reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A my już po spacerku :) Pogoda rewelacyjna, słoneczko świeci :D Jedyne co to sobie znowu nie kupiłam tulipanów :((( bo nie było kolesia który zawsze u nas sprzedaje koło parku kwiatki i d....
 
reklama
eagle - mam nadzieje, ze sie ułoży
zdec - współczuje :(
kasiajanicka - u nas zrezygnował ze smoka z dnia na dzien, a ja bym duzo dala, zeby jednak nadal chciał smoka. Teraz każde zasypianie wiąże się z 30 min. płaczem / wrzaskiem, a potem nie mozna wejsc go przykryć, bo sie budzi i zabawa znowu sie zaczyna...
a kiedyś był smok i tylko sie chodziło, wkładało do buzi i od razu zasypiał...
Trzymam kciuki za Filipka!
Perfecta - przytulem z powodu tęsknoty :( Trzymaj się!!
emalia82 - gratuluje ząbka :)
olavip - super zdjęcia :)
lena - i jak Gaja??

Miałam się pochwalić, to się chwale: zdjęcia drugiej fasolki (chociaż to już coś większego) :) https://lh3.googleusercontent.com/_...AAAAAHd0/R5eBtO_4Et4/s512/USG 15-03-2011a.jpg
 
Ewelinka gratulujemy zebolka
a co ten ksiadz taki pewny ze rozwod koscielny sie nalezy, mozna wydac kupe kasy i zmarnowac czas a i tak nie dadza

KasiaJ dlatego nie czytam na necie o chorobach i objawach bo bysmy mieli wszystko
na pewno zle wyniki sa po chorubskach i antybiotykach, Filipek dojdzie niedlugo do siebie
Jas po chorowaniu schudl pol kg

Asnecja no twoja fasolka to juz dzidzia, moja to jeszcze taki maly robalek
DSCF4571.jpg
 
Kurcze posta mi wcieło:wściekła/y:
katarzynajanicka-ja to już nie czytam o tych chorobah w necie bo załąmaćsię idzie pewnie po antybiotyku kiepskie badania wychodzaprzecierz organizmjest po nim wyjałowiony moja też w szpitalu kilo w dół ale mimoto jest na 97 centylu wagowo i wzrostowo to się tak nie martwie teraz znów sam cyc bo zęby idą
klementinka-ksiądz mówił że to że byłam w ciąży w czasie ślubu to juzjest powód do rozwodu aleja nie będe tego załatwiać bo to się latami ciągnie ipewnie i tak bez sensu

Nie mam humoru moj mnie wnerwia strasznie wszystko zawsze na mojej głowie:angry:
 
Hej dziewwczyny znow mnie dlugo nie bylo..ehh tyle sie dzieje ze nie mam czasu dla siebie ;(
Zuzak ostatnio w nocy pobudke sobie robi w ok 3 I potrafi nie spac do 5 a ja o 7 wstaje do pracy wiec zmeczona jestem na max, od pon m na nockach-jego zmiane weekendowa zamkneli-w zeszly pon sie dowiedzial, gdyby nie moja siostra to nie wiem co by z zuzakiem bylo :( przyleciala do nas w czwartek I zostaje do maja-potem musi wrocic do kraju, a zuza wtedy idzie do przedszkola. Dzis chcialam zobaczyc przedszkole ktore jest 2 min ode mnie, ale najpierw czekalam az ktos sie w biurze pojawi, a potem czulam sie jak jakis intruz-babka mi przedszkola nie pokazala bo nie ma czasu, jutro mi zadzoni popwiedziec czy wogle miejsce bedzie dla niej I potem sie moge z nia umiowic na obejrzenie, na pytanie o polityke I reguly pyta mi sie co mam na mysli?-Nie podobal mi sie jej stounek nic a nic, cena w dodatku taka sama jak za przedszkole w ktorym pracuje z uwzglednieniem znizki, a tak mi chwalili I mowili ze takie tanie, ta..
Dzis podczas zagladania zuzi w pyszczek odkrylam dolna dwojke-ciekawe kiedy gorne jedynki sie pojawia
Ogolnie jakos wszystko sie sypie ostatnio ...a to dopiero marzec
No to nassmecilam troche

Kasiu zdrowka dla filipka, oby to nic powaznego
Lena-jak gaja? Wszystko wporzadku
Przepraszam ze nie odpisze wszystkim -zapomnialam juz kto co :(

Sto lat dla solenizantow dzisiejszych I tych z ostatniego tygodnia
 
reklama
Do góry