reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Czesc laseczki :-)
Pewnie mnie nie pamietacie, to ja, koriander, mama Lilusi :-D:-D Chcialam sie szybciutko przywitac bo za pare godzin przyjezdza mama i pewnie nie bede miala okazji na pisanie. Przygotowania do urodzinek zakonczone, wszystko zakupione, krem do tortu przetestowany i oceniony na 5+:-D zrobilam lekki mus czekoladowy na bazie mascarpone, wiec troche inny niz planowalam. Ale bedzie z truskawkami, moje ulubione kombi truskawy i czekolada.
Przede wszystkim pragne podziekowac GOSIAGRO za wparcie moralne w trudnych chwilach bez internetu :-):-):-), oraz za wspaniala wymiane pogladow i superasne streszczanie zycia na BB:-p:-p:-p Ogromny smakusny buziak kochana!!!!
Rownie smakusny buziak dla Kasiek ktora nie zawiodla jako dobra dusza i milym slowem i cietym jezykiem umilala nam z Lilusia nudne bezinternetowe chwile :-):-)
Jestescie kochane, na prawde bylo mi milo ze jako jedyne o nas pamietalyscie
:tak::tak:!!!!
My juz przeprowadzeni, chociaz czekajacy na rozpakowanie stos kartonow wcale nie maleje :cool2:
Lila biega zachwycona nowym metrazem, wspina sie na meble (o zgrozo!!!!to nowa umiejetnosc chodzacego maluszka) i ciagle nabija sobie nowe guzy. Mamusie niechodzacych maluszkow: cieszcie sie kazda chwila!!!!! Uwiezcie mi, ten spokoj juz NIGDY nie wroci :no::-) Po prostu NONSTOP trzeba uwazac bo co chwile jest BAM i AUuuuu i tak w kolko:-)


nadika jesli moge sie wypowiedziec w sprawie fotelikow rowerowych: mieszkajac w Holandii (rowerowym raju) mam troche zdania na ten temat, tutaj praktycznie kazde dziecko od 9mca zycia przewozone jest rowerem do zlobkow/przedszkoli/sklepow wiec doswiadczenie tutejszych mam i producentow jest spore. Bardzo wazne jest by maluch do okolo 2-3 roku zycia siedzial z przodu!! Zaden najbardziej fikusny fotelik dla takiego malenstwa montowany z tylu nie jest godny polecenia. Druga wazna rzecz: dziecko w krzeselku rowerowym zasypia rownie szybko jak i w foteliku samochodowym! Krzeselko musi sie odchylac do tylu ALBO miec z przodu podporke na ktora dziecko moze sie osunac zapadajac w sen! Krzeselko musi miec lekko podwyzszone boczki bo dziecko spiac latwo przechyla sie na boki, rowniez ciekawe swiata maluszki potrafia bardzo sie wychylac podczas jazdy!! Ja jezdze z Lila juz od 2 mcy i nie raz serce podchodzilo mi do gardla jak ta na widok pieska robila wygibasa w bok :szok: Mam nadzieje ze tych kilka rad pozwoli ci dokonac dobrego wyboru:-D

Perfecta i Agi: spoznione ale najszczerszcze i jak najbardziej soczyste zyczenia urodzinowe!!! CmokKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK:-D:-D:-D



No nareszcie!!!!!!!!!!!!!! Kochana brakowało Cię tutaj!!!! Bardzo bbardzo!

Chciałam kielkakrotnie napisać Ci smska , ale troszkę się obawiałam ze w wirze przeprowadzki, rozpakowywania , najnormalniej w świecie zawracałabym Ci głowę:)
Cieszę się że już macie internecik, że udała się przeprowadzka! Pewnie zmęczeni jesteście ze hoho ho Widzę że przygotowania do święta Liluni idą całą parą! Tort brzmi PRZEPYSZNIE!!!! Mniaaammm!!!! Buziaki i Gratulacje dla latająco- wspinającej się Lilci!!!!!!!!
 
reklama
Witajcie niedzielnie :-)

Chciałam się tylko pochwalić (ale w sumie nie ma się czym chwalić) że dostalam właśnie pierwszy okres :-D
 
Dzień dobry:D
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!:)

Ładna niedziela się zapowiada, więc życzę miłego dnia:D
 
Dzisiejszym roczniakom Agatce i Indze
oraz miesięczniakom Filipkowi i Tomeczkowi
życzę samych pięknych chwil w życiu,
oby otaczali Was tylko cudowni ludzie
a z Waszych buzioli nigdy nie schodził Wasz słodki uśmiech....

oraz naszej mamuście kalwie - 100 lat z okazji urodzinek.....

koriander - kochana dobrze że jesteś....teskniłyśmy...Ja wprawdzie nie pisałam smska ale wywyoływałam Cię kilkakrotnie na forum....i z całą pewnością zauważałam Twoją abstynecję na forum.:-D
kasiulka - o Matko!!!!.....dopiero okres????????Wow....ale dobrze Ci było?????
zdec - czekam na jakąś fotorelację z wypadu do zoo....Jak Natalka reagowała ...Była zaciekawiona...Tak myśle by wybrać się do zoo w Warszawie ak będę w Polce w lipcu...i tu uśmiech do mam z Wawy....Może jakieś spotkanko ????
 
Ostatnia edycja:
witam się w piękny niedzielny dzień:-)
z nowości u nas to pojawiły się dwie dwójeczki i kolekcja perełek Majusi liczy teraz 6 sztuk :-D:-D

A kto to jest Koriander :confused::confused::confused: takiej Pani chyba nie znamy:-p:-p:-p:laugh2::laugh2: witaj kochana z powrotem:tak: udanych najbliższych dni, nie stresuj się, ciesz się z wizyty mamy a potem czekamy na fotorelację z imprezy:tak::tak:

izia_tcz - jak wycieczka wam mija?? pogoda superaśna:-)

eagle - cieszę się, że choroby powoli opuszczają, zdrówka dla wszystkich

zyrraffka - ciężkie pożegnania, ale za to jakie powroty:cool2::cool2:

sealet - zdrówka życzę no i udanej dziś imprezy :-)

emalia - czy przypadkiem nie macie dziś komunii Oleńki??

Klementinka - 8 czerwca już niedługo:-) ciekawe kto w brzuszku zamieszkał:-):-) masz jakieś przeczucia?

Kasiek - jak Damianek no i samopoczucie u ciebie kochana?

zdec- jestem w szoku jak Natalka biega:szok::szok::-):-)

A to nasze wczorajsze spotkanie ze Zdeckiem i Natalcią

DSC_0637.jpgZobacz załącznik 358506DSC_0649.jpg
 
Gosiu przeczuc nie mam, tzn wydaje mi sie ze chlopiec bo moj maz jest specjalista chlopcowym, wiec pewnie na koniec wyjatku nie bedzie:)
choc brzuch inny niz z Jasiem wiec zobaczymy czy te zabobony sie sprawdzaja;-)
jakie fajne dziewczyny na zdjeciach, fiu fiu, a Maja to juz na dwa latka wyglada

Koriander witaj, chwal sie mieszkankiem i ogrodem, tylko prosze cie nie strasz tymi kartonami nierozpakowanymi bo jak ty nieciezarna masz z tym problem to co dopiero ja w 7-8 mies
fajnie ze mame masz przy sobie, cieszcie sie soba
 
Hej
U mnie dzieciaczki chore... Jestem załamana... Ehhh...
Ciagle cos....:/
M pojechal do swojej mamy zlozyc zyczenia na dzien matki a ja zostalam z ferajna w domu... Hania spala i wstala dopiero, wczesniej miala goraczke.. :(

Jedyne co mnie pocieza to to ze Miki spi u siebie w lozeczku kilka nocy juz... tylko nad ranem zaczol go kaszel meczyc i zobaczylam ze ma goraczke to wzielam go do nas... Ehhh...

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych roczniakow, miesięczniaków i dla Kalwy!!! Sto lat!
 
reklama
Dziewczynki troszke zaczęłam panikować... Od wczoraj Jaś ma chrypkę... Wczoraj lekko rozpoznawalna , ale już dzisiaj jest większa... Nie ma ani gorączki , ani katarku(tfu tfu odpukać itp.) Je lepiej niż jeszcze kilka dni temu a chrypi jak stary chłop... Czy ja mam jechać do lekarza dzisiaj czy mogę poczekac do jutra? Bo szczerze nie chce go ciągnąć na Racławicką tam gdzie jest dyżur Luxmedu bo tam jest wylęgarnia wszystkich możliwych chorób...
Miałyście już do czynienia z taka chrypą??? Bo ja już zgłupiałam ...
 
Do góry