reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Yoshe - gdzieś Ty była/:) z miesiąc lub 2 Cię tutaj nie było
dobre pytanie :zawstydzona/y: ogólnie brakuje mi czasu na siedzenie w necie, ale staram się czytać zaległości na BB co jakiś czas, żeby potem móc się wstrzelić w temat chociaż na chwilę :-D
I jeszcze czym Wasze dzieci teraz najchetniej sie bawia ? Chce mlodemu kupic jakies zabawki i nie bardzo wiem co wybrac...
ma pchacz, 2 sortery, bebenek, telefon, grajace kluczyki, grajace zwierzatka...to z tych wiekszych ktorymi sie interesuje bop "drobnica" juz nie bardzo ...
u nas ostatnio rządził stoliczek chicco z pianinkiem, który mamy po kuzynce (niestety bez klocków), a od tygodnia piski radości związane są z zabawą piłką (taką o średnicy ok. 20cm). nauczył się nią nawet rzucać i potem za nią biegiem raczkuje. oczywiście nie obeszło się bez guza jak siedząc brał zamach z rękami do góry i polecał do tyłu brrrr :baffled:
poza tym uczę go zakładać kółka na 'kijek' :-)
o takie coś, tylko w najtańszej wersji ;-)
71050_b_2.jpg
pencil.png
 
dobre pytanie :zawstydzona/y: ogólnie brakuje mi czasu na siedzenie w necie, ale staram się czytać zaległości na BB co jakiś czas, żeby potem móc się wstrzelić w temat chociaż na chwilę :-D

u nas ostatnio rządził stoliczek chicco z pianinkiem, który mamy po kuzynce (niestety bez klocków), a od tygodnia piski radości związane są z zabawą piłką (taką o średnicy ok. 20cm). nauczył się nią nawet rzucać i potem za nią biegiem raczkuje. oczywiście nie obeszło się bez guza jak siedząc brał zamach z rękami do góry i polecał do tyłu brrrr :baffled:
poza tym uczę go zakładać kółka na 'kijek' :-)
o takie coś, tylko w najtańszej wersji ;-)
Zobacz załącznik 344381
pencil.png

mam dokladnie takie cos fishera i jeszcze wersje pluszowa z zyrafa.zainteresowania brak;/
 
yoshe u nas pilka tez jest nr 1 w ogole wszystko co okragle i sie toczy (czyli rowniez mama :-)) Zauwazylam tez ze Lila bardzo lubi sie uczyc, nasladowac, od razu jest dumna jak jej sie cos uda, np wlozyc skarpetki z powrotem do szuflady albo wlaczyc swiatlo itp

emalia tak czytam twoj opis odstawiania od piersi i mam watpliwosci..nie chcialabym czegos takiego, bo do tej pory pamietam bol i goraczke przy zastoju mleka :no: Ale jak inaczej zmniejszyc laktacje, oj bedzie ciezko. Strasznie ci wspolczuje tych przezyc
 
A nam kułeczka pożarł pies ;)

Agi- zazdroszcze pogody, a Polcia jak zwykle cudna :)
Kasia- u nas też wieje ,że szok
Perfekta- no miałaś byc u mnie i poprasowac :)
Lenka- szpisz?
Koriander- ja nie miałam zastoi, i niby jak można je miec jak się stopniowo odstawia? Mi się właśnie wydaje ,że najlepiej jest tak jak ja pisałam , a nie od razu, tak z dnia na dzień, bo właśnie wtedy są cyrki. Chyba że faktycznie pomaga w zatrzymaniu laktacji nastawienie psychiczne.
 
Ostatnia edycja:
dla Hani i Mikołaja najlepszego!!!

a ja sama:( nie mam się do kogo przytulić, aż mnie serce boli normalnie:(

Agi - suuper foty:)

co do zabawek to hmmm u nas też królują marginesy na lodówce, ten stojak z kółeczkami, no i wszystkie kable, piloty, telewizor,garnki i wywalanie ubrań z szaf (i wszystkiego innego co tam jest) o i jeszcze chusteczki higieniczne w pudełku jak dopadnie to szybko wyrywa je obiema rękami żebym czasem nie zdążyła zobaczyć - ogólnie wszytko co zakazane to najfajniejsze:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
O jak dobrze, że jutro weekend, na odstresowanie trzeba iść zrobić zakupy dla małej :-D uwielbiam jej kupować nowe rzeczy są takie śliczne dla maluchów i do tego coś dla mnie czas sie wybrać do księgarni po nowe zapasy do czytania :-D

Agi - zdjecia swietne :-D aż mi sie zachciało samej w kulkach potaplać ;-)

kreatorka Rozstępów pod suknią raczej nie będzie widać ;-) Ja niby używam cały czas kremów na rozstępy i ujędrniających, ale ostatnio jakby mniej regularnie ;-) Odkąd wróciłam do pracy, to ciężko mi się za siebie zabrać :dry: Zaczęłam się objadać i przestałam ćwiczyć, i na efekt w postaci niedopinających się spodnie nie musiałam długo czekać.:dry: Ale ciężko powstrzymać się od słodyczy, skoro po dawce glukozy mam więcej energii i mniejsze zapotrzebowanie na sen.
Heh pod suknią nie będzie, ale wpotem jedziemy nad morze i jakoś przeraża mnie trochę chodzenie w pełnym ubraniu :-( ale niestety chyba tak będzie...

I jeszcze czym Wasze dzieci teraz najchetniej sie bawia ? Chce mlodemu kupic jakies zabawki i nie bardzo wiem co wybrac...
ma pchacz, 2 sortery, bebenek, telefon, grajace kluczyki, grajace zwierzatka...to z tych wiekszych ktorymi sie interesuje bop "drobnica" juz nie bardzo ...
U nas kółeczka na kijku są dobrą zabawką szczególnie gryzienie ich :-D poza tym taka małpka na kulce Nina uwielbia za nią raczkować :-) ma być niedługo w biedronce za 45 zł chyba, widziałam w ofercie, poza tym to podobnie jak u dziewczyn piloty, chusteczki, garnki, wywalanie ubrań, wszystkie pudełka i opakowania co nie jest zabawką jest najlepszą zabawką :-D

brawo za silną wole!!! ja na uderzeniowce schudłam 2,3 kg, ciekawa jestem jutro twojego wyniku:tak:

To ładnie schudłaś :tak: też bym tyle chciała, ale zobaczymy, silna motywacja jest to chipsów nie ruszam, dziś np w ogóle nie byłam głodna :confused: zjadłam pierś z kurczaka z przyprawami, naleśnika i jeden serek z otrębami :tak: i to w sumie trochę się zmusiłam

T
Kreatorka - Dzielna Kobieto! Ja tez jakoś się trzymam bez słodyczy i chipsów:) Z rozstepami nie pomogę bo nie nabyłam w ciąży , pewnie dlatego że ja kawał baby jestem i moje ciało przyzwyczajone do chudnięcia i tycia:)

:-D niestety bez wyrzeczeń nie da się schudnąć :tak:ja zawsze byłam szczupła dosyć (najwięcej ważyłam 58 kg) a w ciąży ponad 83... spadło do 70,5 i tak juz zostało :baffled: dlatego teraz ostra walka o normalną wagę mnie czeka :-D
Czy Wasze maluszki ładnie gryzą pokarmy? Mój to chyba tylko połyka w całości to co mu podam... w kupie była marchewka w kostce O_O On chyba nie wie po co ma zęby :/
Trochę gryzie, ale jeszcze dobrze nie umie i też jest trochę kawałków w kupce, ale to chyba normalne, muszą się nasze maluchy dopiero nauczyć jedzenia :-)
 
Do góry