reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam po weekendowo. ogólnie czasu mi brak na wszystko.

Lenka- dziękuje Wam kochani za bardzo miły wypad z dzieciakami. Było super!!!
Gosiagro- gratki ząbka. My też mamy 7
Koriander- fajnie ,że nareszcie jesteś

Dla wszystkich chorowitków zdróweczka!!!


DLa jubilatów małych i dużych z wczoraj i przedwczoraj, no i dzisiejszych wszystkiego naj naj i wielkie buzi :*

Przepraszam ,że nie odpiszę wszystkim ale same rozumiecie.
 
aaaaaaaaaa zdechłam....... Jaś daje popalić tylko raz w dzień spał. Lekarka powiedziała że klekko zarózowione gardło i bardzo dobrze że podaję tantum i cebion. Za to mój synek dzisiaj ostro daje do wiwatu... Wstałam o 5 rano i od 5 non stop na stand baju... Jeszcze mi się przemeblowania zachciało i wariatka przesuwałam meble po cały salonie z Jaśkiem co 5 minut na rękach! Chyba zaraz padne na pyszczek
Teraz tata kapie , jak go najem to spróbuje Wam Kochane poodpisywać , jeśli bym sie nie pojawiła to wybaczcie....
 
Moje dziecko oszalało skacze do szklanki z piwem i aż się oblizuje jak dostanie na paluszku redsika;) Geny taty:)

Zazdrościmy wam tych zabków! Ale wszystkim ząbkującym gratulujemy!:)
 
reklama
To chyba dzisiaj dzień łobuziaków mój też mało spał ok 20 min i cały dzień oprowadzać bo sam się bawić nie chciał
zdec mój też jak widzi piwo to aż się trzęsie ale tak ma większość maluchów w tym wieku potem im przechodzi
perfecta nieżle w takiej pogodzie przemeblowanie łał podziwiam
 
Do góry