reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam i ja niedzielnie. Nie mogę się zwlec z łóżka. Jasiu się bawi w łózeczku a tatuś sam dzisiaj wyskoczył ,żę rosół ugotuje i już mi ładnie pachnie z kuchni :)

Miłego dzionka :)?

edit; Lenka ,a nie możesz mi przynieśc tej kawki do łóżka?:-D
 
Pierwsza nocka już za nami:) Całkiem udana :)
aisa - nie lubię fasolki po bretońsku więc sądzę, że i w tej wersji by u mnie nie przeszła :) Ta pierś z indyka brzmi fajnie -robiłaś już taką? Jaka wychodzi? Jak dziś planuję skrzydełka z indyka, chcę je zrobić zapiekane na słodko-ostro, muszę je na 5p przerobić :)
Kasiu - gotujesz wodę, do wrzątku wsypujesz kawę do tego dodajesz imbir i kardamon i gotujesz całość ok 5 min. To wersja podstawowa. Ja zwykle dodaje do kawki jeszcze cynamon i nieco lukrecji w kolejności: wrzątek-kawa-cynamon-lukrecja-kardamon-imbir. Zawsze piję z odrobiną miodu - pomimo, że wcześniej nigdy kawy nie słodziłam :)
To ja lecę na kaffkę i śniadanko.
 
Lena- jeszcze, jeszcze se leniu***. A co tam, w końcu niedziela.Jasiek się z Olą bawią, ojciec w kuchni, więc korzystam.:-)
Lencja- może ty mi taką pyszną kawkę do łóżka podrzucisz?;-)
 
Niedziela.........
nie lubie niedzieli:(bo nie lubię leniuchować;(
Zapraszam na kawkę;)
Pracoholiczko Ty:) Odpocznij sobie Kochana:)
Lencja , muszę kupić kardamon:) a imbir w proszku?
Emalia - super mąż!!! Mój nie potrafi gotowac:(
Idę kuchnie sprzątać , szafki itp, póżniej góra , muszę podłogę zrobić i nie mam koncepcjon co na obiadek ale na pewno coś wymyślę
Miłej niedzili PANIE KOCHANE:p
 
Emalia - dla Ciebie: kawka.gif
Perfecta - do kawy w proszku,a do herbatki to używam takiego w kawałku
 
witam niedzielnie
ale tu pustki:eek:

zuzak spiocha, ja pomijam herbatke z miodkiem i sie bycze. Nic mi sie nie chce a sterta do prasowania czeka...
dzis piekna pogoda za oknem (przynajmniej u mnie :-)) tzn sie nie pada :-D

milego popoludnia:tak:
 
reklama
Małej nasilił się katar, więc nocka za nami z wieloma pobudkami :-( Dziś małej z nosa ciurkiem leci, więc obejrzeć świeży śnieżek idę sama. Przy okazji kupię jajka, bo mam tylko 3 wiejskie, które wolę dla Emilki zostawić. W planie obiadowym naleśniki z farszem mięsnym- nadzienie już wczoraj przygotowane, więc roboty dużo nie będzie :-D
 
Do góry