reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
OTO MÓJ 5000 tyś post:)
FAJNIE< ŻE mogę aż tyle pisać a niby jestem małomówna;)
Anioły są wśród nas,
rzadko się ujawniają,
owiane tajemnicą swojej egzystencji,
są nawet wtedy, kiedy życie się zmienia.
Anioły zmieniają każdy ból w radości istnienia,
jednym dotknięciem swojej dobroci,
ocierają morze Twoich łez.
Na to mają serce, żeby kochać,
dobrą wolę by przebaczać,
nieważne jak bardzo będzie źle,
przynoszą nadzieję, na lepsze jutro...

TO DLA WAS KOCHANE:)
 
Cześć Dziewczyny.
Jutro chrzest Łukaszka, trzymajcie proszę kciuki za pogodę, bo reszta się uda:))

Trzymam , trzymam. Życzę udanej imprezki i żeby Łukaszek bym ciągle uśmiechnięty :)

a u mnie ladnie jest;D
jade dzisiaj na ryby z bratem:D

U nas wieje. Udanych połowów. My chyba za tydzień pojedziemy jak pogoda pozwoli, bo chce zabrac Jasia. Mój stary już tydzień temu otworzył sezon mocząc kija cały weekend :)
 
Trzymam , trzymam. Życzę udanej imprezki i żeby Łukaszek bym ciągle uśmiechnięty :)



U nas wieje. Udanych połowów. My chyba za tydzień pojedziemy jak pogoda pozwoli, bo chce zabrac Jasia. Mój stary już tydzień temu otworzył sezon mocząc kija cały weekend :)

mnie brat zabiera tylko dlatego ze ja potrafie namiot rozlozyc;p
no nic,dziekuje i zbieram sie bo trzeba jechac kupic zakupy prowiantowe w skl;epie dla biedoty (biedronce) ;p
 
Jagódkom kochanym
i naszym cudownym bliźniakom
radości, miłości,
uśmiechu na twarzy:-),
spełnienia marzeń
i samych pogodnych dni w życiu
ciotka i Polcia

A u nas juz ponad 20 stopni i mega słońce....ZMykamy na zakupki i dłuuuuuuuuuugi spacer po parku.......Będę wieczorkiem.....Ach żyć się chce.....
 
BButerfly Emilka rozdrabnia sobie jedzenie dziąsłami albo połyka w całości:-)
agi Piękne fotki, mina na krzesełku rewelacyjna:-D Dobrze, że znaleźliście nareszcie czas na takie rodzinne wyjście:tak:
zyrraffka Trzymam kciuki, a impreza się uda nawet przy nieciekawej pogodzie:tak: Ale życzę, żeby się wiatr wyciszył, wyszło piękne słoneczko i termometr wskazywał ok.20stopni:-)
cobra Narobiłaś mi ochoty na świeże rybki, najbardziej na smażone szprotki:tak:

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów małych i "dużej";-):-)

Zostałam wczoraj po raz drugi ciocią:-):-):-) Miesiąc przed oczekiwanym terminem:-):-):-) Świetna niespodzianka:-):-):-)
 
zyraffka trzymamy kciuki za przepiękną słoneczną pogodę, żeby wszystko dobrze się ułożyło
Agi cudne fotki a Polusia jaka zadowolona, wszyscy uśmiechnięci więc dzionek uznaję za zaliczony
Milka trzymam kciuki żeby jak najszybciej udało się znaleźć coś konkretnego
kasiaj. bardzo się ciesze że i u Was nastroje lepsze a przede wszystkim że wizyta tak udana
ewelinka nawet nie wiesz jak sie przeraziłam jak przeczytałam o tym wypadku, dobrze że nic więcej sie nie stało bo naprawdę niewiele potrzeba a jak teraz mąż się czuje?
dobrze pamiętam że i Wy macie w niedzielę chrzciny czy coś pokręciłam? jeśli tak to także pięknej i słonecznej pogody
koriander super fotki, cieszę się że Lilcia polubiła wyjazdy rowerkowe
perfecta zajęcia wczorajsze i wcześniejsze tak sobie bo przez tą wychodzącą jedynkę jedyne co go interesuje to jak wszystko włożyć do paszczaka albo ugryźć, całkiem nieźle wychodzą zabawy dźwiękowe i rozpoznawanie instrumentów,
także bierzemy nieco na przeczekanie - robimy co mamy zrobić - efektów chwilowo brak ale mam nadzieję że w tym tygodniu już będzie lepiej

a co jeszcze u nas - męża mam od wczoraj w klinice ( optymistycznie do czwartku-piątku) więc co tu dużo będę pisać...wiecie jak jest:-(


gratulujemy wszystkim dzieciaczkom nowych umiejętności i ząbków ( u nas wreszcie przebił się trzeci - górna jedynka)
 
A u nas juz ponad 20 stopni i mega słońce....ZMykamy na zakupki i dłuuuuuuuuuugi spacer po parku.......Będę wieczorkiem.....Ach żyć się chce.....
U nas tez ponad 20 st. Wczoraj na spacerku bylam w krotkim reku,a filip w dresiku. pogoda przepiekna,ale nam niestety nie dane wspolne spacer, choc od soboty w koncu po 11 miesiacach JESTESMY RAZEM, czyli u A. w Londynie. A. sam znalazla mieszkanie,wiec troche obawialam sie do tegho jak ono bedzie wygladacv,ale jest ok. Blisko ładny park i znajomi. Narazie tylko sprzatam i ukladam,przekladam, przesuwam itp. Musze na nowo nauczyc sie funkcjonowac,w nowym miejscu i sama, bo w domu w pl praKTYCZNIE WCIAZ mialam kogos do pomocy,a tu A. przychodzi dopiero ok godz.18;/ W poniedzialek mamy lekarza,ktory pokieruje nas i powie jak bedzie wygladała opieka nad chorym serduszkiem Filipka...
poza tym to nie wiem czy pamietac,ze tydz. przed przyjazdem tutaj wyszlismy ze szpitala po rotawitusach i zapaleniu pluc, a dzien przed wyjazdem filip znowu zaczal kaszlec i dostal katar. po osluchaniu podobno czyto,ale do tej pory strasznie mu giluny leca i pokasluje przez te flegme...moze to od zebow...
w ogole czy slyszalyscie o tym zeby dziecko mialo czarny nalot na jezyku i zabkach. z jezyka juz mu to prawie zniklo,ale gorne zabki dalej takie czarne. nie sciera sie to palcem,ani szczoteczka,choc nie uzywalam zadnych past. lekarka powiedziala,ze nie wie co to,ze moze po jagodach(ktore jadl wtedy trzy dni wczesniej...)w necie czyatalam,ze na jezyku taki nalot moga powodowac niektore antybiotyki,ale podobno rulid nie... i co ja mam robic??????????????????
eagle - zdrowka dla meza!

aaa i wszystkiego najlepszego dzisiejszym solenizantom!!!!!!!!!!!!!!!!!

kurde,ale napisalam,ciekawe czy ktos przeczyta takiego posta ;-)
 
reklama
Witam! kurcze ale kiepska pogoda a tu jutro chrzciny:wściekła/y:
eagle-ty to masz pamięć wszystko zawsze dobrze pamiętasz:tak:mąż juz dobrze dwa dni w łóżku leżał obolały a wczoraj juz poszedł do pracy i powiedział że w pracy się rozruszał to mu przeszły dolegliwości
 
Do góry