reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam się wieczornie, bo cały dzień przygotowujemy się do roczku Agatki. Ciasto juz w lodówce, połowa obiadu też :) impreza na 12 osób :)
To juz jutro... ale to zleciało... jeszcze ciągle pamiętam swój ostatni wieczorny ciężarówkowy spacer :)
Niestety dopadło mnie jakieś wirusisko i cały dzien kicham ii nos mam zawalony równo - trzymajcie kciuki, żeby mnie nie rozłożyło do jutra!
Przepraszam, ze nie odpisuję , ale same rozumiecie,....

Dobrej Nocy!
 
reklama
Witam się wieczornie, bo cały dzień przygotowujemy się do roczku Agatki. Ciasto juz w lodówce, połowa obiadu też :) impreza na 12 osób :)
To juz jutro... ale to zleciało... jeszcze ciągle pamiętam swój ostatni wieczorny ciężarówkowy spacer :)
Niestety dopadło mnie jakieś wirusisko i cały dzien kicham ii nos mam zawalony równo - trzymajcie kciuki, żeby mnie nie rozłożyło do jutra!
Przepraszam, ze nie odpisuję , ale same rozumiecie,....

Dobrej Nocy!

Oj alw zleciało...ehhh....normalnie w szoku jestem jak rok temu z brzuchem a teraz moja pannica taka duza;)
 
czesc dziewczyny, wpadlam na chwilke zobaczyc co u Was, jak moge pomoc potrójnej mamie Lizie?

fajny dzien dzisiaj byl, rano w pracy, potem znajomi przyjechali, Kubus dostal zestaw do piaskownicy, tylko piaskownicy jeszcze nie mamy... ;) czy ktos z Was ma drewniana piaskownice z przykryciem?


sealet powodzenia na imprezie;)
lenka zbierasz jeszcze nakretki?
gosiagro przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje: Kuba chodzi spac 20/21, ale to tylko raz mu sie tak zdarzylo spac do 9, ale to bylo wspaniale;)
 
Cześć laski!
moje dziecko dopiero zasnęło co prawda trochę wcześniej spał ale coś mu było bo obudził się z płaczem i nie mogłam go uspokoić pierwszy raz coś takiego miał dostał czopka wypił trochę mleka oczywiście dotrzymał nam towarzystwa no i właśnie padł
jutro a właściwie dzisiaj wybieramy się na wycieczkę na kaszuby mam nadzieję że będzie ok
Dla wszystkich solenizantów wczorajszych i dzisiejszych wszystkiego co najlepsze i wielkie buziaki od cioci Izy i Michała
 
Witajcie, moje dziecko jak codzień wstało z samego rana.

Wszystkiego najlepszego dla Agatki i Ingi z okazji pierwszych urodzinek
oraz dla Fiilipka i Tomaszka z okazji 11 m-cy
 
Dzień dobry

ja juz nieco lepiej, chyba mogę powiedzieć że choróbska mnie pomalutku opuszczają

póki co
składamy najlepsze i najpiękniejsze życzenia dla roczniaczków Agatki i Ingi- udanych imprezek urodzinowych oraz dla cudownych miesięczniaków Filipka i mojego Tomusia:-)

później postaram się zaglądnąć na dłużej

Miłego dnia wszystkim mimo niezbyt ciekawej pogody
 
Witam

Najserdeczniejsze życzenia dla dzisiejszych 11 - miesięcznych solenizantów Tomeczka!!!!!! i Filipka Rośnijcie zdrowo i z uśmiechem na buziakach!!!!!!!!!!!!!!

Oraz dla dzisiejszych solenizantek , które kończą roczek!!!! Agatki i Iguni!!!!!!!

 
Wszystkiego najlepszego dla Tomeczka i Filipka oraz Iguni i Agatki.!!!!!!!!!!!! Dziewczynki- udanych urodzinowych imprez:-D
ola fasola Dzięki, chyba się na taki sam fotelik zdecyduję :-)
 
Cześć laski!
moje dziecko dopiero zasnęło co prawda trochę wcześniej spał ale coś mu było bo obudził się z płaczem i nie mogłam go uspokoić pierwszy raz coś takiego miał dostał czopka wypił trochę mleka oczywiście dotrzymał nam towarzystwa no i właśnie padł
jutro a właściwie dzisiaj wybieramy się na wycieczkę na kaszuby mam nadzieję że będzie ok
Dla wszystkich solenizantów wczorajszych i dzisiejszych wszystkiego co najlepsze i wielkie buziaki od cioci Izy i Michała
ale wam zazdroszcze tych kaszub, a gdzie dokladnie jedziecie?
chyba to bedzie moja pierwsza wycieczka jak kupie auto
a jak zeby Michala?


ja rowniez skladam najlepsze zyczenia urodzinowe Agatce, rosnij zdrowo sloneczko
oraz miesieczne zyczenia dla Tomusia i Filipa
 
reklama
Czesc laseczki :-)
Pewnie mnie nie pamietacie, to ja, koriander, mama Lilusi :-D:-D Chcialam sie szybciutko przywitac bo za pare godzin przyjezdza mama i pewnie nie bede miala okazji na pisanie. Przygotowania do urodzinek zakonczone, wszystko zakupione, krem do tortu przetestowany i oceniony na 5+:-D zrobilam lekki mus czekoladowy na bazie mascarpone, wiec troche inny niz planowalam. Ale bedzie z truskawkami, moje ulubione kombi truskawy i czekolada.
Przede wszystkim pragne podziekowac GOSIAGRO za wparcie moralne w trudnych chwilach bez internetu :-):-):-), oraz za wspaniala wymiane pogladow i superasne streszczanie zycia na BB:-p:-p:-p Ogromny smakusny buziak kochana!!!!
Rownie smakusny buziak dla Kasiek ktora nie zawiodla jako dobra dusza i milym slowem i cietym jezykiem umilala nam z Lilusia nudne bezinternetowe chwile :-):-)
Jestescie kochane, na prawde bylo mi milo ze jako jedyne o nas pamietalyscie
:tak::tak:!!!!
My juz przeprowadzeni, chociaz czekajacy na rozpakowanie stos kartonow wcale nie maleje :cool2:
Lila biega zachwycona nowym metrazem, wspina sie na meble (o zgrozo!!!!to nowa umiejetnosc chodzacego maluszka) i ciagle nabija sobie nowe guzy. Mamusie niechodzacych maluszkow: cieszcie sie kazda chwila!!!!! Uwiezcie mi, ten spokoj juz NIGDY nie wroci :no::-) Po prostu NONSTOP trzeba uwazac bo co chwile jest BAM i AUuuuu i tak w kolko:-)


nadika,konniczynka jesli moge sie wypowiedziec w sprawie fotelikow rowerowych: mieszkajac w Holandii (rowerowym raju) mam troche zdania na ten temat, tutaj praktycznie kazde dziecko od 9mca zycia przewozone jest rowerem do zlobkow/przedszkoli/sklepow wiec doswiadczenie tutejszych mam i producentow jest spore. Bardzo wazne jest by maluch do okolo 2-3 roku zycia siedzial z przodu!! Zaden najbardziej fikusny fotelik dla takiego malenstwa montowany z tylu nie jest godny polecenia. Druga wazna rzecz: dziecko w krzeselku rowerowym zasypia rownie szybko jak i w foteliku samochodowym! Krzeselko musi sie odchylac do tylu ALBO miec z przodu podporke na ktora dziecko moze sie osunac zapadajac w sen! Krzeselko musi miec lekko podwyzszone boczki bo dziecko spiac latwo przechyla sie na boki, rowniez ciekawe swiata maluszki potrafia bardzo sie wychylac podczas jazdy!! Ja jezdze z Lila juz od 2 mcy i nie raz serce podchodzilo mi do gardla jak ta na widok pieska robila wygibasa w bok :szok: Mam nadzieje ze tych kilka rad pozwoli ci dokonac dobrego wyboru:-D

Perfecta i Agi: spoznione ale najszczerszcze i jak najbardziej soczyste zyczenia urodzinowe!!! CmokKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry