reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kulk.jpg

GAja i mama;)
pencil.png
 
Dzień Dobry,
a mój mały chyba się rozchorował,
Rano zwymiotował całe mleko zaraz po wypiciu, no i dostał biegunki :( boję się rota...
wczoraj siostra przyjechała do mamy na obiad z chorą córcią (właśnie miała wymioty i wcześniej biegunkę) i boję się że małego zaraziła. Tak mnie wkurzyła siorka że szok bo mówiła że napewno nie przyjedzie żeby nie pozarażać a i tak przyjechała z chorym dzieckiem. jestem zła na nią jak nie wiem :wściekła/y:
jest jeszcze jedna opcja - uczulenie na truskawki ponoć objawia się biegunką, a mały 2 dni temu zjadł truskawkę.
Kupiłam lakcid i smecta, jak sie obudzi to mu jedno z tego podam - mam nadzieje ze przejdzie.
i jak Natan? przeszlo rozwolnienie? oby nie rota
Łukaszello daje mi ostro popalić :((
zeby? Jas tez przechodzi sam siebie ale u niego to zeby
najgorzej go teraz spac polozyc, wariuje bez konca, nie mam pomyslu co moze pomoc
chyba bawilyscie sie dobrze, szkoda ze lepiej was nie widac dziewczyny

Gosia to dobrze ze tak lekko przechodzi zabkowanie, Jas zawsze ma mega marudny dzien, a nawet 4 dni
gratulacje dla Gaji za pierwsze kroczki

jestem wykonczona, dopiero co usiadlam dzisiaj, nie dosc ze mega upal to jeszcze tysiac spraw do zalatwienia
cale szczescie jutro spokojniej

Lena co ty robisz ze masz taaaaakie nogi? :cool2:
 
Natek przed chwilą zasnął, biedny się męczył płakał aż wkońcu zasnął.
Rozwolnienie ma cały czas, wymiotował tylko rano i raz popołudniu, ale nie chciał nic jeść, jedynie pił herbatkę. Mleka za dużo nie pił, zresztą źle by się po nim czuł.Jak rano nie będzie zmian to zmykam z nim do lekarza bo nie ma żartów z biegunką. Trzymajcie kciuki by jutro było już lepiej. Boję się tej biegunki jak cholerka.
 
i jak Natan? przeszlo rozwolnienie? oby nie rota

zeby? Jas tez przechodzi sam siebie ale u niego to zeby
najgorzej go teraz spac polozyc, wariuje bez konca, nie mam pomyslu co moze pomoc

chyba bawilyscie sie dobrze, szkoda ze lepiej was nie widac dziewczyny

Gosia to dobrze ze tak lekko przechodzi zabkowanie, Jas zawsze ma mega marudny dzien, a nawet 4 dni
gratulacje dla Gaji za pierwsze kroczki

jestem wykonczona, dopiero co usiadlam dzisiaj, nie dosc ze mega upal to jeszcze tysiac spraw do zalatwienia
cale szczescie jutro spokojniej

Lena co ty robisz ze masz taaaaakie nogi? :cool2:

hehe takie krzywe??
 
reklama
Nadika zdrówka dla Natanka oby jutro było lepiej
Lena taaaaaaaaaaaakie chude buuuu weż trochę ode mnie
a zapomniałam wam pokazać jak radzi sobie moje dziecko w kryzysowej sytuacji hihikasuby 210 [800x600].jpg
 
Do góry