reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

My już po wycieczce !Było suuuuuuuuuuuper byliśmy w parku miniatur w sławnym nigdy niedokończonym zamku nowoczesnej europy i muzeum hymnu narodowego pózniej wrzucę kilka zdjęć jak trochę się ogarnę i goście pujdą
 
reklama
Powiem tak w ZOO było nawet fajnie:)
Była z nami jeszcze druga Natalka, córka cioci która ma 4 latka;)
Więc wzięliśmy wózek w ZOO i duża Natala jechała z tyłu a nasza siedziała na podłodze:)
Do tego nasze dziecko piszczy jak widzi kota, psa itp. więc jak weszła do ZOO i widziała duże zwierzaki które się ruszają to wyobrażacie sobie jaki był pisk:))) Hahaha ludzie się dziwnie patrzyli:p A ta aż w tym wózeczku podskakiwała:) Szczególnie spodobały jej się kozy, bo można im było robić "cacy" tzn mocniej uderzać niż kota mama pozwala:p
W sumie było bardzo fajnie:) W lecie wybierzemy się jeszcze raz;)
Zdjęć w sumie mamy mało bo K. z przodu pchał wózek a z tyłu ciągnął kolejny;)
DSC03261a.jpgDSC03258a.jpg
A tu jeszcze kulki, tylko szkoda że K. jakoś zdjęć nie potrafi robić bo Majki nie widać:(DSC03287a.jpg
 
Kalwa sto lat Mamusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dzisiejszym roczniakom Agatce i Indze
oraz miesięczniakom Filipkowi i Tomeczkowi zdrowia i uśmiechu!!!!!!!!!!!!!!!


zdec gosiagro ale fajne spotkanko mialyscie, szkoda ze wsrod czerwcowek nie ma Lubelanek.... buuuu a Wasze dziewczynki sa uroooocze
koriander fajnie ze jestes;)
liza głowa do góry, kochana, trzymam kciuki, zeby dzieciaki szybko wyzrowiały
perfecta Kubus mial chrypke jak byl przeziebiony ale szybko mu minelo, jak nie ma innych objawow to mysle, ze mozesz spokojnie poczekac do jutra i zobaczyc co bedzie... zdrowka zycze
 
Cześć dziewczyny!
Wszytskiego najlepszego dla Iguni oraz dzisiejszym miesięczniakom :) Ale the best dla Kalwy!!!!

My dzisiaj juz po imprezie :) na szczęście wszystko sie udało( dzięki nieodzownej pomocy męża ;) , nawet Agatka zdażyła się wyspać przed przyjściem gości. Torcik wszystkim smakował - ostatecznie zrobiłam biszkopt przekładany lekkim musem truskawkowym i się sprawdziło :)
Zdjęcia z imprezy pokaże dopiero jak je wyciagnę od Taty, bo ja nie miałam czasu się zająć aparatem.
Teraz czas na upragniony relaks - jutro czeka nas wyprawa do ZOO :D

Koriander - witaj z powrotem :) dzięki za bardzo fajne info o fotelikach rowerowych
 
Witajcie :)
Gaja od wczoraj sama chodzi!!!!!
ehhh a myślałam ze niegdy sie nie doczekam my dzisiaj Z Emalią i rodzinkami byłysmy w TGG na sali zabaw:)
Zdec dzieki za pomysł:)
Było super!!!
 
Miejscowość nazywa się Strysza buda koło Mirachowa najłatwiej mówiąc koło Kartuz bardzo fajnie a ludzi aż nie dowiary że na takim zadupiu tyle było można obejrzeć też fotki w internecie GALERIA - Kaszubski Park Miniatur
a i zapomniałam się pochwalić że mamy kolejnego ząbka w końcu przebiła się druga 2
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chciałam się tylko pochwalić (ale w sumie nie ma się czym chwalić) że dostalam właśnie pierwszy okres :-D
A myślałam, że to ja dostałam późno pierwszy okres, bo w wieku ok.14lat:-p:-D
gosia Gratki nowych ząbków, u nas ósmy się właśnie przebił:-)
gosia, zdec Spotkanie chyba udane? Dziewczynki ślicznie wyglądają, takie duże panienki, że już jakiś kontakt pewnie ze sobą nawiązały?
liza Trzymam kciuki za was :*:*:* Będzie lepiej, musi być :*:*:*
koriander Brakowało cię tutaj :*
izia Gratuluję ząbka, a fotki z Michałkiem i figurkami świetne, chyba mu się podobało?:-)
Lena Gratuluję:tak: Emilce się odechciało samej chodzić, ale za to dziś przez ok.2h bez przerwy oprowadzała mnie po mieszkaniu, ciągnąc mnie za palec:-D
 
Do góry