reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Jestem. Byłam u mamusi i odzyskałam dziecko po tygodniu ferii. Ale się stęskniła za mamunią:-D Teraz moja duża krówka mnie na krok nie odstępuje. Mały nam zasnął w aucie i teraz mi go szkoda budzic. Śpi bidulek w foteliku.

Aga- zgadzam się z Lenką. Co to za koleżanka???!!! Nie wyobrażam sobie ,żeby mi ktoś na dziecko wygadywała. Pola jest naprawdę śliczną dziewczynką a ta koleżanka chyba jej zazdrości urody.
 
reklama
My już w domciu....
Co do "koleżanki" to ja swoje wiem....i mam gdzieś co tam ona sądzi....Ale dzięki za miłe słowka ....zwłaszcza perfecta mnie rozwaliła...no Ty jak coś powiesz kobieto...to aż spadam z krzesła czasami.... :-D
lena - ja się [piszę na kolejną zbiórkę!!!!
A my dziś kupiliśmy taki wózeczek....Zarąbiście się go prowadzi...ma amortyzatorki, nie jest sztywny raczej dość spręzysty....Po złożeniu jest malutki, lekki....Łatwo się go składa i rozkłada....Szkoda tylko że siedzisko jest w jedną stronę...ale cóż nie można mieć wszystkiego...Mała zachwycona...i wcale się nie przejęła że zamiast oglądać mamę może terz świat oglądać....Hihi....Ponieważ chciałam fioletowy a w sklepie był tylko różowy....pani bardzo się przejęła i dorzuciła do wózka taki jakby koszyk siatkowy co się go wiesza z tyłu wózka + parasol do tego wózka.....Także super....
Petite Star Zia 3-Wheeler Stroller - Pink Fizz : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
 
Jak zwykle ostatnio nie jestem na bieżąco :-( Ale dziś siedziałam sama z małą w domu, to przez cały dzień troszkę podczytywałam ;-) I spisałam sobie perfectowe przepisy, żeby w przyszłym tygodniu z nich skorzystać :-)
Widzę, że zapoczątkowałam tu nowe ząbkowe suwaczki ;-)
Wciąż mi czasu brakuje, a jedną z jego przyczyn jest mamoholizm Emilki ;-)
Niestety z pracą chyba nie ułoży mi się tak, jakbym chciała. Muszę teraz się zastanowić, gdzie podania składać i to jak najszybciej, najlepiej do poniedziałku.
Mała dalej szaleje na czworakach i na dwóch nogach, robi niesamowity bałagan (dziś chyba za jej sprawą pojawiły się plamy na suficie :szok:), marudzi, bo zęby nie chcą się przebić (dziś na noc znowu dostała czopka przeciwbólowego), przy obiadkach grymasi i od wczoraj ma niewielki katarek. Zrobiła się z niej pieszczocha i przeważnie musi być w tym samym pomieszczeniu co mama (chyba że znajdzie sobie niedozwoloną zabawę, to woli się gdzieś ukrywać przed oczami dorosłych ;-))
 
Koniczynko - suwaczki cudowne:)Współczuje sytuacji w pracy! Tak to już jest że jak ktos ma dziecko to dla pracodawcy robi się niewygodny... bo przypuszczam że to przyczyną jest... Gratulacje dla Emilki za postępy no i oczywiście pierwszą sprawność skautową zdobyła w kategori " kto zaplami najmniej używane miesce w domu":):p:p Z tym mamoholizmem mam tak samo , teraz to juz nawet jak się odwrócę plecami do mojego syna to syrenę włącza :p
 
Oooo załapuję się na podium! :)
Przerwa w ogarnianiu mieszkania...
Nelcia dziś pierwszą noc śpi w swoim pokoiku :) Póki co obudziła się raz, pogryzła mi palce troszkę dziąsłami, dostała porcję dentinoxu u calpolu i śpi - mam nadzieję, że do rana.
A i ja chyba w końcu do łóżka trafię.

Widzę,że pięć przemian inspiruje.. ja już praktycznie wszystko staram się w odpowiedniej kolejności robić..
No a od gotowanej kawki z kardamonem i imbirem to jestem uzależniona!
 
reklama
Do góry