżeczka...??? nie wiem czy to dobry pomysł, ale jakoś nie wiem jak inaczej to zrobić
 
Kasiek - u nas wieczorem też mała ze mną na łóżku zasypia.....a podczas drzemek dziennych normalnie w łóżeczku....Wieczorem kłade ją ze mną bo tak mi najwygodniej....często wtedy zasypiam z nia i jak P. wraca z pracy przekłada ją do łózeczka....:-)...
avena - suwaczek...BOMBA!!!!
ewa - mam nadzieję że uda Wam się jutro gdzieś razem z mężem wyskoczyć....Nie ma to jak troszkę czasu we dwoje!!!!.


Uciekam lulu.....P. wrócił z pracy i juz się pulta że jeszcze nie śpię....więc dobranoc moje kochane mamuśki!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Izia - super fotki!!! Michaś wie co dobre, widzę że wybrał kasę!!! :D mój wybrał najpierw długopis a później kase... nie wiem co to oznacza, bo dla mnie to nowość to wybieranie!!![/QUOTE]
Na moje oko to bankierem bedzie albo(o zgrozo) w urzedzie skarbowym bedzie pracowal.:-D.Moja to na roczek wziela pieniadze i wsadzila je do kieliszka-czyli cale pieniadze przepije.My wlasnie sie pakujemy do samochodu i do Polski jade.Moj P. za kare zostaje w domu z psami i kurami.
JAk znajde internet w Polsce zajrze do Was.A tak to wszystkim zycze milego tygodnia A wszystkim dzieciaczkom duzo usmiechu , zeby rodzice byli grzeczni i nie marudzili przy jedzeniu.
 
Witajcie, my dziś wyprawiamy urodziny Klary,troche jestem zła bo miało byc 15 osób a bedzie moze 8:( chrześni się wykruszyli wrrrrr pierwsza impreza a ich juz nie będzie. Mała prezenty już prawie wszystkie dostała gdyby któraś nie miała pomysłu to polecam taki super namiot,co prawda Klara się jeszcze nim nie bawiła ale rodzice tak:) o taki Tomy Domek NAMIOT EDUKACYJNY - Delux 2079 - Zabawki dla Dzieci, sklep - Zabawki dla dzieci i akcesoria. myślę że będzie super:) powoli nie mamy już gdzie stawiac tych zabawek, trzeba się troszkę ograniczyć z kupowaniem,kiedys to mnie R.ograniczał ale teraz to i on ulega na wszystkie pomysły:) my do krzesełka uczydełka kupiliśmy małej jeszcze spacerówke ale to na odpowiednim wątku.
Później pochwale się fotkami z imprezy. Szkoda tylko że u nas leje:(
 
Cześć Chudzinki moje Kochane!
Wy tak opowiadacie o wadze a ja przy was to jak wieloryb. Nie jedziemy nad morze bo jakbym wyszła na plaże to od razu Greenpeace by przyjechał:p:p:p
Kochane nie jestem w stanie nadrobić Wasze produkcji baj najtowej wczorajszej. Ale widzę że bawiłyscie się przednio aż szkoda że nie zajrzałam.
Kasiek - Kochana ja od pierwszych Jaśka ząbków niestety usypiam go. Do pierwszych ząbków pięknie zasypiał w łóżeczku póżniej cos mu się przestawiło i teraz musi się do mnie przed snem przytulic. P.S. Jak w sirpniu będziesz jechała do Piernikowa to mnie zabierz PO DRODZE :p
Izia - Kochana zdjęcia superaśne!! Super że imprezka udana a ja ciotka spóznialska za chwilke złoże zyczonka w następnym poscie bo wczoraj w ferworze zadań domowych, zakupów itp poprostu wyszło mi z g\łepetyny Przepraszam!
Avenka- Ładnie od tygodnia urodziny:):):) Toż to prawie jak góralskie wesele:p:) Suwaczek super:)
 
reklama
Spóznione ale szczere i z głębi serduszka płynące :!
Najserdeczniejsze życzenia dla wczorajszych roczniaczków : Małgosi i Michasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Twarz Wasza niech będzie zawsze uśmiechnięta...
W życiu dużo radości, uśmiechów tysiące,
nigdy, nigdy chmur...a jedynie słońce!
Radości i zdrowia we wszystkich dniach życia.
Spełnienia marzeń najskrytszych.
Gwiazdki z nieba i rumieńców na twarzy.
Niech Was usypia światło księżyca i szum wiatru za oknem.
Niech Was budzi śpiew własnego słowika i słońca strumienie.
Spokoju duszy i zimą różowych nauszników na uszy!!!!

Dla Soni najserdeczniejsze życzenia!!! Rośnij zdrowo i z usmiechem na buziaku!!!!!

I oczywiście dla naszej nieco strszej Anik najserdeczniejsze życzenia z okazji 18 urodzin:p:) !!!!!! Zdrówka , szczęścia i słodyczy Perfectusia Tobie życzy!!!!

 
Ostatnia edycja:
Do góry