reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzień Doberek:D

Lena fajnie że Ci się podobało:) Czekamy na fotorelację emalia pewnie zdjęć narobiła;)))

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów, wszystkim życzę miłego dnia:)
 
reklama
Dzien dobry :)

Perfecta i jak Jasiu? Masz mozliwosc podejscia z nim do lekarza dzis? Jak nadal jest chrypka to ja bym poszla sprawdzic, zdrowka kochani!
izia swietne, superasne fotki!!! Tez sie wybieram do parku miniatur tutaj, ale sie jakos wybrac nie moge, teraz jak Lila chodzi na pewno zdjecia beda jeszcze fajniejsze :-)
Anik79 co u was slychac?
konniczynka gratuluje zabka, piekny zebostan u Emilki :-)
gosiagro, zdec ZAZDROSZCZE, widze ze udany spacerek, a jakie slicznotki na zdjeciach!
sealet rowniez czekam na zdjecia, ja juz mam mega stresa przed jutrem :-)
Agi :*
Lena gratuluje, pewnie sie Gaja na Jasienka napatrzyla u Emalii :-D

Mama wczoraj dojechala, zaraz jedziemy zaraz do centrum ogrodniczego po sadzonki, uwielbiam te wszystkie kwiatki prawie jak w ogrodzie botanicznym :-) Milego dnia!
 
Dzien dobry :)

Perfecta i jak Jasiu? Masz mozliwosc podejscia z nim do lekarza dzis? Jak nadal jest chrypka to ja bym poszla sprawdzic, zdrowka kochani!
izia swietne, superasne fotki!!! Tez sie wybieram do parku miniatur tutaj, ale sie jakos wybrac nie moge, teraz jak Lila chodzi na pewno zdjecia beda jeszcze fajniejsze :-)
Anik79 co u was slychac?
konniczynka gratuluje zabka, piekny zebostan u Emilki :-)
gosiagro, zdec ZAZDROSZCZE, widze ze udany spacerek, a jakie slicznotki na zdjeciach!
sealet rowniez czekam na zdjecia, ja juz mam mega stresa przed jutrem :-)
Agi :*
Lena gratuluje, pewnie sie Gaja na Jasienka napatrzyla u Emalii :-D

Mama wczoraj dojechala, zaraz jedziemy zaraz do centrum ogrodniczego po sadzonki, uwielbiam te wszystkie kwiatki prawie jak w ogrodzie botanicznym :-) Milego dnia!
Chyba tak:)
Mój maz prawie sie popłakał:)
A teraz |Gaja siedi i wcina ptasie mleczko:)
 
Dzien doberek :) U nas piękna pogoda zaprasza na spacerek :)

Izia - dzieki za info - na pewno sie tam wybierzemy z rodzinką Ząbeczkowe gratulacje!
Lena - gratulacje dla Gajeczki!!!!!!!!Ptasie mleczko - pewnie cudnie wygląda umazana czekoladą :D
koriander - trzymam kciuki za udaną imprezę ! Jakie kwiatki kupujesz?
Perfecta - jak chrypka Jasia?
 
Dzień Dobry,
a mój mały chyba się rozchorował,
Rano zwymiotował całe mleko zaraz po wypiciu, no i dostał biegunki :( boję się rota...
wczoraj siostra przyjechała do mamy na obiad z chorą córcią (właśnie miała wymioty i wcześniej biegunkę) i boję się że małego zaraziła. Tak mnie wkurzyła siorka że szok bo mówiła że napewno nie przyjedzie żeby nie pozarażać a i tak przyjechała z chorym dzieckiem. jestem zła na nią jak nie wiem :wściekła/y:
jest jeszcze jedna opcja - uczulenie na truskawki ponoć objawia się biegunką, a mały 2 dni temu zjadł truskawkę.
Kupiłam lakcid i smecta, jak sie obudzi to mu jedno z tego podam - mam nadzieje ze przejdzie.
 
reklama
witajcie,

u nas pojawił się dziś siódmy ząbek:-) idą te ząbki jak burza:-) dobrze, ze tak dobrze to ząbkowanie znosi:tak:

Liza - dużo zdrówka dla dzieciaczków, no i przytulam

Perfecta - jak dziś Jasio?

sealet - zazdroszczę Ci że już masz ta imprezę za sobą :tak:;-);-) miłego pobytu w Zoo:-)

izia-tcz- super ten park miniatur wygląda, śliczne zdjęcia aaa no i gratuluje kolejnego ząbka

Lena - wielkie gratulacje dla Gai!!!:-)

koriander - mając taki ogród <zazdrości> to można z sadzonkami zaszaleć:tak: jak emocje przed big day:-D:-D

nadika - u nas truskawki zaakceptowane, może to rzeczywiście od córki siostry sie zaraziła, obserwuj go i jakby co podjedź do lekarza
 
Do góry