reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lena miałam Ci napisać że ci zazdroszczę że mała ci tak długo śpi i właśnie u mnie zaczął się lament... dwa razy w ciągu dnia śpi po 0,5h, za to wieczorem już padła;)

koriander cieszę się że dobre wieści:)

Zaraz szykuje się podwójna bibka, mój brat ma urodziny 37:-D no i my mamy drugą rocznicę ślubu:-)
 
reklama
Zdec - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU!!!!!
Abyście dalej szli przez życie
Trzymając się mocno za ręce.
Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem,
Zawsze pewni swoich uczuć.
Niechaj los Wam sprzyja,
[FONT=trebuchet ms,geneva] Niosąc powodzenie.
[/FONT]
Zobacz załącznik 350840
 
a mój łobuziak już od godzinki ponad śpi, żeby jeszcze starsza też chciała tak szybko ;-)

Agi ciesze się że znów z nami jesteś, fotki z basenu świetne może mama sie przekona do wody ( ps. chyba mam coś ze wzrokiem o ja tam żadnych morsów nie widziałam)
lena, Emalia fajnie że tak sie spotykacie, grill na pewno był udany, a to jak widze nie koniec wspólnych imprezek
Milka gratki za kolejnego ząbala, i jak wyspani wszyscy? u nas podobnie młody uwielbia siostrę, czasem jest do niej tak przyklejony że nikt inny sie nie liczy i wszędzie za nią drepta na czworakach, z Asi strony podobnie jak coś dostaje to zaraz jest pytanie - A Musiowi też? - a dla nas rodziców każda taka chwila bezcenna
Kasiaj. i jak Filipek dzisiaj? w środę także i my bedziemy trzymać mocno kciuki, trzeba wierzyc że będzie dobrze, innej możliwości nie ma
kajdusia śliczna mała modeleczka z Małgosi, mamusia też niczego sobie:-) pięknie wyglądacie dziewczyny
Liza gratki dla Mikiego
Gosiagro czyżby jakieś plany powiększenia rodziny w najbliższym czasie? a jak postępy w budowie nowego M
zyrafka super że wypad tak sie udał, czyli co jutro godzina zero w odcycaniu, mamy trzymać kciuki?
izia u mnie z czasem różnie, najczęściej wieczorem jestem juz tak padnięta że marzę o pójściu do łóżka ale uzależnienie od Was i Bb czasem wygrywa
Klementinka z migrenami nie pomogę nigdy nie miałam, ale mam nadzieję że już choć odrobinę lepiej
zdec podpisze się pod zdaniem zyraffki Natalcia nie wygląda mi na niezadowoloną, czyli kolejna pływaczka nam rośnie
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i wielu wspólnych lat w miłości
Perfecta a komu innemu masz smęcić i takie tam jak nie nam właśnie, pisz śmiało zawsze to nieco lżej na serduchu Ci bedzie:tak:
gratulujemy zdolnemu synkowi, tyle nowych umiejętności a mamusia nic nam sie nie chwali, nie ładnie
lena i jak wypadzik sam na sam z meżulem?


i to by było na tle
miłej nocki i kolorowych snów
 
Kajdusia zdjecia cudne , gdzie schowalas Piotrusia?

Asencja zazdrosc bedzie napewno musisz to dobrze rozegrac my czytalismy, gralismy a Eryk wisial na cycu, ogolnie 2 tyg trwalo zanim Olaf przyzwyczail sie ze mama trzeba sie dzielic. Uczylam Olafa jak i gdzie moze poglaskac zeby nic nie zrobic tlumaczylam konsekwencje. Ostatnio Olaf rzusil Erykowi ktory nie chcial oddac kasku rowerowego " oddaj Eryczku chyba nie chcesz zeby twojemu braciszkowi stala sie krzywda"

Zyrafka powdzenia trzymam kciuki za Ciebie i Lukasza

KasiaJ bedziesz w stanie dac nam znac co u was jak juz bedziesz w szpitalu ?

Zdec wyglada raczej na zadowololna moze sie przyzwyczai. Wszytskiego naj z okazji rocznicy

Koriander super wiesci !!

Perfekta maly piechur rosnie :)

Ja zlaiczam spania ciag dalszy chyba odsypiam te wszytskie miesiace od wrzesnia. Rano do 9.30 a pozniej godzinka z erciem po poludniu. Olaf nadal na wczasach u babci :)) zazdrosnik musial zostac jeszcze dzis bo wczoraj mial konkurencje, wiec jutro tez spimy !!!
 
Perfeciu bardzo sie ciesze, gratuluje Jasiowi!

zyraffka co jesz??:-p

Milka mialam ci napisac, az sie wzruszylam jak opisywalas jak Olaf i Ercio sie kochaja i za sobo tesknia i w ogole :) Swietnych masz tych chlopakow!


A ja popijam jablkowy cydr mniam :-D Kajdusia jak myslisz czy nam sie uda piwko razem wypic normalne czy planujesz nadal karmic w wakacje?
 
chipsy i lody :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale brzuszki zrobione hehehehehehehehehe:-D









dziewczyny błagam nie piszcie jak pięknie wasze dzieciaczki się kochają, ja już prawie wybiłam sobie z głowy drugie dziecko, ale jeszcze za mną taka myśl chodzi od czasu do czasu, że przydałaby się córeczka ale jak piszecie takie wspaniałości to...:-)
 
reklama
sylwusiak witaj i napisz nam cos o sobie

witajcie ponownie :)

mam 29lat, mieszkam w okolicach Warszawy, prowadzę hodowlę psów (hobby) i od września zamierzam wrócić do pracy zawodowej.

Mój syn jak na razie jest jedynakiem, ale cały czas myślę o drugim maluchu.. i tak sie motam trochę kiedy się zdecydować..

Oluś urodził się 13 czerwca w IMiD w Warszawie (miałam cc) stan uzębienia na dzień dzisiejszy 4 sztuki (plus dwa na dniach się wyrżną), waga ok 10,5 kg :angry: jak chcecie wiedzieć coś więcej - pytajcie!:tak:

Mam do Was prośbę jezeli macie wolniejsza chwilę to proszę napiszcie też kilka słów o sobie- tak żebyśmy mogły się poznac - wiem że to było gdzieś wcześniej ale same wiecie jak to jest z wolnym czasem przy małym dziecku.. po prostu go nie ma zbyt wiele.. i nie wiem kiedy bym przebrnęła przez te "kilka" stron w tym topicu :confused:
Fajnie tu u Was :) ciesze się że trafiłam na to forum.
 
Do góry