reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam się wieczornie, bo cały dzień przygotowujemy się do roczku Agatki. Ciasto juz w lodówce, połowa obiadu też :) impreza na 12 osób :)
To juz jutro... ale to zleciało... jeszcze ciągle pamiętam swój ostatni wieczorny ciężarówkowy spacer :)
Niestety dopadło mnie jakieś wirusisko i cały dzien kicham ii nos mam zawalony równo - trzymajcie kciuki, żeby mnie nie rozłożyło do jutra!
Przepraszam, ze nie odpisuję , ale same rozumiecie,....

Dobrej Nocy!
 
reklama
Witam się wieczornie, bo cały dzień przygotowujemy się do roczku Agatki. Ciasto juz w lodówce, połowa obiadu też :) impreza na 12 osób :)
To juz jutro... ale to zleciało... jeszcze ciągle pamiętam swój ostatni wieczorny ciężarówkowy spacer :)
Niestety dopadło mnie jakieś wirusisko i cały dzien kicham ii nos mam zawalony równo - trzymajcie kciuki, żeby mnie nie rozłożyło do jutra!
Przepraszam, ze nie odpisuję , ale same rozumiecie,....

Dobrej Nocy!

Oj alw zleciało...ehhh....normalnie w szoku jestem jak rok temu z brzuchem a teraz moja pannica taka duza;)
 
czesc dziewczyny, wpadlam na chwilke zobaczyc co u Was, jak moge pomoc potrójnej mamie Lizie?

fajny dzien dzisiaj byl, rano w pracy, potem znajomi przyjechali, Kubus dostal zestaw do piaskownicy, tylko piaskownicy jeszcze nie mamy... ;) czy ktos z Was ma drewniana piaskownice z przykryciem?


sealet powodzenia na imprezie;)
lenka zbierasz jeszcze nakretki?
gosiagro przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje: Kuba chodzi spac 20/21, ale to tylko raz mu sie tak zdarzylo spac do 9, ale to bylo wspaniale;)
 
Cześć laski!
moje dziecko dopiero zasnęło co prawda trochę wcześniej spał ale coś mu było bo obudził się z płaczem i nie mogłam go uspokoić pierwszy raz coś takiego miał dostał czopka wypił trochę mleka oczywiście dotrzymał nam towarzystwa no i właśnie padł
jutro a właściwie dzisiaj wybieramy się na wycieczkę na kaszuby mam nadzieję że będzie ok
Dla wszystkich solenizantów wczorajszych i dzisiejszych wszystkiego co najlepsze i wielkie buziaki od cioci Izy i Michała
 
Witajcie, moje dziecko jak codzień wstało z samego rana.

Wszystkiego najlepszego dla Agatki i Ingi z okazji pierwszych urodzinek
oraz dla Fiilipka i Tomaszka z okazji 11 m-cy
 
Dzień dobry

ja juz nieco lepiej, chyba mogę powiedzieć że choróbska mnie pomalutku opuszczają

póki co
składamy najlepsze i najpiękniejsze życzenia dla roczniaczków Agatki i Ingi- udanych imprezek urodzinowych oraz dla cudownych miesięczniaków Filipka i mojego Tomusia:-)

później postaram się zaglądnąć na dłużej

Miłego dnia wszystkim mimo niezbyt ciekawej pogody
 
Witam

Najserdeczniejsze życzenia dla dzisiejszych 11 - miesięcznych solenizantów Tomeczka!!!!!! i Filipka Rośnijcie zdrowo i z uśmiechem na buziakach!!!!!!!!!!!!!!

Oraz dla dzisiejszych solenizantek , które kończą roczek!!!! Agatki i Iguni!!!!!!!

 
Wszystkiego najlepszego dla Tomeczka i Filipka oraz Iguni i Agatki.!!!!!!!!!!!! Dziewczynki- udanych urodzinowych imprez:-D
ola fasola Dzięki, chyba się na taki sam fotelik zdecyduję :-)
 
Cześć laski!
moje dziecko dopiero zasnęło co prawda trochę wcześniej spał ale coś mu było bo obudził się z płaczem i nie mogłam go uspokoić pierwszy raz coś takiego miał dostał czopka wypił trochę mleka oczywiście dotrzymał nam towarzystwa no i właśnie padł
jutro a właściwie dzisiaj wybieramy się na wycieczkę na kaszuby mam nadzieję że będzie ok
Dla wszystkich solenizantów wczorajszych i dzisiejszych wszystkiego co najlepsze i wielkie buziaki od cioci Izy i Michała
ale wam zazdroszcze tych kaszub, a gdzie dokladnie jedziecie?
chyba to bedzie moja pierwsza wycieczka jak kupie auto
a jak zeby Michala?


ja rowniez skladam najlepsze zyczenia urodzinowe Agatce, rosnij zdrowo sloneczko
oraz miesieczne zyczenia dla Tomusia i Filipa
 
reklama
Czesc laseczki :-)
Pewnie mnie nie pamietacie, to ja, koriander, mama Lilusi :-D:-D Chcialam sie szybciutko przywitac bo za pare godzin przyjezdza mama i pewnie nie bede miala okazji na pisanie. Przygotowania do urodzinek zakonczone, wszystko zakupione, krem do tortu przetestowany i oceniony na 5+:-D zrobilam lekki mus czekoladowy na bazie mascarpone, wiec troche inny niz planowalam. Ale bedzie z truskawkami, moje ulubione kombi truskawy i czekolada.
Przede wszystkim pragne podziekowac GOSIAGRO za wparcie moralne w trudnych chwilach bez internetu :-):-):-), oraz za wspaniala wymiane pogladow i superasne streszczanie zycia na BB:-p:-p:-p Ogromny smakusny buziak kochana!!!!
Rownie smakusny buziak dla Kasiek ktora nie zawiodla jako dobra dusza i milym slowem i cietym jezykiem umilala nam z Lilusia nudne bezinternetowe chwile :-):-)
Jestescie kochane, na prawde bylo mi milo ze jako jedyne o nas pamietalyscie
:tak::tak:!!!!
My juz przeprowadzeni, chociaz czekajacy na rozpakowanie stos kartonow wcale nie maleje :cool2:
Lila biega zachwycona nowym metrazem, wspina sie na meble (o zgrozo!!!!to nowa umiejetnosc chodzacego maluszka) i ciagle nabija sobie nowe guzy. Mamusie niechodzacych maluszkow: cieszcie sie kazda chwila!!!!! Uwiezcie mi, ten spokoj juz NIGDY nie wroci :no::-) Po prostu NONSTOP trzeba uwazac bo co chwile jest BAM i AUuuuu i tak w kolko:-)


nadika,konniczynka jesli moge sie wypowiedziec w sprawie fotelikow rowerowych: mieszkajac w Holandii (rowerowym raju) mam troche zdania na ten temat, tutaj praktycznie kazde dziecko od 9mca zycia przewozone jest rowerem do zlobkow/przedszkoli/sklepow wiec doswiadczenie tutejszych mam i producentow jest spore. Bardzo wazne jest by maluch do okolo 2-3 roku zycia siedzial z przodu!! Zaden najbardziej fikusny fotelik dla takiego malenstwa montowany z tylu nie jest godny polecenia. Druga wazna rzecz: dziecko w krzeselku rowerowym zasypia rownie szybko jak i w foteliku samochodowym! Krzeselko musi sie odchylac do tylu ALBO miec z przodu podporke na ktora dziecko moze sie osunac zapadajac w sen! Krzeselko musi miec lekko podwyzszone boczki bo dziecko spiac latwo przechyla sie na boki, rowniez ciekawe swiata maluszki potrafia bardzo sie wychylac podczas jazdy!! Ja jezdze z Lila juz od 2 mcy i nie raz serce podchodzilo mi do gardla jak ta na widok pieska robila wygibasa w bok :szok: Mam nadzieje ze tych kilka rad pozwoli ci dokonac dobrego wyboru:-D

Perfecta i Agi: spoznione ale najszczerszcze i jak najbardziej soczyste zyczenia urodzinowe!!! CmokKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry