reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witajcie...
Jagoda tak się wierciła w nocy, że co chwilę musiałam ją przykrywać. Ostatecznie wzięłam ją do łóżka i co? budzę się a jej nie ma-śpi sobie w moich nogach... no comment...
 
reklama
magdax - ja robię tzw"hapsiki" czyli bułeczkę lub chlebek kroje w kanapeczkę a z tego robię takie około 1cm/1cm kwadraciki. Cześć kładę na tackę a częściom karmię JAsia:) Nauczył się już tak jeść że nie pcha wszystkiego do buzi , tylko dostaje ./ bierze kawałeczek i gryzie i do póki nie połknie nie ma mowy o następnym:) Ach i jak bułeczkę mu podaję to nie obcinam skórki , ale jak chlebus to okrawam skórkę
Ola- nieżle!
 
mama mikołaja to w sumie dobrze:-) podobno im później zeby wychodza tym są zdrowsze;-) nie przejmuj sie:tak:

Ola o kurcze to pewnie bylas w szoku, ja to mam czujny taki sen ze jak biore malego do łózka to jak sie on przekreca to ja sie budze i sprawdzam go.... ale cóz musze sie przyznac ze raz tak zasnelam i w nocy uslyszalam bach i miki zaczol plakac... spadl mi z łózka, dobrze ze koc byl obok, teraz juz sie obstawiam ze nie spadnie, no i staram sie go klasc od sciany:-)

Jesli chodzi o kanapeczki to ja odkrawam skórke,klade wedlinke i daje mu by ugryzł i go tak karmie:-) i ładnie wcina mimo ze nie ma tych górnych zebów jeszcze :tak: dzis barszcz bialy wcianal z ziemniaczkami ;-)

A tak to dalszy caiag marudzenia młodego.... jedynki górne juz prawie na wierzchu, ale ciagle sie przebic nie moga.... juz sie wkurzam bo brakuje mi sil dla takiego marudy no i fakt trwa to juz 2mies z malymi przerwami..... :no:
 
Ostatnia edycja:
magda nie no podobno tak jest, ale nie zawsze.... Z zebami to naprawde nie wiadomo co bedzie... Ja o zeby Hani i Daniela dbam identycznie. Hania ma perełki a Danielowi wdala sie pruchnica i mial lakowane.... teraz brzydko wyglada ale na szczescie mleczaki wypadaja juz jak ma sie 6 lat... ;] takze mysle ze tez w genach cos musi byc:tak:
mój teraz nie daje dotknac zebów, przez te jedynki i mu nie myje bo jak? :dry: ehhh
 
Jak sam chleb to podaje do raczki razem ze skórka Gaja wcina a jak już cos kłade to trzymam i ona gryzie;')Ma 5 zęboli ale rewelacyjnie sobie radzi:)
 
reklama
Dziewczyny podawałyscie juz swoim pociechom kanapeczki z twarożkiem?

ech kanapeczki z twarożkiem sama o takich mogę pomarzyć a co dopiero Nela :(((((((((((((((((((((((((((((((((


izia - doczytałam właśnie, że będziesz w piernikowie w niedzielę... Mam wtedy podwójną imprezę urodziny brata i chrześniaka... Może na jakieś pól godziny udałoby mi się na starówkę trafić, ale to wszystko zależy od tego, o któej Ty bedziesz miałą ten czas, wiadopmo już na którą do planetarium planujecie trafić?

mama mikołaja
- u nas też wciąż bez ząbków :)

Mam pytanie do dziewczyn stosujących dietę Dukana, w sobotę będą u mnie znajomi i koleżanka jest na tej diecie, chciałabym zrobić coś do kawy/herbatki co i ona mogła by zjeść, możecie coś polecić? O ile to możliwe to fajnie gdyby to coś bezmlecznego dodatkowo było... ale takie rzeczy to już pewnie tylko w erze...
 
Do góry