reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

mam dokladnie takie cos fishera i jeszcze wersje pluszowa z zyrafa.zainteresowania brak;/
ale między naszymi dziećmi jest miesiąc różnicy:-) u nas na tamtym etapie kółka służyły tylko czasem do gryzienia. teraz głównie zdejmuje z kijka, a mama pomaga zakładać z powrotem i wtedy jest uśmiech, że w kółko wchodzi kijek :-D

yoshe u nas pilka tez jest nr 1 w ogole wszystko co okragle i sie toczy (czyli rowniez mama :-)) Zauwazylam tez ze Lila bardzo lubi sie uczyc, nasladowac, od razu jest dumna jak jej sie cos uda, np wlozyc skarpetki z powrotem do szuflady albo wlaczyc swiatlo itp
mam podobne spostrzeżenia :-) do tej pory wyrzucał wszystko z miski, w której przynoszę pranie do składania, a teraz sam wkłada do niej zwinięte skarpetki :-D niech się chłopak uczy jak mamie pomagać ;-)
ostatnio rozbroił mnie tym jak się śmiesznie przekręca o 90 stopni za pomocą samych nóg siedząc na podłodze :-) i przeraził tym, że potrafi raczkować po schodach! :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agast ja mam starszy model jestem zadowolona tyle ze musisz okreslic temperature na zdrowej osobie nasz np pokazuje temp o 1 stopien nizej niz rteciowy

Zyrafka ja odstawialam Olafa stopniowo napierw wykluczylam karmienie popoludniowe po pracy zostalo rano i wieczorem a potem zniknelo ranne , nastepne w kolejnosci poszlo wieczorne te najgorsze wyciszajace. U nas bylo tak kaszka kapanie cyc zrobilam male zamieszanie kaszka cyc kapanie a potem prosto od kaszki wyladowal w wannie i nawet sie nie zorientowal ze cyca nie dostal. Co do mm .... z wlasnego doswiadczenia wiem ze dzue dzieci przyzwyczajone do naszego mleka nie chca mm zwyczajnie im nie smakuje i juz my przetestowalismy wszystkie dostepne odmiany mleka smakowe i bezsmakowe bez efektu. Kiedys pisalam kolezanka smarowala piers czosnkeim co sie maly przystawil to sie odstawil i tak wkoncu sie poddal

KasiaJ Olaf mial 1,5 roku jak mu zabralam cyca mm nie dotknal parwie plul nawet glodem nie dalo rady mleka nie pil wcale gdzies do 2,5 bo na krowie mial uczulenie potem wyrosl

Koniczynka u nas Ercio sie cieszy jak go przystawiam i tak ladnie rechocze ale jak widzi piers to sie nie rzuca no i nie szarpie tez planuje dlugie karmienie

Madax78 u nas zabawki najlepsze od starszego brata :) ale uwielbia wyciagac powkaladalam mu do pudelka po chustczkach do pupy moje apaszki i sobie je ciagnie zabawa jak sie patrzy :))

Agi bez takich prosze.... u nas za oknem wichura i jakies 6 stopni....

Buziaki dla jubilatow :)
 
Kreatorka ile Twoja Ninka waży??
Bo wygląda na taką papulatkę;)

Wczoraj ją ważyłam to waży 10,1 kg :-) polisie wszystkie kobiety w rodzinie takie mamy pucki i mamy zwykle taką nabzdyczoną minę na zdjeciach :-D ale fakt Nina do najszczuplejszych nie należy jak mamusia :-D heh a jak tam waga Twojej małej?

Gosiagro - jednak stwierdziłam, ze zważę się dzisiaj i jest 2,5 kg mniej od początkowej wagi, czyli jestem mega zadowolona :-D:tak:
 
Wczoraj ją ważyłam to waży 10,1 kg :-) polisie wszystkie kobiety w rodzinie takie mamy pucki i mamy zwykle taką nabzdyczoną minę na zdjeciach :-D ale fakt Nina do najszczuplejszych nie należy jak mamusia :-D heh a jak tam waga Twojej małej?

Gosiagro - jednak stwierdziłam, ze zważę się dzisiaj i jest 2,5 kg mniej od początkowej wagi, czyli jestem mega zadowolona :-D:tak:

Wstyd sieę przyznać przekroczyła 11:)
 
reklama
:-D hej podobno ważyć się powinno rano na czczo, więc sprawdziłam i jest o 2,9 kg mniej :-) no to już w ogóle rewelacja :-)

Mam nadzieję dziś na aktywny spacerek z małą :-D do tego zaraz trzeba iść po zakupy i kupić produkty na sałatkę z kurczaka i warzyw :-)
 
Do góry