reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

milka specjalnie dla Ciebie :-)
dzieci.jpg
A ja popijam jablkowy cydr mniam :-D Kajdusia jak myslisz czy nam sie uda piwko razem wypic normalne czy planujesz nadal karmic w wakacje?

Uda, uda... Prawdę mówiąc ja już od jakiegoś czasu już normalnie popijam, bo karmię Gosię o 20 wieczorem, a następne karmienie po min 10 godzinach, więc czasem i na dwa piwka sobie już pozwalam :-) Ale nie dziś Kochana, nie dziś, bo...właśnie kończy mi się pierwszy dzien przygody z Dukanem- tadam! :-D:-D A Gosię zamierzam "odcycnić" w czerwcu :tak:

Przepraszam, że reszcie nie odpisuję, może jutro nadrobię, bo mąż będzie siedział cały dzień w pracy...
Dziękujemy za wszystkie miłe komplementy!!!
 
reklama
Sywusiak witam ja ma 2 synow Olafa 6 lat skonczy 23 czerwca i Eryka z 14 czerwca, do pracy juz wrocilam :)

Kajdusia Piotrus strasznie dorosly sie wydaje przy Gosi !!

Koriander zgadzam sie sa przecudowni :) kazdego dnia ciesze sie ich mam a patrzac na nich to poprostu duma rozpiera :)))

Zyrafka moze kiedys jednak sie zdecydujesz najczesciej ta decyzja nie pojawia sie zaraz po pierwszym dziecku :))


Solenizantom buziaki prawie bym zapomniala
 
Witajcie późną porą...

Czy Wy też macie problemy z ubieraniem i przebieraniem brzdąców??? jesuuuu... masakra... tak młody nie lubi ostatnio się ubierać że szok... pampers zmienić to trzeba mieć niezłe umiejętności i cierpliwość...

Mój Damiś ostatnio coraz częściej sam stoi bez trzymanki i kilka kroczków czasami uda mu się zaliczyć, ale preferuje na czworaka ;) nie mogę nic w kuchni zrobić bo chodzi za mną, ściąga mi gacie i otwiera wszystkie szafki, masakra... coraz częściej naśladuje to co my robimy, jak kiwam głową na nie to on tak przez pół godziny ;) mały wariat!!! coraz częściej daje buzi, nawet tatusiowi, z czego tatuś jest prze szczęśliwy :) muszę nagrać jakiś filmik to zobaczycie jakie minki robi słodkie

Przepraszam że tak tylko o sobie, ale ja na prawdę mam problemy z pamięcią i nie pamiętam co kto napisał :( sorki wielkie...

Miłych snów... cisza tu taka ;) śpicie czy balujecie???
 
Perfecta -Nowy Dwór Mazowiecki a Ty skąd?


Kasiek,u nas jest podobnie, młody spiernicza na sam widok pieluchy, a jak go ubieram to zwykle wrzeszczy jak oparzony.. nie wiem o co chodzi:szok: bo do niedawna lubił a przynajmniej nie wyrażał sprzeciwu jak go ubierałam.. masakra jakaś... w ogóle ostatnio zaczał pokazywac swój charakterek.. i jak coś mu się nie podoba -to zwykle kończy się wrzaskiem, który ja staram się ignorować lub pokazać że nie tędy droga :baffled:..czy to skuteczne metody ..sama nie wiem, mam nadzieję że tak. Wasze maluchy tez juz chcą rządzić?

ktoś już o to pytał - ja powtórzę.. chodzi o zębole a dokładnie o szpare pomiędzy jedynkami na górze - moje dziecko ma wielgachną przerwę i trochę sie nabijam ..troche mnie to martwi.. mam nadzieję że zęby się zejdą jak kolejne urosną. A jAK jest z Waszymi maluchami też mają dwójki oddalone jak dwa bieguny?
 
Ostatnia edycja:
sylwusiak - u nas niesamowity wrzask przy przebieraniu pieluchy... a charakterek też pokazuje, jak się mu mówi że nie wolno to dobrze rozumie ale od razu minka i płacz... ale to trzeba ignorować bo nam na głowę wejdą...

To ja pisałam o szparce między jedynkami, idą nam już dwójki ale za wcześnie żeby stwierdzić czy będzie tam szparka czy nie
 
sylwusiak- witaj! U nas też potężna szpara, zobaczymy jak to bedzie- Piotrek miał identyczną, a z każdym kolejnym ząbkiem jedyneczki zbliżały się do siebie i teraz po szparce ani śladu, mam nadzieję, że tu będzie podobnie

Ja też mam problemy z zakładaniem pieluchy, masakra, próbuję opanować tę umiejętność na Małgosi stojącej, ale też nie jest prosto... Z innymi częściami garderoby jest już znacznie lepiej....


Dobranoc
 
Witajcie:-)

koriander - w zasadzie patrząc na to co jadłam to w fazie 3 byłam, ale chce ciągnąc dalej drugą bo do zamierzonego celu to jeszcze daleko ze hoho:-D:-D, jak nie wytrzymam to przejdę na 3 żeby chociaż utrwalić te 8 kg

eagle - nie, na razie nie:-):-), ale za rok, dwa:tak::tak: a postępy w mieszkaniu bardzo ładnie, właśnie ostatnio wybieraliśmy drzwi wewnętrzne:-) czas leci szybciutko ni się obejrzę i trzeba bedzie urządzać

kajdusia - i jak samopoczucie po pierwszym dniu?

zyrraffka - powodzenia dziś!!!

sylwusiak - witaj:-)

Kasiek
- u mnie to samo z ubieraniem, jeden wielki wrzask, a ostatnio mam jeszcze problem z włożeniem jej do fotelika czy wózka czy posadzić na podłodze, wygina się pręży, nie lubi tego momentu kiedy trzeba ja sadzać, maskara, ale po chwili już jest ok, teraz to mam ogromny kłopot żeby wyjąc ja z wózka na spacerze i potem ponownie włożyć, maja te nasze maluchy charakterki i testują płaczem ile im wolno:confused:, co do minek to Majusia ma tak samo, wszystko małpkuje:-D:-D

Najlepszego dla Natalci i Karolinki:-):-)
 
Dzień doberek !
widzę że nie jestem sama jeśli chodzi o ubieranie pampka mój też najlepiej by uciekł w ogóle najlepiej by chodził bez z całą resztą garderoby to pół biedy najlepsze że mały jak czasem krzyknę na niego to on się z tego śmieje
gosiagro jak już drzwi są to już bliże jak dalej i ani się obejżysz a będziecie się wprowadzać
a Perfecta gratki dla Jasia super zuch
 
reklama
Ale się wyspałąm jak nigdy...wczoraj byliśmy na karaoke...boszeeee ale się uśmiałam;:)
Było super....a dzisiaj taka zimnica a chcieliśmy jechac moze gdzies na lody i coś zwiedzić;)
 
Do góry