reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gratki dla Gaji :-D no i fakt, teraz bedziesz miec przekichane... :tak: :-D
Mojego juz jest tak wszedzie pełno, do tego sie podnosi przy wszystkim.... :no: Guza ma na czole juz ;-)
 

mamy górną i dolną dwójkę po prawej stronie!!! to już 6 zęboli :)
:-)

gratulacje:-)


śliczny kolor, odważna zmiana:tak:


Wiecie co, Miki od wczoraj nie uzywa smoczka.... wieczorem zawieruszylam go i dalam mu cyca i polozylam spac bez... i poszlam szukac, on troche pojeczal a lozeczku i zasnol zanim smoczek znalazlam. i od wczoraj mu juz nie daje:-) o 10 zasnol normalnie bez niego, takze ze smoczkiem zrobilismy juz "papa" :-) jestem zadowolona z niego i z siebie :tak:


gratki:-)

Ja jakos zapomnialam jutro w sumie juz pierwszy dzien 12 mca:szok: szok. A my po pierwszej rundzie, opkupilismy Lile w tak wspaniale ciuszki, ksiazeczki i zabawki ze na rok jej starczy, za cale 8€!!! Powstawiam potem troche zdjec, wiekszosc z dzisiejszych zakupow to beda przy okazji prezenty na roczek, nie planowalismy szczegolnyc zakupow no ale okazja sama sie nadarzyla :-):-)

z tym pieskiem juz sie nie rozstaje :-D

gosiagro w fazie uderzeniowej sa jajka powiedz mi kochana czy bialka czy zoltka rowniez moge jesc?? Czas bedzie zaczac musze

to zaszaleliście z zakupami:-):-) ja tez dziś co nieco kupiłam, ale dla siebie:-p chociaż nie Majusi tez się coś dostało:tak:

calusieńskie jajka dozwolone:-) kiedy zaczynasz?


Uwaga UWAGA Gaja zaczęła raczkowac:)

gratulacje:-)
 
Miki juz spi;-)
Zasnol bez smoczka znów ;-) Druga górna jedynka juz prawie wylazła:-D jejku mam nadzieje ze bedzie lepiej jak juz wyjdzie ;-)

Weekend samotny, M do pracy na 18 i do 6 rano... :dry: ehhhh
 
Kochana, w życie bym rady nie dała. Ma mi pomagac znajoma i moja kochana Lenka. Myślę ,że we trzy damy rade ( jeżeli mężowie zajmą się dziecmi). Może jeszcze mamuśka się zjawi do pomocy.
Emalia- Kochana ZAPROSZENIA PRZECUDNE!!!! Ja tak czytam te Twoje posty i z całego serduszka podziwiam!!!!! Oczko , taras, warzywka , 2 dzieci i długo by wymieniać Pracuś z Ciebie straszny Kochana I CHYLĘ CZOŁA!!!! I buziaki przesyłam z 2 wiadrami energii pozytywnej :) na pewno się przyda bo kupa pracy przed wami:) GRATULEJSZONSY ZĄBKOWE !!!!!
Asencja - udanego wyjazdu!!!
EWELINKA- rudzielcu:p:p:p:) Cudne włosy!!!!
Elizka- gratulacje dla dzielnego chwata za bezsmoczkowe spanko!
Kolenderko - Super że się zakupki udały:):):):)
 
Hej babeczki
Mój Michaś miał wysoką gorączkę na wyjeździe i trafiliśmy do przychodni. Ładnie Nas przyjęli, nie spodziewałam się nawet tego, pediatra fajniejsza od naszej. Tylko to cholerne ubezpieczenie ...
Ja to ciemna masa jakaś jestem :zawstydzona/y:Dziewczyny, które są na wychowawczym proszę napiszcie jak to u was jest. Skąd bierzecie dowód ubezpieczenia swojego? Muszę zadzwonić do pracy i zapytać, bo przestali mi wysyłać. No i jak to jest z dziećmi? Mąż Micha zgłaszał u siebie w pracy,ale w przychodni nie wystarczył RMUA męża, chcieli czegoś jeszcze, jakiegoś dopisku.
 
kuba sam wchodzi na moja kanape,no i jak to z kuba spada z niej wiecznie na twarz,bo nie zdaze doleciec do niego.. a wchodzi na nia non stop,po dziejszym upadku na glowe,doznal takiego oswiecenia,ze od tego czasu chcac zejsc z kanapy,wrzuca zadem wsteczny i ladnie schodzi z kanapy;]
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

też rodziałm w czerwcu 2010, dopiero teraz trafiłam na to forum ale jak to mówią lepiej późno niż wcale.
Mój synek urodził sie 13, ma na imię Aleksander.


ps. w Polsce jest tak, że dzieci sa objęte ochroną medyczną niezaleznie czy ich rodzice mają ubezpieczenie czy nie- więc jak Pani w okienku pyta o dwód ubezpieczenia - można jej o tym przypomnieć - lekarz ma obowiązek bezpłatnie przyjąć dziecko (POZ)nawet jak rodzice nie są ubezpieczeni
 
Do góry